Sari la conținut

Doua pisicute 0724637804 fost 0720314709


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Am refacut recenzia

 

Activeaza, confirm. Contactate telefonic la 0733422323, stabilit intalnire in 30 de minute.

Locatie -10 - langa hotel Prahova, apartament mare, baie curata cu cada noua, prosop curat, pat generos. Fara alte prezente in apartament, am verificat.

Aspect fete- 7 si 8. 7 pentru cea putin mai inalta, sani decenti,cur ok, dar nimic special, 8 pentru cea mai scunda, sani superbi, cur la fel, dar ceva pete pe fata, ca o iritatie.

Oral - 6, doar protejat, deci slabut. Schimba ritmul dupa preferinta clientului, se adapteaza bine la ce vrei de la ele, insa oralul protejat e o gluma proasta.

Normal - 8, sunt disponibile pentru diferite pozitii, nu fac mofturi, preiau initiativa la nevoie.

Anal - nu face niciuna.

Platit 150 lei pentru un numar cu ambele. Nu merita mai mult de 110-120 lei. Nu prea stiu sa ia parte la actiune in trei, altfel ar merita cat cer. Data viitoare ofer 100 sau merg doar cu ina din ele.

80 lei/ numar luate individual, nu am intrebat pentru o ora. Program de lucru - nu stiu.

GFE - 0, senzatie de graba, clienti pe banda rulanta, dar sunt relativ amabile.

Per ansamblu, nimic extraordinar, dar nici de evitat. Recomand sa fie luate una dupa alta, pentru cine poate, nu simultan.

Link spre comentariu

sall la toti baietii..azi revin cu drag la pisicute..2 fete frumoase si manierate..ceva unic in ploiesti..un apartament frumos,curat si discret la fel ca si fetele..as vrea sa incep cu fata roscata.o fata frumoasa si foarte educata ea fiind fata care se intituleaza ALEXANDRA.ceva frumos.ceva de vis..o fata care stie cum sa te faca sa pleci multumit..un corp de zeita as putea spune.Bruneta si ea este la fel de draguta doar putin cam rece pt gustul meu.oricum la alexandra o sa re vin cu mare placere.Recomand cu incredere !

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

sall la toti baietii..azi revin cu drag la pisicute..2 fete frumoase si manierate..ceva unic in ploiesti..un apartament frumos,curat si discret la fel ca si fetele..as vrea sa incep cu fata roscata.o fata frumoasa si foarte educata ea fiind fata care se intituleaza ALEXANDRA.ceva frumos.ceva de vis..o fata care stie cum sa te faca sa pleci multumit..un corp de zeita as putea spune.Bruneta si ea este la fel de draguta doar putin cam rece pt gustul meu.oricum la alexandra o sa re vin cu mare placere.Recomand cu incredere !

se fut gratis?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

se fut gratis?

 

da' unde a zis el ca s-a futut ????  :no2  :no2  :no2

mie mi s-a parut ca nu seamana deloc cu o recenzie, este doar un spot publicitar :)

 

 

 

sall la toti baietii..azi revin cu drag la pisicute..2 fete frumoase si manierate..ceva unic in ploiesti..un apartament frumos,curat si discret la fel ca si fetele..as vrea sa incep cu fata roscata.o fata frumoasa si foarte educata ea fiind fata care se intituleaza ALEXANDRA.ceva frumos.ceva de vis..o fata care stie cum sa te faca sa pleci multumit..un corp de zeita as putea spune.Bruneta si ea este la fel de draguta doar putin cam rece pt gustul meu.oricum la alexandra o sa re vin cu mare placere.Recomand cu incredere !
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

sall la toti baietii..azi revin cu drag la pisicute..2 fete frumoase si manierate..ceva unic in ploiesti..un apartament frumos,curat si discret la fel ca si fetele..as vrea sa incep cu fata roscata.o fata frumoasa si foarte educata ea fiind fata care se intituleaza ALEXANDRA.ceva frumos.ceva de vis..o fata care stie cum sa te faca sa pleci multumit..un corp de zeita as putea spune.Bruneta si ea este la fel de draguta doar putin cam rece pt gustul meu.oricum la alexandra o sa re vin cu mare placere.Recomand cu incredere !

Hm, ce ziceti, e Alexandra la taste cu nickul sexibos?

  • Like 3
Link spre comentariu

(Te asteptam in compania a doua frumoase domnisoare.Senzualitatea si rafinamentul te vor duce pe culmile placerilor neegalate.Adevarata placere creaza dependenta.Nu ezita si suna-ne!0 EXCLUSI RROMI )...Asa suna anuntul celor 2 pisicute.Am sunat si am urcat..Am fost din curiozitate deoarece mi-au atras atentia vorba lor dulce.Ma asteptam sa fiu dezamagit deoarece nu ar fi fost prima oara.Dar ce sa vezi? nu a fost deloc asa..Ambele fete fiind foarte dragute,comunicative si educate.Le-am luat pe amandoua,nu puteam renunta la nici una.Le-am platit o ora.Ambele fete m-au facut sa ma simt foarte bine si nu doar prin serviciile lor cat si prin fapul ca erau foarte glumete.Mie mi-au placut foarte mult ambele fete.La nici una nu este de renuntat.Vreau sa specific ca apartamentul,curatenia si amabilitatea sunt ireprosabile.Eu am sa revin cu placere..

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

 

(Te asteptam in compania a doua frumoase domnisoare.Senzualitatea si rafinamentul te vor duce pe culmile placerilor neegalate.Adevarata placere creaza dependenta.Nu ezita si suna-ne!0 EXCLUSI RROMI )...Asa suna anuntul celor 2 pisicute.Am sunat si am urcat..Am fost din curiozitate deoarece mi-au atras atentia vorba lor dulce.Ma asteptam sa fiu dezamagit deoarece nu ar fi fost prima oara.Dar ce sa vezi? nu a fost deloc asa..Ambele fete fiind foarte dragute,comunicative si educate.Le-am luat pe amandoua,nu puteam renunta la nici una.Le-am platit o ora.Ambele fete m-au facut sa ma simt foarte bine si nu doar prin serviciile lor cat si prin fapul ca erau foarte glumete.Mie mi-au placut foarte mult ambele fete.La nici una nu este de renuntat.Vreau sa specific ca apartamentul,curatenia si amabilitatea sunt ireprosabile.Eu am sa revin cu placere..

 

asta e recenzie? cat le-ai platit? 

  • Like 1
Link spre comentariu

(Te asteptam in compania a doua frumoase domnisoare.Senzualitatea si rafinamentul te vor duce pe culmile placerilor neegalate.Adevarata placere creaza dependenta.Nu ezita si suna-ne!0 EXCLUSI RROMI )...Asa suna anuntul celor 2 pisicute.Am sunat si am urcat..Am fost din curiozitate deoarece mi-au atras atentia vorba lor dulce.Ma asteptam sa fiu dezamagit deoarece nu ar fi fost prima oara.Dar ce sa vezi? nu a fost deloc asa..Ambele fete fiind foarte dragute,comunicative si educate.Le-am luat pe amandoua,nu puteam renunta la nici una.Le-am platit o ora.Ambele fete m-au facut sa ma simt foarte bine si nu doar prin serviciile lor cat si prin fapul ca erau foarte glumete.Mie mi-au placut foarte mult ambele fete.La nici una nu este de renuntat.Vreau sa specific ca apartamentul,curatenia si amabilitatea sunt ireprosabile.Eu am sa revin cu placere..

Asa de bine ti-a iesit de la primul

post...:)))

 

In alta ordine de idei astfel de "recenzii" mai tau le fac fetelor astea ca pute a peste ca in hala...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Revizitat pisicutele saptamana trecuta.Sunat la numarul de telefon 0733422323(si-au schimbat numarul),locatia aceeasi langga hotelul Prahova.Pisicutele arata excelent,super curate,parfumate,etc.Am ales oral+normal protejat cu amndoua.Prestatie excelenta,gemete saruturi pe corp,mangaieri imbratisari.Ca note:L

-locatie 10-curata,apa calda,prosop curat;

-pisicutele ca aspect fizic 10,au funduri obraznice,sani draguti.

-oral 8,fac numai protejat,tentative de deep,schimbari de ritm.

-normal:8 gem stau cum vrei tu nu comenteaza la schgimbarea pozitiei.

De revenit? Cu siguranta da.Tariful total 150 ron cu amndoua.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Revizitat pisicutele saptamana trecuta.Sunat la numarul de telefon 0733422323(si-au schimbat numarul),locatia aceeasi langga hotelul Prahova.Pisicutele arata excelent,super curate,parfumate,etc.Am ales oral+normal protejat cu amndoua.Prestatie excelenta,gemete saruturi pe corp,mangaieri imbratisari.Ca note:L

-locatie 10-curata,apa calda,prosop curat;

-pisicutele ca aspect fizic 10,au funduri obraznice,sani draguti.

-oral 8,fac numai protejat,tentative de deep,schimbari de ritm.

-normal:8 gem stau cum vrei tu nu comenteaza la schgimbarea pozitiei.

De revenit? Cu siguranta da.Tariful total 150 ron cu amndoua.

Am fost de 17 ori la Alexandra,nu e de 10! (desi are cur de 9,5);mi-e mi-a lasat impresia de graba;iar parerea mea e ca le supraestimezi valoarea,dar e doar parerea mea.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am fost de 17 ori la Alexandra,nu e de 10! (desi are cur de 9,5);mi-e mi-a lasat impresia de graba;iar parerea mea e ca le supraestimezi valoarea,dar e doar parerea mea.

Sa sti ca sunt ok,nici de 10 dar nici de 5,undeva de 7-8 ca prestatie.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am fost din nou la pisicute. Am sunat la 0733422323 si in 2-3 minute am intrat in apartament.

Locatia e tot langa hotel Prahova, tot OK.

Fetele arata la fel, adica foarte bine la corp, slim, sani frumosi, cur la fel.

Tot grabite, tot 15 minute limita de timp, dar un numar cu ambele a fost 100 lei, mai putin ca inainte.

Oral tot protejat, o sug cu randul, stau capra pe rand, schimba prezervativul cand treci de la una la cealalta.

Mentin notele de la recenzia precedenta, doar pretul e mai bun.

Din pacate limita de timp impusa e cam mica si senzatia de graba e evidenta, dar la 100 lei e mai acceptabil.

Nu cred ca se pune problema de dusuri intre clienti, treaba merge pe banda rulanta.

Ocazional merita vizitate, mai ales cand nu aveti mult timp la dispozitie.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da, 150 lei pentru o finalizare, maximum 15 minute.

Acum le-am prins la "promotie", la 100 lei.

Prima data cand am fost la ele limita era 20 de minute/finalizare, dupa care au coborat-o la 15 minute.

Dupa cum am spus, clienti pe banda rulanta.

La 2 din cele 3 vizite, un client nou a intrat in apartament inainte sa ies eu.

Fara sa dam nas in nas totusi.

Link spre comentariu

Pot sustine cele spuse de voineamg! Eu am fost o data cand erau 3 domnisoare, 2 "cRReoline" si 1 tipa mai buna, inalta, sani frumosi... ma pasase la una din cele cRReole si am tras cu ochiul la ea si am vrut cu ea... cand am intrat in ap, mai era un client in camera cu tipa bunoaca .... deci trageti concluzia si voi ....

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...