Sari la conținut

caracal taram de hoti si pesti


Postări Recomandate

Nici acum bolovanu, cozonacu pedo de pe Timisoara sau pedo picon nu isi recunosc vina. Mai rau pedo picon minte cum ca Cristinuka noastra ar fi avut permis de conducere.

Deci fa-ma sa anteleg :))

Daca un loverboy esueaza cu combinatia unei **spam editat**e, clanu de proxeneti trimit un soldat de genul lui dinka sa o transeze pe faca ca pe o vita? Traim intr-o suer tara de lumea 3-a atunci.

 

 

 

Ai grije la varsta, avea 14 ani an 2014 cand o agatat-o gabitzu, uite un refresher: ia anu 2000 si ultimile doo cifre crescatoare, e varsta reala a cristinucii, oare daca esua gabitzu marele loverboy, o transau si ardeau telus frigescu si grigore nebunu la fel?

 

Cristina, o elevă din localitatea hunedoreană Vulcan, a fost nevoită să se prostitueze mai multe luni, de la 14 ani, de dragul iubitului său

  

Deci de aia ne-a antrebat varul ce parere avem despre scandalul ala din parcare?

Acuma se leaga totul, era suparat pa alexandra ca nu se mai lasa pestita.

Oare miky77 ce parere are de toate astea?

Miky77 stie in lux de amanunte toate schemele prin care Alexandra Napu era plasata, chiar fratele ei mai mare, batausul ala, o plasa la clienti fideli. O astepta afara dula ce se futea si era soferul ei personal. Cu trecerea timpului a zis sa incerce in Focsani, dar stiu ca a fugit si un lake in Italia care i-a zis ca o ajuta sa isi refaca viata, sa nu mai fie pestita de fratsu si masa. Numai ca ala i-a rupt botul si i-a scos dintii din gura ptin Italia, Miky ar putea sa ne zica mai multe.
Link spre comentariu
Vizitator sserum
Reputație: 0

Mamaie,pe cine crezi că prostești tu?

Ce dracu taxe plătești,ce altceva faci când tu practici prostutia de dimineața până seara inclusiv în weekend și sărbători.

Nu mă interesează ce ai tu cu ... siana, sau cum îi mai spune, nu am decât să fac o completare, nu o mai face ... mamaie sau babetă, nu are peste 65-70, estimez să fie la 40 şi ceva, încă se ține ...binişor, poate ai băgat de seamă, am reuşit să o cunosc...parțial.
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0

De asta parintelul recomanda sa nu ne incurcam cu astfel de curve prefacute !

Ba, tot la fel de prost ai rămas? Credeam ca ai mai evoluat și tu ..

Vezi ca te așteaptă aia la taraba in piața, lasă dracu forumul ca nu e de tine.

Jigodie mică, chiar crezi ca nu mi-am întins antenutele sa aflu cine gatu tău ești?

Aștept sa îmi scrii de pe contul original , sa ma mai lingi puțin in fund in privat ...

Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0

Nu compara mere cu pere si sa mai si zici ca e friptura !!!

 

Si chiar daca a fost asa, ele sunt acum pe pamant, printre cei vii.

 

Alexandra din Caracal nu a mai avut sansa asta (sau cel putin inca nu e clar daca mai e in viata sau nu).

Omul e bolnav mintal, nu are nici o logica in ceea ce spune.

Dacă cauți puțin pe net despre clanurile Oaca,Vaca,Codița, ( care a făcut minim 800000 de euro profit in anul trecut )despre finul lui Iordache, la catarama cu Caiac (care a decedat) , îți vei da singur seama ce voia sa facă nebunul ăla cu fetișoara aia .

Păcat ca s a ajuns aici și nimeni nu a luat nici o măsura , nici in al 12-lea ceas .

Bat la pariu ca la contra-expertiza , rezultatul nu v-a fi același ..

am așa un feeling cu jegurile astea din sistem....

Link spre comentariu

Omul e bolnav mintal, nu are nici o logica in ceea ce spune.

Dacă cauți puțin pe net despre clanurile Oaca,Vaca,Codița, ( care a făcut minim 800000 de euro profit in anul trecut )despre finul lui Iordache, la catarama cu Caiac (care a decedat) , îți vei da singur seama ce voia sa facă nebunul ăla cu fetișoara aia .

Păcat ca s a ajuns aici și nimeni nu a luat nici o măsura , nici in al 12-lea ceas .

Bat la pariu ca la contra-expertiza , rezultatul nu v-a fi același ..

am așa un feeling cu jegurile astea din sistem....

 

I-auzi, pula mea dar ce radacini bine infipte are Alexandra Napu, in lumea interlopa din Craiova, oare si ea a fost una din fetele alea care de la 15 ani a fost dusa la produs?

Ce altceva mai ai sa ne zici Alexandro? Vrei sa ne vedem intr-o parcare din Craiova sa imi tii un interviu despre astea? Iti dau microfonu sa sufli in el putin, dar vezi sa nu il spargi, cum ai vrut sa ii spargi telefonu reporteritei aleia acu 2 ani.

Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0

I-auzi, pula mea dar ce radacini bine infipte are Alexandra Napu, in lumea interlopa din Craiova, oare si ea a fost una din fetele alea care de la 15 ani a fost dusa la produs?

Ce altceva mai ai sa ne zici Alexandro? Vrei sa ne vedem intr-o parcare din Craiova sa imi tii un interviu despre astea? Iti dau microfonu sa sufli in el putin, dar vezi sa nu il spargi, cum ai vrut sa ii spargi telefonu reporteritei aleia acu 2 ani.

Nu te tine aparatul de pisat sa ne întâlnim...
Link spre comentariu
  • Oras:icisa
  • Oras:icisa

Nici acum bolovanu, cozonacu pedo de pe Timisoara sau pedo picon nu isi recunosc vina. Mai rau pedo picon minte cum ca Cristinuka noastra ar fi avut permis de conducere.

   Miky77 stie in lux de amanunte toate schemele prin care Alexandra Napu era plasata, chiar fratele ei mai mare, batausul ala, o plasa la clienti fideli. O astepta afara dula ce se futea si era soferul ei personal. Cu trecerea timpului a zis sa incerce in Focsani, dar stiu ca a fugit si un lake in Italia care i-a zis ca o ajuta sa isi refaca viata, sa nu mai fie pestita de fratsu si masa. Numai ca ala i-a rupt botul si i-a scos dintii din gura ptin Italia, Miky ar putea sa ne zica mai multe.

Dar de unde stie kiki atat de multe. a pestito si el? Intreb pentru un prieten! :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:icisa
  • Oras:icisa

I-auzi, pula mea dar ce radacini bine infipte are Alexandra Napu, in lumea interlopa din Craiova, oare si ea a fost una din fetele alea care de la 15 ani a fost dusa la produs?

Ce altceva mai ai sa ne zici Alexandro? Vrei sa ne vedem intr-o parcare din Craiova sa imi tii un interviu despre astea? Iti dau microfonu sa sufli in el putin, dar vezi sa nu il spargi, cum ai vrut sa ii spargi telefonu reporteritei aleia acu 2 ani.

Ce documentat esti bai nene, parca ai fi kiki! :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     A mai aparut un expert criminalist zilele astea la tv si auziti ce perla a putut sa ii iasa pe gura : - Inca nu se stie daca osemintele gasite sunt ale Luizei. Sa dea Dumnezezu sa fie asa ! In acest mod isi va gasi linistea si familia.  Doamne, apara-ma, ce mod de gandire virusat au unii !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:pe tron
  • Oras:pe tron

     A mai aparut un expert criminalist zilele astea la tv si auziti ce perla a putut sa ii iasa pe gura : - Inca nu se stie daca osemintele gasite sunt ale Luizei. Sa dea Dumnezezu sa fie asa ! In acest mod isi va gasi linistea si familia.  Doamne, apara-ma, ce mod de gandire virusat au unii !

am inteles ca si tu esti din caral asa vorbeste lumea intreba-l pe vasile

Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 Ms
  • Oras:Ping 3 Ms

Bine le zici sefule, singurul regret a lui pedo picon e ca nu a prins-o pe Cristinuka la 14 sau 15 ani. Pedo picon a dat in Cristinula noastra cand avea 16 si 17 ani ca un erou

 

 

Cum poți să corectezi inadvertențe și gafe gramaticale inerente vitezei de scriere și să te numești "Corectoru" ?

 

Imbecilule, însuși numele tău te dă în vileag că ești agramat!

 

Bp în viața ta de kkt și în zilele tale, ălea câte or mai fi pe acilea pe nimfo, cu nickul ăsta...

 

Cheers.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sa ne zica Alexandra/Petronela de ce a fost pestita de propria familie de la 15 ani sau cum a fugit cu lover boy in Italia si si-a luat bataie de la asta. Oare xxl daniel i-a promis o viata mai buna si pe urma a fost parasita sau a fost invers ? Acum un an au aparut poze cu petronela si cu xoxo. Xoxo era suparat ca a pus poze Alexandra cu ei doi, oare de ce ? Pe urma xoxo o ignora pe Petronela/Alexandra pe forum, adica s-au futut si s-au certat. Oare de la ce ? A vrut xoxo s-o pesteasca si Alexandra Napu a zis nu ? Doar parintelul stie. De asta parintelul recomanda sa nu ne incurcam cu astfel de curve prefacute !

 

   Deci, lover boy, care face pe aici pe grozavul, este peste ?

Link spre comentariu

Ba, tot la fel de prost ai rămas? Credeam ca ai mai evoluat și tu ..

Vezi ca te așteaptă aia la taraba in piața, lasă dracu forumul ca nu e de tine.

Jigodie mică, chiar crezi ca nu mi-am întins antenutele sa aflu cine gatu tău ești?

Aștept sa îmi scrii de pe contul original , sa ma mai lingi puțin in fund in privat ...

daca stiai cine sunt ai fi scris, nu o mai suge ca nu te pricepi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...