Sari la conținut

Doua pisicute 0724637804 fost 0720314709


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

daca se pote pune poze cu fetele se le vad si eu cum arata sun curios si asi dori sa ajung pe la ele:) :crazylove  cu alexandra si alina :D

N au poze fetele,iti garantez ca arata de 8 din 10 ambele.Iar daca nu ai incredere in spusele mele citeste recenziile colegilor nostri.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Confirm spusele lui COCTAIL fetele arata excelent le-am vizitat zilele trecute,locatia aceeasi descrisa in recenzia mea trecuta asemebea si celelalte detalii.Pretul este 80 ron u o singura fata si 120 ron cu ambele.Merita incercate.

Tu ai negociat cu ele de ai dai 100 de lei cu amândouă ?
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Pozele nu sunt reale am fost si eu prin iulie si ma supt original nmc de zis

Intr-adevar pozele nu sunt reale,insa fetele sunt super fac oral neprotejat,anal nu fac si in rest accenta orice-fk,cuni,sunt oarte deschise,arata de nota 9-9.5 din zece,funduri bombate,sani micuti dar fermi-ai cu ce te juca,la capitolul curatenie si igiena sunt de nota 20+ 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

nu sunt pestele lor una dintre ele afost prietena mea dar cand am aflat ce face am ajuns la despartire bagameas ma mintit 2.6luni ca munceste in buc la salon de in frumusetare

Urata experienta Vasile. Ori nu ai sponsorizat-o corespunzator ori cantitatea de pula pe care i-ai dat-o a fost insuficienta.... Nasol moment

Link spre comentariu

Urata experienta Vasile. Ori nu ai sponsorizat-o corespunzator ori cantitatea de pula pe care i-ai dat-o a fost insuficienta.... Nasol moment

 

Urata experienta Vasile. Ori nu ai sponsorizat-o corespunzator ori cantitatea de pula pe care i-ai dat-o a fost insuficienta.... Nasol moment

nu e frate era frica ca intrun final aflu si daia a incercat sa punem capat casa nu iasa urat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...