Sari la conținut

Luxury - pt barbati care se respecta [MAMAIA] - 0726447172


Postări Recomandate

Daca esti un barbat care se respecta doar un telefon ne mai desparte iar cele mai ascunse si intense fantezii vor prinde viata lasa-te invaluit in pasiune si extaz alaturi o bruneta finuta foarte selectiva si cu bun simt .te voi face sa te simti ca un adevarat sultan in haremul lui anuntul se adreseaza domnilor ce vor experienta noua in compania unei excorte stilate cu simtul umorului dar mai ales experimentata pun accent pe discretie si seriozitate daca esti un adevarat gentelman totul vine de la sine iar intalnirea noastra va fi una incarcata de momente frumoase apreciez atitudinea pozitiva si corectitudinea si iti garantez revenirea deoarece imi cunosc valoarea iar calitatea si rafinamentul ma reprezinta imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientela de la primul apel nu ma compara cu ce ai intalnit reala 100 la 100 confirm cu tatuajele

post-291684-0-17620000-1564543196_thumb.jpg

post-291684-0-12857100-1564543200_thumb.jpg

post-291684-0-17478700-1564543207_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

A fost cineva?

Da, am fost eu. Poze reale 100%, locatie Summerland. Am achitat o ora dar am stat doar o finalizare din cauza atitudinii domnisoarei. Desi stabilisem anumite lucruri la inceput, domnisoara nu a respectat nimic pe durata desfasurarii actiunii. Nu recomand. Plus ca vorbeste mult si prost.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Zau ???

 

Mmmooooaaaammmaaa...ci surprinsa sint. Kear numi vini a credi ! Si io cari halisem...

 

"...Daca esti un barbat care se respecta doar un telefon ne mai desparte iar cele mai ascunse si intense fantezii vor prinde viata lasa-te invaluit in pasiune si extaz alaturi o bruneta finuta foarte selectiva si cu bun simt...".

 

Io pusesem botu...zau di nu...da porma mam trezit si am zis never si nisiodata !!! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Da, am fost eu. Poze reale 100%, locatie Summerland. Am achitat o ora dar am stat doar o finalizare din cauza atitudinii domnisoarei. Desi stabilisem anumite lucruri la inceput, domnisoara nu a respectat nimic pe durata desfasurarii actiunii. Nu recomand. Plus ca vorbeste mult si prost.

 

Buna dimineata,

Nu ne dai mai multe detalii ca sa poate fi trecuta la testate, te rog?

Zi frumoasa!

Bitchy

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna dimineata,

Nu ne dai mai multe detalii ca sa poate fi trecuta la testate, te rog?

Zi frumoasa!

Bitchy

Inainte de a achita c/v orei, am stabilit cu domnisoara ca nu vreau deloc sa fiu grabit pe durata actiunii deoarece avem destul timp pentru doua finalizari, plus ca vreau sa incepem cu un mic preludiu, 69 si dupa oral si normal. Dmnisoara a acceptat pe moment dorintele mele.

Desi ne intelesesem ca incepem cu un preludiu, ea a  inceput direct cu un oral cat de cat binisor  si dupa aproximativ 3 minute pune prezervativul (eu nu cerusem acest lucru) si cere sa trecem la normal, schimbat cateva pozitii si terminat dupa cateva minute.

Nu am mai dorit sa stau la a doua finalizare, m-am imbracat direct si am plecat

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...