Sari la conținut

antonia😘😘😘


Postări Recomandate

  • Oras:Racari8
  • Oras:Racari8

Pana la urma cat e finalizarea cu anal 250 si ora 350?

Oral (neprotejat in functie de igiena )

Normal PROTEJAT

Anal PROTEJAT plus alte fantezi (69, Dominare, footjob, Cunni...)

Incall: (in locația mea)

*150 lei finalizarea / 250 lei o ora cu doua finalizari (oral/normal)

250lei finalizarea sex total

350lei /h doua finalizari

NU FAC DEPLASARI

NU FAC CIM, COF.

 

Discreția este maxima,

 

Pentru programări sau alte întrebări te rog să mă suni. Am foarte multe mesaje pe Whatsapp și nu pot răspunde la ele în timp util.

DISPONIBILITATE : de Luni până Duminică in intervalul orar 11:00 - 01;00

:00 ( în funcție de programari).

Multumesc pentru atentie si intelegere si te astept la mine daca esti interesat.

Cu drag Antonia

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

recomand ^_^

 

 

Poti sa recomanzi tu mult si bine, daca nu respecta programarile.

Sau poate ma recomanzi si pe mine sa ajung la ea, ca am avut de 2 ori programare facuta cu o zi inainte si de 2 ori nu a confirmat :no2

Link spre comentariu

 

Visited today, all about ethnicity, bad attitude, etc. this is competition. Girl is perfect for skinny sticky young girl lovers. In my opinion every working girl should be like her, beautiful and fit.

 

Location - 10 google maps drove me to the front door, parking places enough

Appearance: 10 - I would say even 11, beautiful in the face, body perfect.... 

Oral: 9.5 with attention to areas, deep... (not 10 cause of her dental problems it was covered), ON will be 10 indeed

Normal: - 10 - tight pussy, gets wet naturally

Anal - n/a , but I'll try the next time, looks promissing

Gfe: - Everything you need from a girl, for me she is at the same high level with Andreaina Piata Romana, but it's not shy in the beginnig.

Attitude: n/a because of comunication problems (I don't speak romanian, she speaks only romanian) but we made it somehow, for me it was a pleasant meating

Hygiene: 10 - fine skin, no odor

 

I put her definetly in my "to return list" and next time I'll check the brown eye

Thanks baby, it was a pleasure for me

 

Google translate

 

Vizitat astăzi, totul despre etnie, atitudine proastă, etc. Aceasta este concurența. Fata este perfectă pentru iubitorii de fete tinere lipicioase. După părerea mea, orice fată muncitoare ar trebui să fie ca ea, frumoasă și potrivită.
 
 
 
Locație - 10 google maps m-au condus până la ușa din față, locuri de parcare suficiente
Aspect: 10 - Aș spune chiar 11, frumos în față, corp perfect….
 
Oral: 9,5 cu atenție la zone, adânc ... (nu 10 cauza problemelor ei dentare a fost acoperită), ON va fi 10 într-adevăr
Normal: - 10 - păsărică strânsă, se uda natural
 
Anal - n / a, dar voi încerca data viitoare, arată promițător
Gfe: - Tot ce ai nevoie de la o fată, pentru mine este la același nivel înalt cu Andreaina Piata Romana, dar nu este timid la început.
Atitudine: n / a din cauza problemelor de comunicare (nu vorbesc limba română, ea vorbește doar română), dar am făcut-o cumva, pentru mine a fost o mâncare plăcută
Igiena: 10 - piele fina, fara miros
 
 
 
Am pus-o definitiv în „lista mea de întoarcere” și data viitoare voi verifica ochiul brun
 
Mulțumesc draga, a fost o plăcere pentru mine

 

 

Aberezi si pute a peste stricat.

  • Minus 2
Link spre comentariu

 

Visited today, all about ethnicity, bad attitude, etc. this is competition. Girl is perfect for skinny sticky young girl lovers. In my opinion every working girl should be like her, beautiful and fit.

 

Location - 10 google maps drove me to the front door, parking places enough

Appearance: 10 - I would say even 11, beautiful in the face, body perfect.... 

Oral: 9.5 with attention to areas, deep... (not 10 cause of her dental problems it was covered), ON will be 10 indeed

Normal: - 10 - tight pussy, gets wet naturally

Anal - n/a , but I'll try the next time, looks promissing

Gfe: - Everything you need from a girl, for me she is at the same high level with Andreaina Piata Romana, but it's not shy in the beginnig.

Attitude: n/a because of comunication problems (I don't speak romanian, she speaks only romanian) but we made it somehow, for me it was a pleasant meating

Hygiene: 10 - fine skin, no odor

 

I put her definetly in my "to return list" and next time I'll check the brown eye

Thanks baby, it was a pleasure for me

 

Google translate

 

Vizitat astăzi, totul despre etnie, atitudine proastă, etc. Aceasta este concurența. Fata este perfectă pentru iubitorii de fete tinere lipicioase. După părerea mea, orice fată muncitoare ar trebui să fie ca ea, frumoasă și potrivită.
 
 
 
Locație - 10 google maps m-au condus până la ușa din față, locuri de parcare suficiente
Aspect: 10 - Aș spune chiar 11, frumos în față, corp perfect….
 
Oral: 9,5 cu atenție la zone, adânc ... (nu 10 cauza problemelor ei dentare a fost acoperită), ON va fi 10 într-adevăr
Normal: - 10 - păsărică strânsă, se uda natural
 
Anal - n / a, dar voi încerca data viitoare, arată promițător
Gfe: - Tot ce ai nevoie de la o fată, pentru mine este la același nivel înalt cu Andreaina Piata Romana, dar nu este timid la început.
Atitudine: n / a din cauza problemelor de comunicare (nu vorbesc limba română, ea vorbește doar română), dar am făcut-o cumva, pentru mine a fost o mâncare plăcută
Igiena: 10 - piele fina, fara miros
 
 
 
Am pus-o definitiv în „lista mea de întoarcere” și data viitoare voi verifica ochiul brun
 
Mulțumesc draga, a fost o plăcere pentru mine

 

 

Aberezi si pute a peste stricat.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Racari8
  • Oras:Racari8

Aberezi si pute a peste stricat.

Buna!Nu vreau sa intru in polemica cu tine bby...pe mine nu ma deranjează si nici fac tam tam la încercările tale stupide de a denigra pe cineva care povestete sa simti in compania mea .

Si nici ca imi faci recenzie negativă...Eu recezile le iau ca atare...Si recenzie negativă si cele pozitive sunt tot reclamă...Nu te mai abține lasa sa iasa bestia din tine si foloseste vocabularul ala vulgar și colorat...multumesc frumos .Sa ai o zi minunata

  • Like 5
Link spre comentariu

Buna!Nu vreau sa intru in polemica cu tine bby...pe mine nu ma deranjează si nici fac tam tam la încercările tale stupide de a denigra pe cineva care povestete sa simti in compania mea .

Si nici ca imi faci recenzie negativă...Eu recezile le iau ca atare...Si recenzie negativă si cele pozitive sunt tot reclamă...Nu te mai abține lasa sa iasa bestia din tine si foloseste vocabularul ala vulgar și colorat...multumesc frumos .Sa ai o zi minunata

Daca tu vezi totul ca publicitate e problema ta. Eu vreau doar sa fie aproape de adevar.

In rest nimic personal.

Fiecare are dreptul la propria opinie.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Buna!Nu vreau sa intru in polemica cu tine bby...pe mine nu ma deranjează si nici fac tam tam la încercările tale stupide de a denigra pe cineva care povestete sa simti in compania mea .

Si nici ca imi faci recenzie negativă...Eu recezile le iau ca atare...Si recenzie negativă si cele pozitive sunt tot reclamă...Nu te mai abține lasa sa iasa bestia din tine si foloseste vocabularul ala vulgar și colorat...multumesc frumos .Sa ai o zi minunata

Daca tu vezi totul ca publicitate e problema ta. Eu vreau doar sa fie aproape de adevar.

In rest nimic personal.

Fiecare are dreptul la propria opinie.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Fiecare are dreptul la opinie si este normal sa spui ce doresti dar nu inseamna ca si este adevarat. Asa ca mai bine sa vedem si alte recenzii . Asa ca sa vedem feedback pozitiv sau negativ preferabil cat mai aproape de adevar.

 

Sigur e doar umila mea parere. Incercati sa va convingeti singuri, nu trebuie sa ma credeti dar la pomul laudat nu se merge cu sacul.

Eu o trec la capitolul experiente de nerepetat.

Acum daca cuiva ii place... sa fie sanatos, daca e sincer.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Fiecare are dreptul la opinie si este normal sa spui ce doresti dar nu inseamna ca si este adevarat. Asa ca mai bine sa vedem si alte recenzii . Asa ca sa vedem feedback pozitiv sau negativ preferabil cat mai aproape de adevar.

 

Sigur e doar umila mea parere. Incercati sa va convingeti singuri, nu trebuie sa ma credeti dar la pomul laudat nu se merge cu sacul.

Eu o trec la capitolul experiente de nerepetat.

Acum daca cuiva ii place... sa fie sanatos, daca e sincer.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Racari8
  • Oras:Racari8

 

Sigur e doar umila mea parere. Incercati sa va convingeti singuri, nu trebuie sa ma credeti dar la pomul laudat nu se merge cu sacul.

Eu o trec la capitolul experiente de nerepetat.

Acum daca cuiva ii place... sa fie sanatos, daca e sincer.[/quote

Buna!daca e asa cum spui tu ca o simplă parere nu iti mai dedeai tu cu parerea la cei care povestesc momentele petrecute cu mine...ai un job interesant de ati da cu parerea si de a presupune ca am peste...dar sa sti ca nu prea te ajuta imaginația...mai bine iti vezi de treaba ta si povestește experientele tale nu a celor care au fost la mine ...O sera frumoasa

  • Like 1
Link spre comentariu

 

Sigur e doar umila mea parere. Incercati sa va convingeti singuri, nu trebuie sa ma credeti dar la pomul laudat nu se merge cu sacul.

Eu o trec la capitolul experiente de nerepetat.

Acum daca cuiva ii place... sa fie sanatos, daca e sincer.[/quote

Buna!daca e asa cum spui tu ca o simplă parere nu iti mai dedeai tu cu parerea la cei care povestesc momentele petrecute cu mine...ai un job interesant de ati da cu parerea si de a presupune ca am peste...dar sa sti ca nu prea te ajuta imaginația...mai bine iti vezi de treaba ta si povestește experientele tale nu a celor care au fost la mine ...O sera frumoasa

 

Draga mea, eu nu-mi dau cu parerea din experienta altora. Am fost cu tine si experienta nu a fost notabila, doar ca minti, esti falsa si ...

  • Minus 1
Link spre comentariu

 

Sigur e doar umila mea parere. Incercati sa va convingeti singuri, nu trebuie sa ma credeti dar la pomul laudat nu se merge cu sacul.

Eu o trec la capitolul experiente de nerepetat.

Acum daca cuiva ii place... sa fie sanatos, daca e sincer.[/quote

Buna!daca e asa cum spui tu ca o simplă parere nu iti mai dedeai tu cu parerea la cei care povestesc momentele petrecute cu mine...ai un job interesant de ati da cu parerea si de a presupune ca am peste...dar sa sti ca nu prea te ajuta imaginația...mai bine iti vezi de treaba ta si povestește experientele tale nu a celor care au fost la mine ...O sera frumoasa

 

Draga mea, eu nu-mi dau cu parerea din experienta altora. Am fost cu tine si experienta nu a fost notabila, doar ca minti, esti falsa si ...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

incearca pe wap, pe forum intra mai rar

Wow, ce tipă. Merci de recenzie pidsadera. E exact cum ai descris-o tu. Am și uitat câte poziții am făcut + oralul care e wow, super bun, ce să zic încă îmi tremură picioarele. Ne-am futut o oră încontinuu și mai vreau. Nu mă pot sătura de ea, se fute la superlativ.

Știe ea cine sunt.

 

Note:

 

10 FK, DFK, GFE. Face tot. Pupături pe corp, luat în brațe,limbi în gât, sărut pe corp.

10 ON. Il ia tot, face deep, linge sateliții.

10 NP - am făcut vreo 5-6 poziții futai sportiv + soft. Se comportă foarte ok. E super profi.

 

Trebuie să revin la ea pentru anal. Are un fund betoing. :)

 

Bună tipa, mă simt relaxat total.

Băieți, ciocan tari că aveți nevoie.

Futeti că asta contează.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Racari8
  • Oras:Racari8

Wow, ce tipă. Merci de recenzie pidsadera. E exact cum ai descris-o tu. Am și uitat câte poziții am făcut + oralul care e wow, super bun, ce să zic încă îmi tremură picioarele. Ne-am futut o oră încontinuu și mai vreau. Nu mă pot sătura de ea, se fute la superlativ.

Știe ea cine sunt.

 

Note:

 

10 FK, DFK, GFE. Face tot. Pupături pe corp, luat în brațe,limbi în gât, sărut pe corp.

10 ON. Il ia tot, face deep, linge sateliții.

10 NP - am făcut vreo 5-6 poziții futai sportiv + soft. Se comportă foarte ok. E super profi.

 

Trebuie să revin la ea pentru anal. Are un fund betoing. :)

 

Bună tipa, mă simt relaxat total.

Băieți, ciocan tari că aveți nevoie.

Futeti că asta contează.

Te pup ...te mai astept ...multumesc frumos
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...