Sari la conținut

Un mic ajutor(din nou) :)


Postări Recomandate

Salutare tuturor,datorita programului meu foarte incarcat nu am reusit sa ajung la mare ca sa imi indeplinesc marele vis,si anume acela de a face sex pentru prima data :) da stiu suna cam patetic dar ce sa fac de fel sunt un tip mai timid si mai stangaci cand vine vorba de femei si mai ales de sex.

Asadar imi propun dupa data de 5 august sa ajung in Constanta 1 la mana pentru plaja si distractie si 2 treaba cu virginitatea :)

Va rog daca doriti sa imi recomandati pe cineva care sa ma ajute in problema aceasta care o duc de ceva timp si care nu o mai suport.

Pentru cei care doresc sa stie eu sunt din Cluj si datoria jobului meu foarte solicitat nu am timp de relatii sau sa cunosc persoane noi pentru asa ceva datorita unor probleme din trecut.

Doresc sa fac precizarea ca am 26 ani 1,85 si dornic de experiente noi :)

Nu doresc sa merg cu nimeni,sa facem in grup sau cu mai multi sau multe momentan sa vad singur si sa le invat usor usor ca la scoala :)

Va multumesc si va doresc o zi buna.

Link spre comentariu

Hai salut. Deci

 

Plec de la premiza ca esti de buna credinta, so.

 

Faci asa:

 

crina marina; slimfit; suuperok, peste ce ti inchipui :) 

 

lia; un pic mai scumpa; dar merita!

 

bibi ; o gasesti tu :)) maxim!!!! 

 

si ar mai fi dar in 30 sec cam asta as recomanda....spor!!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare tuturor,datorita programului meu foarte incarcat nu am reusit sa ajung la mare ca sa imi indeplinesc marele vis,si anume acela de a face sex pentru prima data :) da stiu suna cam patetic dar ce sa fac de fel sunt un tip mai timid si mai stangaci cand vine vorba de femei si mai ales de sex.

Asadar imi propun dupa data de 5 august sa ajung in Constanta 1 la mana pentru plaja si distractie si 2 treaba cu virginitatea :)

Va rog daca doriti sa imi recomandati pe cineva care sa ma ajute in problema aceasta care o duc de ceva timp si care nu o mai suport.

Pentru cei care doresc sa stie eu sunt din Cluj si datoria jobului meu foarte solicitat nu am timp de relatii sau sa cunosc persoane noi pentru asa ceva datorita unor probleme din trecut.

Doresc sa fac precizarea ca am 26 ani 1,85 si dornic de experiente noi :)

 

Poi stai asea putin...ca mintea mea nu poa sa proceseze asea repidi !

 

Dieci..tu ai 26 di ani si noi futut pina acuma. Da tat tu zici ca iejti dornic di iexperiente noi.

 

Poi mii imi da cu virgula...ca daca iejti virjin...ci iexperiente oi avut pina acuma di vrei altili...noi ???

 

Viezi ca laba nuse pune ca iexperienta !

 

Ci probleme oi avut in trecut ? Ca poati alea teor retinut sa nu futi pin la 26 di ani !!!

 

Nu doresc sa merg cu nimeni,sa facem in grup sau cu mai multi sau multe momentan sa vad singur si sa le invat usor usor ca la scoala :)

Va multumesc si va doresc o zi buna.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Am auzit ca ardelenii sunt mai pi slow motion așe dar da-o bre-n ma-sa de program. Eu când am program încărcat ajung mai des la dezvirginatoare :)

Sincer eu as zice sa încerci varianta lu’ Gica... Ca si metoda de selecție intrebi cât e ceasu. Dacă ti se raspunde “doișpe” nu-i bine, dacă ti se raspunde “douăsprezece” iar nu-i bine, mai intrebi pana ti se raspunde “doișpi si-o lecuta” ... asta-i targetu’ ;)

  • Like 5
Link spre comentariu

Nu vreau sa fac misto de tine,desi sunt bun la asta,insa aici e ceva serios.

 

Daca vrei sa tii minte toata viata cine te-a dezvirginat,incearca cu Adele. Un oral cu finalizare si un normal in toate pozitiile la 200 de lei e chiar bine pentru august,nu sunt fan 200/400 Summerland deloc. Daca nu iti place,spune-i ca nu va potriviti,te va intelege. N-o sa se supere ca nu i-ai dat banii,o sa se supere ca nu ai futut-o :))) Daca ramai si tot mai vrei,spune-i ce vrei si cum vrei,pana maine te fute :)

 

Daca nu iti place de ea,sigur Raluca21 de la top e pe gustul tau. Frumoasa,sexy,cu bun simt. E mai scumpa,150 nr,imi pare rau de bani de fiecare data,ma duc mai rar,dar ce sa fac? Asta e. Nu face finalizare orala insa,dar face fantezii la greu,ea fiind o fantezie in sine :))) Te intelege daca-i spui ca nu va potriviti,spune-i ce vrei de la ea,e foarte amabila. Asa ca tu alegi care din cele doua ti se potriveste,ambele nu sunt tepare si,parerea mea si a mai multora,ambele sunt de top.

 

Succes si sa ne spui si noua pe cine ai ales si cum a fost,nu ne mai tine in suspans :))))

Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Mah baeti...voi credeti cal ajutati pi flacau...da nui asea !!!

 

Fututu nu se invata la curve !!! ;)

Ce emoții am avut când mi-am pierdut virginitatea cu o brunetă. Îmi aduc aminte că m-a atins și a spus: stai liniștit relaxează-te și totul a fost foarte frumos & plăcut!
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Poi tu cit crideai co sa dureze ??? :)

 

Zi macar daca oi ajuns sa intri in pizda...ca uni lise atinje capu putziii di vro pulpita...si gata...o da in tremuriciuri...napuca sa viziteze interioru prima oara.

 

:)))))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Nu vreau sa fac misto de tine,desi sunt bun la asta,insa aici e ceva serios.

 

Daca vrei sa tii minte toata viata cine te-a dezvirginat,incearca cu Adele. Un oral cu finalizare si un normal in toate pozitiile la 200 de lei e chiar bine pentru august,nu sunt fan 200/400 Summerland deloc. Daca nu iti place,spune-i ca nu va potriviti,te va intelege. N-o sa se supere ca nu i-ai dat banii,o sa se supere ca nu ai futut-o :))) Daca ramai si tot mai vrei,spune-i ce vrei si cum vrei,pana maine te fute :)

 

Daca nu iti place de ea,sigur Raluca21 de la top e pe gustul tau. Frumoasa,sexy,cu bun simt. E mai scumpa,150 nr,imi pare rau de bani de fiecare data,ma duc mai rar,dar ce sa fac? Asta e. Nu face finalizare orala insa,dar face fantezii la greu,ea fiind o fantezie in sine :))) Te intelege daca-i spui ca nu va potriviti,spune-i ce vrei de la ea,e foarte amabila. Asa ca tu alegi care din cele doua ti se potriveste,ambele nu sunt tepare si,parerea mea si a mai multora,ambele sunt de top.

 

Succes si sa ne spui si noua pe cine ai ales si cum a fost,nu ne mai tine in suspans :))))

No ofense, dar detaliaza.

Ce fantezii face Raluca? 🤔

Și un sfat, daca iti pare rău de banii să-ți la ea nu te mai duce, dar încearcă alta. 😉

Link spre comentariu

Salut tuturor,din pacate din cauza muncii nu am reusit inca sa ajung insa voi veni neaparat pana la sfarsitul verii sa rezolv problema :)))).

Din ce am citit recomandarile voastre si analizand mi se pare ok domnisoara Adele deci cred ca o sa imi incerc norocul acolo.

Urati-mi bafta :)))

Numai bine si spor la "echitat" :))))

Link spre comentariu

Salut tuturor,din pacate din cauza muncii nu am reusit inca sa ajung insa voi veni neaparat pana la sfarsitul verii sa rezolv problema :)))).

Din ce am citit recomandarile voastre si analizand mi se pare ok domnisoara Adele deci cred ca o sa imi incerc norocul acolo.

Urati-mi bafta :)))

Numai bine si spor la "echitat" :))))

Zici tu ca faci echitatie cu Adele,dar toti stim ca Adele face echitatie cu tine :))))

Link spre comentariu

Si eu care stateam cu sufletu la gura daca te-ei futut tu sa nu. Ba da daca ai sti ce grija iti purtam. In fiecare seara...inainte sa ma bag in pat...ingenuchiam si ma rugam sa dea Domnu sa futa si Ceromiedo asta ceva. Cand colo...saracu n-a avut timp.

 

Colega..vezi ca vara e pe sfarsite. Rezolva problema ca sa nu iti mai port grija.

 

:)

slow and easy my friend :))) slow and easy :)

Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Salut tuturor,din pacate din cauza muncii nu am reusit inca sa ajung insa voi veni neaparat pana la sfarsitul verii sa rezolv problema :)))).

Din ce am citit recomandarile voastre si analizand mi se pare ok domnisoara Adele deci cred ca o sa imi incerc norocul acolo.

Urati-mi bafta :)))

Numai bine si spor la "echitat" :))))

Vezi ca Bibi s-a mutata la Arad.

Fă-ți timp și vino la mare rezolvat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...