Sari la conținut

0734646614 Alina ♥️new❤️new♥️


Postări Recomandate

Bine-ai (re)revenit Alina. Sper sa fie pe bune. Sunt convins ca sunt clienti care te-au asteptat, asa cu am facut si eu. Dar trebuie sa fie siguri ca te gasesc. In ceea ce ma priveste sper sa te intalnesc intr-un viitor foarte apropiat. Dar numai dupa ce voi avea garantia ca nu pierd vremea degeaba. Sper sa primesc de la tine aceasta garantie. Iti doresc succes!

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Vizitat acum 2 luni cand avea locatie in spate la Jerry pizza, e foarte pe graba , si foarte slaba ,pozele o avantajeaza foarte mult , cerea 150 lei , Nu recomand mai bine joci banii la loto :laugh2 !

Pai maestre fa ne sa intelegem pe care ai vizitat acum doua luni pe tipa asta sau pe cealalta Ana ca eu nu inteleg, ai pistat la ambele acelasi comentariu, la ambele spui ca nu se merita sau doar la una, si daca la una care din ele.
Link spre comentariu

Vizitat acum 2 luni cand avea locatie in spate la Jerry pizza, e foarte pe graba , si foarte slaba ,pozele o avantajeaza foarte mult , cerea 150 lei , Nu recomand mai bine joci banii la loto :laugh2 !

Cu doua luni in urma, Alina era la Valcea. Si nu este slaba. Arata foarte bine. Pozele nu sunt toate reusite. E adevarat mai avea, tot acolo si anunturi pe un alt nr de telefon. Dar, cred ca este tot acolo.

Link spre comentariu

A revenit la birou. Cu alt nume si alt număr de telefon.

Daca ma uitam mai intai pe publi as fi observat revenirea la Pitesti, de doua zile. A "repatriat" si anuntururile cu nr de tel 0726529946, cat si anunturi pe 0734646614 cu numele Alina, evident. Alte anunturi nu are. Nu s-a rebranduit. Studiati cu atentie, daca ati cunoscut-o. Daca nu, si nu va impiedica covidul, incercat. Eu sper sa ramana, sanatoasa, tot aici, pana trece criza.

Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

Luna trecuta facut si eu o vizita in lipsa de timp de atunci nu am putut face recenzia dar verificarile le-am facut dupa ce am plecat dezamagit de acolo si cum este pe aici cand spui un adevar poti pri un BAN.....cum am si primt pe alt cont

Ajuns la locatie o garsoniera cat de cat acceptabila 8

Ma cerui si eu la baie dar sa facut ca nu ma aude si tot butona tel prin mesaje am put sa vad doar inimioare note 5

In camera de actiune ma sters cu un severtel si a inceput cu un oral cat de cat de bine, dar fara deep cum sa sculat micutu a si pus prezervativu. Note 8

Poziti pe la spate pompat fara nici o actiune din partea ei 

Aici incepe povestea urata dupa ce am terminat ma intind si eu sa iau servetele dupa masa ca sa scot prezervativul ce sa vad ca tel ei personal era intr-un apel ci inpresaru ei care pe toata actiunea nostra el a stat in tel si a ascultat futaiu nostru....ce sa zic ma uitai si a 2 oara si i-am zis ca cine asteapta in tel ce sa vezi in cateva secunde se inchide apelu ....am cerut sa vad cu cine vb pe timpu cat eu am fost cu ea ca altfel nu plec bine inteles ca nu vroia nega tot ...si incepe sa o bombardeze cu mesaje si apelui impresaru la care ea nu vroia sa raspunda ca eram eu de fata .....la care dupa imi spune toata povestea....foarte urat

Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

Din ultima poză se vede clar că mașina are volan pe dreapta... Marca se deduce, bembeu din 2000, nu?

Măcar nu ascunde că are manager.

 

 

Masina este un VW pasat negru  vazut de mine ca a aparut acolo in vro 20 min dupa ce am plecat 

  • Like 1
Link spre comentariu

Eu am cunoscut_o asa cum am spus in postari. Dar se pare ca nu mai este ce a fost.

De Ionică, noi din Targoviste le dăm drumul fete bune, dar daca ele pe urma se pricopsesc si vor numai bani....dacă colegul zice bmw din 2000 nu trebuie bmw din 2020?
  • Like 1
Link spre comentariu

Greseala ei este iubitelul. Cu care s-a cuplat dupa ce a plecat de la noi. El o cenzureaza. Ii transmite, din cate am inteles, toate intalnirile, caci sta in apel cu acesta.  As fi vrut sa o mai vizitez, dar din ce informatii am nu se mai merita. Sincer imi pare rau.

Link spre comentariu
  • Oras:Nu spun
  • Oras:Nu spun
Dragul meu,prieten iti mulțumesc din suflet că îmi faci reclamă 😂😂😂 în primul rând eu aș zice sa încerci sa îți vezi de viata ta ai nevasta si copii acasă,nu e păcat sa iti irosesti asa aiurea timpu,doar pt a cauta poze pe pagina mea PERSONALÄ‚ facebook ca sa postezi aici,serios frate nu inteleg.Acel băiat poate fii si fratele meu sau chiar bărbatul meu nu e problema nimănui am dreptul la viață privată,mai aveai putin si puneai poze cu toata familia mea,ești josnic dragul meu
Link spre comentariu
  • Oras:Nu spun
  • Oras:Nu spun

Luna trecuta facut si eu o vizita in lipsa de timp de atunci nu am putut face recenzia dar verificarile le-am facut dupa ce am plecat dezamagit de acolo si cum este pe aici cand spui un adevar poti pri un BAN.....cum am si primt pe alt cont

Ajuns la locatie o garsoniera cat de cat acceptabila 8

Ma cerui si eu la baie dar sa facut ca nu ma aude si tot butona tel prin mesaje am put sa vad doar inimioare note 5

In camera de actiune ma sters cu un severtel si a inceput cu un oral cat de cat de bine, dar fara deep cum sa sculat micutu a si pus prezervativu. Note 8

Poziti pe la spate pompat fara nici o actiune din partea ei 

Aici incepe povestea urata dupa ce am terminat ma intind si eu sa iau servetele dupa masa ca sa scot prezervativul ce sa vad ca tel ei personal era intr-un apel ci inpresaru ei care pe toata actiunea nostra el a stat in tel si a ascultat futaiu nostru....ce sa zic ma uitai si a 2 oara si i-am zis ca cine asteapta in tel ce sa vezi in cateva secunde se inchide apelu ....am cerut sa vad cu cine vb pe timpu cat eu am fost cu ea ca altfel nu plec bine inteles ca nu vroia nega tot ...si incepe sa o bombardeze cu mesaje si apelui impresaru la care ea nu vroia sa raspunda ca eram eu de fata .....la care dupa imi spune toata povestea....foarte urat

Și vezi ca vorbesti prost aici,în primul rând toti clienții mei intra la baie fără nicio discuție,si in al doilea rand imi respect clienții si butonez niciun telefon nici măcar nu le țin în camera din respect pt ei si nici nu sta nimeni cu mine in telefon de asta poti fii sigur,daca tu faci asa cu nevasta ta Și cu amantele tale e problema ta.Cei care au fost la mine ma cunosc foarte bine Și toate vorbele spuse de tine chiar nu ma ataci cu nimic si nici nu ma faci sa numai lucrez in niciun oras asa cum mi-ai spus in privat,asa ca încetează cu chestiile astea ca imi pot da si eu drumu la gura,băiatu meu si mori de foamne crede-mă după.
Link spre comentariu
Vizitator no1cool
Reputație: 0

Imi cer scuze fata de celelalte persoane care intra aici si dau peste aceste mizeri spuse de oameni care numai au loc de mine.

Pentru cei care ma cunosc sunt aceași Alina.

ðŸ‘

Link spre comentariu

Imi cer scuze fata de celelalte persoane care intra aici si dau peste aceste mizeri spuse de oameni care numai au loc de mine.

Pentru cei care ma cunosc sunt aceași Alina.

Eram convins ca nu te schimbi la cat de cuminte te stiam!!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...