Sari la conținut

0755839550 Giulia 20 ani - te astept pentru clipe de neuitat


Vizitator valtoggle

Postări Recomandate

Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Bunaa dragilor❤️

M-am intors in Iasi, va astept in locatia mea.

Esti tot cu colega aia, Francesca/Alexa? Aia creatza.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Oral, normal, dif pozitii, finalizarea corporala, masaj

150finalizarea, 250ora

30min si 60min

Cand am dat sms pt confirmare timp 30 min si masaj in acest interval, vad ca numarul meu a fost blocat.

 

Trebuie sa fie un virus, ceva ... Pana la urma cred ca e tot aia cu "altii termina in 7 minute"

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Salutare colegi,

dupa cum am promis voi scrie acu recenzia, vreau sa fiu sincer cu voi si de data asta findca am avut parte de multe tepe in ultima perioada am zis totusi sa profit si i-am spus din start ca eu sunt moneyfucker cu speranta ca va fi o intalnire reusita. Inainte sa relatez intalnirea mea cu ea as vrea sa va spun un mic detaliu din viata mea si anume ca eu am in subordinea mea un grup de oameni atat femei cat si barbati si ma intalnesc des cu problema superfiacilitatii la locul de munca si in general cu lipsa de profesionalism si lipsa de implicare asta este o chestie care cu greu reusesc sa le-o transmit celorlalti pentru ca nu este inradacinata in cultura noastra (dupa cum spune si zicala noastra "merge si asa..").

Intorcandu-ne la noi Giulia stia deja ca avea o intalnire cu un "inspector" asa ca a incercat sa ascunda pe cat posibil grimasele, dar nu de tot. Am intrat in casa si mi-a deschis colega ei care s-a uitat cu o privire as spune cel putin nedumerita la mine, dupa care am intrebat la care din doua am sunat si intr-adevar sunasem la cea mai frumoasa aspectuos vorbind. Am intrat in camera ne-am dezbracat amandoi si a facut ea o remarca la autobronzantul ei care nu este importanta, am trecut la oral protejat realizat slabut. Normal am inceput cu eu deasupra la cerinta ei si m-am conformat, m-ai bine nu spunea de pozitia asta pentru ca asta a tradat-o cel mai mult, mai bine algea capra sau ea deasupra dar ea a ales sa vin eu deasupra ok.. eu nu am avut niciodata intentia sa o sarut dar cu mana o luam de ceafa si incercam sa realizez un contact vizual sau o privire etc...  nimic, era ca si cum eu o violam si ea se uita in dreapta sau cu ochii inchisi sa nu vada "bestia" care o defloreaza. Am cerut sa schimbam ca altfel era imposibil asa o excitare, am trecut la capra dupa care iar eu deasupra intre timp ea imi spune "Altii in 5 minute erau gata..." alta fraza care m-a facut sa imi dau seama ca daca nu era sa stie cine sunt avea sa ma grabeasca. Dupa care am incheiat "agonia" amandurora si am finalizat. 

Si acuma facand o legatura intre introducere si actiunea Giuliei as spune ca problema nu este doar la ea, ci la intreg sistemul, putini oameni care inteleg ca succesul nu este ceva care vine de la sine este ceva care rezulta din multa munca si profesionalism. Putini cei care reusesc sa gandeasca in alt mod, sa se puna in pielea celuilalt ( in general al clientului de oricare natura ar fi el ) sa ii inteleaga nevoile/necesitatile, sa le insufle o stare pozitiva, multe fete o vad ca pe "daca tu ma platesti eu nu sunt sclava ta..." adica nu sunt obligata sa ma uit in ochii tai, nu esti obligata nici sa te prostituezi, nu esti obligata nici sa imi deschizi usa dar le faci si daca te ocupi cu ceva atunci fa-l cu simt de raspundere, fa-l cu maxima implicare, fa-l cu respect fata de client. 

In concluzie 150 numarul e mult pentru serviciile care Giulia le ofera momentan, dar ea este libera sa puna si 500 lei numarul, eu vorbesc din perspectiva clientului.

 

Aspect: 8 arata bine 

GFE: 0  nu am ce sa detaliez pur si simplu nu este

ORAL: 5 "sa se scoale"

Normal: 7 nu e nimic spectaculos

Igiena: 10 parea totul ok

Locatie : Iulius Mall

 "Altii in 5 minute erau gata..." alta fraza care m-a facut sa imi dau seama ca daca nu era sa stie cine sunt avea sa ma grabeasca.   

 

Cred ca functioneaza si acum sistemul...

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Cand am dat sms pt confirmare timp 30 min si masaj in acest interval, vad ca numarul meu a fost blocat.

 

Trebuie sa fie un virus, ceva ... Pana la urma cred ca e tot aia cu "altii termina in 7 minute"

M-a intrebat un coleg daca am ceva cu ea.

Nimic, decat ca as fi vrut sa profit de oferta pe care ea a postat-o, si se pare ca ceva nu a fost OK.

Ii doresc succes, eu am nimerit-o chiar foarte bine in  alta parte .

 

(Si am vrut sa vad daca mai e fata draguta din iulie anul trecut, dar ma tem ca e cea din februarie anul asta. Anul trecut 25 min a zis, 25 min au fost. Pe ceas, si cu tot ce a trebuit.)

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Acum ca se apropie vara, am zis ca ar fi bine sa scot de la naftalina vreo 2 topice pe care memoria mea le asociaza cu niste mutrisoare dragute. Poate ceva se intampla si are loc vreo aparitie.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...