Sari la conținut

caracal taram de hoti si pesti


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Bai, nene, nu mai pot cu senilul ala batran si comunist, caruia ii fac ochii in cap ca lui dilimache si care o tine langa ca Alexandra a fost arsa in butoi si ca Dinca este un lup singuratic! Ce dracului il tot baga in direct astia, pe la televizor ? Ala nu are cu cine sa vorbeasca si sta sa spuna povesti nemuritoare si sa faca pe atotstiutorul. Asta este pus de cineva sa sustina niste aberatii pana in panzele albe.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Futu-i in gura cu straponul, pana le scot toti dintii,  pe infractorii infiltrati in justitie, politica si politie, care se folosesc de functiile lor pentru a savarsi tot felul de orori si nenorociri, pentru a le ascunde sau a le facilita ! La scaunul electric cu criminalii **spam editat**i, cu cei care rapesc copii si nu numai, si ii maltrateaza !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Futu-i in gura cu straponul, pana le scot toti dintii,  pe infractorii infiltrati in justitie, politica si politie, care se folosesc de functiile lor pentru a savarsi tot felul de orori si nenorociri, pentru a le ascunde sau a le facilita ! La scaunul electric cu criminalii **spam editat**i, cu cei care rapesc copii si nu numai, si ii maltrateaza !

Asta se numește ipocrizie maximă și tupeu de ștoarfă.

In Romania exista prostituție tocmai pentru că poliția, justiția și politicul sunt profund corupte.Daca erau corecți și respectau legea,azi erai la pușcărie

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asta se numește ipocrizie maximă și tupeu de ștoarfă.

In Romania exista prostituție tocmai pentru că poliția, justiția și politicul sunt profund corupte.Daca erau corecți și respectau legea,azi erai la pușcărie

Aici iti dau dreptate Parinte Pipilica. Cum pot sa aderez la gruparea dvs ?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Aici iti dau dreptate Parinte Pipilica. Cum pot sa aderez la gruparea dvs ?

 

  Sa ii sugi pula si sa ii dai zilnic, limbi in curul ala nespalat de hat, hat. Sau esti clona lui Pipilica ? In cazul asta, te vei face contorsionist, ca sa iti sugi pula si sa te lingi in cur singur.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Asta se numește ipocrizie maximă și tupeu de ștoarfă.

In Romania exista prostituție tocmai pentru că poliția, justiția și politicul sunt profund corupte.Daca erau corecți și respectau legea,azi erai la pușcărie

 

     Ai baga toate curvele in puscarie numai fiindca nu ai tu bani si nici  pula, sa le futi. Este ca si cum eu as zice ca psihopatii, debilii mintali si idiotii cu gura mare, ca tine ar trebui sa infunde puscaria, doar pentru ca ma streseaza pe mine si nu ii suport.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Cata manipulare, fratilor ! Este cusuta cu ata alba treaba si suntem mintiti pe fata, ca ata este neagra. Asa a fost indobitocit poporul asta : - Nu credeti ce vedeti, credeti ceea ce vi se spune sa credeti ! Nu faceti ce face popa, faceti ce spune popa !  Un popor care nu prea si-a exersat, in timp, gandirea si logica ... Se pare insa, ca un soc dintr-asta, la nivel national, trezeste si minima inteligenta pe care o poate avea oricine si cel mai simplu om nu mai pune botul la zaharelul cu care incearca stapanul sa il duca unde vrea.

 

   Eu zic ca toata Romania este un taram magic, unde orice este posibil. Cred ca au ajuns niste infractori periculosi si degenerati in functii inalte prin politica, SRI, justitie si politie  si acopera retele de trafic de arme, droguri si carne vie, fiidnca au nevoie de bani in campaniile electorale si  nu numai.

  • Like 1
Link spre comentariu

..., fiidnca au nevoie de bani in campaniile electorale si  nu numai.

Nu au nevoie de bani in campaniile electorale, aia care sunt la putere sunt la putere tot timpul si nu au problema alegerilor... se fac bani multi din curve pentru a intretine alte curve, este un circuit inchis in care toti banii ajung la curve.

 

Daca te uiti in jur se investeste in blocuri de sticla pline cu corporate bitches, restaurante de lux cu sampanii fine, masini sclipitoare marca aspirator de femei, aur, diamante, hainute de firma, cocaina sa-ti mai dea un pic de avant etc. Cu un iaht ce poti sa faci? Il umpli cu curve si dai un party. 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu au nevoie de bani in campaniile electorale, aia care sunt la putere sunt la putere tot timpul si nu au problema alegerilor... se fac bani multi din curve pentru a intretine alte curve, este un circuit inchis in care toti banii ajung la curve.

 

Daca te uiti in jur se investeste in blocuri de sticla pline cu corporate bitches, restaurante de lux cu sampanii fine, masini sclipitoare marca aspirator de femei, aur, diamante, hainute de firma, cocaina sa-ti mai dea un pic de avant etc. Cu un iaht ce poti sa faci? Il umpli cu curve si dai un party. 

 

    Ai o perceptie gresita. Macar, cauta sa te informezi, ca sa stii pe ce lume traiesti, cu adevarat !

 

    Cei care au bani si putere le au pe spatele poporului si vor totul gratis, pentru ei, gandind ca totul li se cuvine. Vor femei gratis, de asta rapesc copile de-alde Dinca si familia lui de nenorociti si le fac sclave sexuale pentru **spam editat**ii bogati. Plus ca fetele alea suporta umilinte si torturi, din partea perversilor, carora le place sa le domine, ca nu prea exista femei care sa accepte de bune voie asa ceva, nici pe bani.

 

   Amantelor le dau job-uri bine platite, nu scot multi bani din buzunarul lor, nici pentru ele. Tot poporul trage ca ele sa isi ia salariul, dupa ce au supt pula celui de la putere. Personal, am cunoscut un caz dintr-asta. Avea bani dar era zgarcit in draci si desi amanta era foarte tarana si draguta, o bagase in campul muncii si o platea cu banii statului pentru ca statea capra. Cand s-a saturat de ea, a aruncat-o si si-a luat alta papusa cu care sa se joace, babalaul.

 

  Cei de la putere au casta lor. Tot ce au tin pentru ei si pentru familia lor. De restul profita si isi bat joc.

  • Like 2
Link spre comentariu

 Vor femei gratis, de asta rapesc copile de-alde Dinca si familia lui de nenorociti si le fac sclave sexuale pentru **spam editat**ii bogati. 

 

Din ce stiu eu Dinca era doar un psihopat, nu voia femei gratis sau cu bani, nu il interesa sexul. Facea acelasi lucru cu caini si alte animale luate de pe strada. Voia doar sa faca rau altuia, unui suflet viu. avea si are placerea de a provoca suferinta. Nu ar trebui sa existe asa ceva si totusi exista.

 

Poti sa crezi ca cineva, un Dumnezeu sau organele statului sau legile pot sa schimbe ceva. Raspunsul este nu. Aseara am vazut melodia asta la TV... cam asa e

 

https://www.youtube.com/watch?v=ojdbDYahiCQ

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Din ce stiu eu Dinca era doar un psihopat, nu voia femei gratis sau cu bani, nu il interesa sexul. Facea acelasi lucru cu caini si alte animale luate de pe strada. Voia doar sa faca rau altuia, unui suflet viu. avea si are placerea de a provoca suferinta. Nu ar trebui sa existe asa ceva si totusi exista.

 

Poti sa crezi ca cineva, un Dumnezeu sau organele statului sau legile pot sa schimbe ceva. Raspunsul este nu. Aseara am vazut melodia asta la TV... cam asa e

 

https://www.youtube.com/watch?v=ojdbDYahiCQ

 

 

      Si tu crezi ca proxenetii sunt sanatosi la cap ? Iti spun eu, ca nu. Au niste suruburi lipsa daca nu toata tigla de la mansarda. Sunt firi violente. Proxenetismul implica violent verbala si fizica. Unii sunt sadici. Isi tortureza psihic si fizic vcitimele. Traficantii de carne vie nu privesc fetele traficate sau pe alti semeni de ai lor cu compasiune. Sunt lipsiti de afectivitate. Ei vand oamenii ca pe vite  si trag foloase de pe urma lor iar cand fetele se imbolnavesc si nu mai pot produce sau nu mai vor sa produca, le omoara.

 

     Oamenii, in general, cred ca numai in filme se pot intalni grozavii. Adevarul este ca viata bate filmul, dar unii oameni nu sunt atat de tari psihic sa accepte acest lucru sau sa se gandeasca la acest lucru.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...