Sari la conținut

antonia😘😘😘


Postări Recomandate

  • Oras:Racari8
  • Oras:Racari8

Discreta cu mult bun simt si bune maniere, ofer companie intima domnilor maturi si generosi care sunt in cautarea unor momente de relaxare. a1.68m, 50kg, rafinata, curata, si rabdatoare te astept la mine sa experimentam sexul total. te astept la mine in locatie intr-un ambient intim si placut pentru ati satisface placerile.mici fantezi,diferite poziti .. poze reale.nu fac deplasari am o locatie discreta, curata, la baie prosop curat, gel de dus...etc ofer si pretind discretie si igiena. nu raspund la numar privat. Imi rezerv dreptul de a imi selecta clienti...💋💋💋

 

 

Oral (neprotejat in functie de igiena )

Normal PROTEJAT

Anal PROTEJAT plus alte fantezi (69, Dominare, footjob, Cunni...)

Incall: (in locația mea)

*150 lei finalizarea / 250 lei o ora cu doua finalizari (oral/normal)

200lei finalizarea sex total

300 o ora cu doua finalizari

NU FAC DEPLASARI

NU FAC CIM, COF.

 

Discreția este maxima, locuiesc singura, NU AM COLEGE.

 

Pentru programări sau alte întrebări te rog să mă suni. Am foarte multe mesaje pe Whatsapp și nu pot răspunde la ele în timp util.

DISPONIBILITATE : de Luni până Duminică in intervalul orar 11:00 - 22

:00 ( în funcție de programari).

Multumesc pentru atentie si intelegere si te astept la mine daca esti interesat.

Cu drag Antonia

  • Like 3
Link spre comentariu

Discreta cu mult bun simt si bune maniere, ofer companie intima domnilor maturi si generosi care sunt in cautarea unor momente de relaxare. a1.68m, 50kg, rafinata, curata, si rabdatoare te astept la mine sa experimentam sexul total. te astept la mine in locatie intr-un ambient intim si placut pentru ati satisface placerile.mici fantezi,diferite poziti .. poze reale.nu fac deplasari am o locatie discreta, curata, la baie prosop curat, gel de dus...etc ofer si pretind discretie si igiena. nu raspund la numar privat. Imi rezerv dreptul de a imi selecta clienti...💋💋💋

 

 

Oral (neprotejat in functie de igiena )

Normal PROTEJAT

Anal PROTEJAT plus alte fantezi (69, Dominare, footjob, Cunni...)

Incall: (in locația mea)

*150 lei finalizarea / 250 lei o ora cu doua finalizari (oral/normal)

200lei finalizarea sex total

300 o ora cu doua finalizari

NU FAC DEPLASARI

NU FAC CIM, COF.

 

Discreția este maxima, locuiesc singura, NU AM COLEGE.

 

Pentru programări sau alte întrebări te rog să mă suni. Am foarte multe mesaje pe Whatsapp și nu pot răspunde la ele în timp util.

DISPONIBILITATE : de Luni până Duminică in intervalul orar 11:00 - 22

:00 ( în funcție de programari).

Multumesc pentru atentie si intelegere si te astept la mine daca esti interesat.

Cu drag Antonia

 

Aloo, cine a pus anunțul a uitat de pozele "reale"!

Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

Antonia, iar faci aceeași greșeală ca zilele trecute. Telefonul??? Sau din nou prin porumbei voiajori? Lângă nume la titlu adaugă întotdeauna nr de telefon. Citește regulamentul.

Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

buna dimineata dragilor!locatia Matei Basarab nr 108.lucrez doar cu programare ...nr 0758877209

Si cu trimitere de la dr.de familie ???

Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

buna dimineata dragilor!locatia Matei Basarab nr 108.lucrez doar cu programare ...nr 0758877209

Si cu trimitere de la dr.de familie ???

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Foarte mici preturile de ''intrare'', trebuia sa le ai pe cele din Craiova... :pope

 

''Discreta cu mult bun simt si bune maniere, ofer companie intima domnilor maturi si generosi care sunt in cautarea unor momente de relaxare. a1.68m, 50kg, rafinata, curata, si rabdatoare te astept la mine sa experimentam sexul total. te astept la mine in locatie intr-un ambient intim si placut pentru ati satisface placerile.mici fantezi,diferite poziti .. poze reale.nu fac deplasari am o locatie discreta, curata, la baie prosop curat, gel de dus...etc ofer si pretind discretie si igiena. nu raspund la numar privat. Imi rezerv dreptul de a imi selecta clienti...
Oral (neprotejat in functie de igiena )
Normal PROTEJAT
Anal PROTEJAT plus alte fantezi (69, Dominare, footjob, Cunni...)
Incall: (in locația mea)
200 lei finalizarea / 300 lei o ora cu doua finalizari (oral/normal)
300lei finalizarea sex total
450 o ora cu doua finalizari
NU FAC DEPLASARI
NU FAC CIM, COF.

 

 

 

P.S Mai coboara cu picioarele pe pamant
 

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

RECENZIE:
Locatie: 9.3 (str. Matei Basarab)
Aspect: 9 (chip: 8.4 / corp: 9.6 domnisoara simpatica undeva la 1.70 cm , ochi caprui, par lung prins in coc, sani mici, fund rotund tare, slim, cateva tatuaje, piercing in buric, bronzata)
Oral: 9.2 (neprotejat, foarte bun, lins de sus pana jos, atentie la sateliti, foarte umed, foarte adanc, mai multe viteze, reuseste DT in 69)
Normal: 9.5 (protejat, se implica maxim, accepta pozitii, ii place pula)
Gfe: 9.3 (saruta pe corp, FK/DFK din belsug da)
Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii)
Igiena: 10 (foarte curata, piele fina)
Halat: 250 RON (pentru o ora)

Naratiunea:
Am luat legatura telefonic cu domnisoara Antonia si am stabilit intalnirea in aceasta perioada, fara sa mai fie nevoie sa confirm pentru ca a fost din scurt ca timp. Iti spune frumos la telefon sa o anunt in caz ca apare ceva ca sa nu o incurc. Locatia este pe strada Matei Basarab detaliile fiind furnizate ulterior.
In locatie am fost intampinat de o domnisoara simpatica undeva la 1.70 cm , ochi caprui, par lung prins in coc, sani mici, fund rotund tare, slim, cateva tatuaje, piercing in buric, bronzata. Antonia era intr-o tinuta sexy pe tocuri, prietenoasa inca de cand am intrat, m-a invitat sa ma asez comod in sufragerie. Te serveste la alegere cu un suc, apa plata (sticlute/doze de unica folosinta), pe masa un laptop pus pe o muzica relaxanta, un glob de lumini montat la intrare in camera, pe hol cativa fluturasi. Decorul am inteles ca ea l-a pregatit, la baie mai multe geluri de dus, apartamentul este cozzy, patul rezista. Antonia este fumatoare, este mai vorbareata in sensul bun, nu am simtit gustul de tigara cand am facut DFK. Mi-a placut cum arata, inca de cand eram pe canapeau din fata masutii aveam erectie maxima, odata ramasa in costumul Evei ne-am facut confortabili. Te ia in brate, nu te mai scoate din DFK, saruta exceptional. Inainte de a incepe oralul te avertizeaza ca nu face finalizare orala; e de inteles, la cat de bine face oralul e un risc mare sa va dati drumul in gatul ei :) .
Oralul neprotejat a fost foarte bun, lins de sus pana jos, atentie la sateliti, foarte umed, foarte adanc, mai multe viteze, reuseste DT in 69, se zbate cu el, super senzatie. La un moment dat i-am zis sa facem mai mult 69 pentru ca placerea era foarte mare ^_^ . La normal (protejat) lucrurile au fost foarte bune, e super stramta, sare efectiv in pula daca ii spuneti de LOT. Nu a existat pozitie in care sa nu dea contre. Spre surprinderea mea stie multe pozitii dupa denumirea lor si este foarte flexibila.  Fundul se simte foarte bine, tare, geme natural, stie cum sa stea in majoritatea pozitiilor pentru a obtine maximul de placere. Mi-a placut cum a decurs intalnirea si de faptul ca am cunoscut-o pe Antonia, eu voi reveni cu siguranta.
 
Notite)
1)Te intreaba cum preferi oralul: protejat/neprotejat
2)Nu am auzit telefonul sunand pe durata intalnirii, au fost puse pe silen
3)Este foarte implica pe toata durata intalnirii sa iasa totul perfect
4)Pentru doritorii de fete slim este vis

M-am simtit foarte bine cu Antonia si o recomand

  • Like 29
Link spre comentariu
  • Oras:Racari8
  • Oras:Racari8

RECENZIE:

Locatie: 9.3 (str. Matei Basarab)

Aspect: 9 (chip: 8.4 / corp: 9.6 domnisoara simpatica undeva la 1.70 cm , ochi caprui, par lung prins in coc, sani mici, fund rotund tare, slim, cateva tatuaje, piercing in buric, bronzata)

Oral: 9.2 (neprotejat, foarte bun, lins de sus pana jos, atentie la sateliti, foarte umed, foarte adanc, mai multe viteze, reuseste DT in 69)

Normal: 9.5 (protejat, se implica maxim, accepta pozitii, ii place pula)

Gfe: 9.3 (saruta pe corp, FK/DFK din belsug da)

Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii)

Igiena: 10 (foarte curata, piele fina)

Halat: 250 RON (pentru o ora)

 

Naratiunea:

Am luat legatura telefonic cu domnisoara Antonia si am stabilit intalnirea in aceasta perioada, fara sa mai fie nevoie sa confirm pentru ca a fost din scurt ca timp. Iti spune frumos la telefon sa o anunt in caz ca apare ceva ca sa nu o incurc. Locatia este pe strada Matei Basarab detaliile fiind furnizate ulterior.

In locatie am fost intampinat de o domnisoara simpatica undeva la 1.70 cm , ochi caprui, par lung prins in coc, sani mici, fund rotund tare, slim, cateva tatuaje, piercing in buric, bronzata. Antonia era intr-o tinuta sexy pe tocuri, prietenoasa inca de cand am intrat, m-a invitat sa ma asez comod in sufragerie. Te serveste la alegere cu un suc, apa plata (sticlute/doze de unica folosinta), pe masa un laptop pus pe o muzica relaxanta, un glob de lumini montat la intrare in camera, pe hol cativa fluturasi. Decorul am inteles ca ea l-a pregatit, la baie mai multe geluri de dus, apartamentul este cozzy, patul rezista. Antonia este fumatoare, este mai vorbareata in sensul bun, nu am simtit gustul de tigara cand am facut DFK. Mi-a placut cum arata, inca de cand eram pe canapeau din fata masutii aveam erectie maxima, odata ramasa in costumul Evei ne-am facut confortabili. Te ia in brate, nu te mai scoate din DFK, saruta exceptional. Inainte de a incepe oralul te avertizeaza ca nu face finalizare orala; e de inteles, la cat de bine face oralul e un risc mare sa va dati drumul in gatul ei :) .

Oralul neprotejat a fost foarte bun, lins de sus pana jos, atentie la sateliti, foarte umed, foarte adanc, mai multe viteze, reuseste DT in 69, se zbate cu el, super senzatie. La un moment dat i-am zis sa facem mai mult 69 pentru ca placerea era foarte mare ^_^ . La normal (protejat) lucrurile au fost foarte bune, e super stramta, sare efectiv in pula daca ii spuneti de LOT. Nu a existat pozitie in care sa nu dea contre. Spre surprinderea mea stie multe pozitii dupa denumirea lor si este foarte flexibila. Fundul se simte foarte bine, tare, geme natural, stie cum sa stea in majoritatea pozitiilor pentru a obtine maximul de placere. Mi-a placut cum a decurs intalnirea si de faptul ca am cunoscut-o pe Antonia, eu voi reveni cu siguranta.

 

Notite)

1)Te intreaba cum preferi oralul: protejat/neprotejat

2)Nu am auzit telefonul sunand pe durata intalnirii, au fost puse pe silen

3)Este foarte implica pe toata durata intalnirii sa iasa totul perfect

4)Pentru doritorii de fete slim este vis

 

M-am simtit foarte bine cu Antonia si o recomand

si mie mi a facut pacere sa te cunosc...te mai astept cu drag...multumesc frumos te pup
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...