Sari la conținut

0734491457 gurita talentata


Postări Recomandate

Salutare.

Confirm spusele colegului de mai sus. Chiar are o gurita talentata. Pozele din anunt nu par sa fie ale ei dar mie personal mi s-a parut mai frumoasa in realitate. Blonda, destul de inalta, sani mari fund maricel si misto. Nu e pustoaica de 18-19 ani dar e "TUN" femeia. Locatie prin zona Traian ( usor de gasit si o sa primiti toate detaliile de la fata ), foarte curata, baie prosop geluri etc etc. Actiunea s-a petrecut repede ( rusine mie ) nu prea am reusit sa rezist. Mi-a placut foarte mult oralul cu toate ca mi-ar fii placut si mai mult daca ar fii acordat atentie si zonelor adiacente. Poate ar fii fost in planul ei sa acorde atentie si acolo dar nu prea a mai avut cui pt ca pana sa-mi dau seama ce se intampla cu mine am terminat. Normal n-am avut cand sa incerc si rau imi pare pt ca fata are un corp misto care merita exploatat. Contributie: 150 RON/finalizare. Face cam de toate. Preturile o sa le primiti cand luati legatura cu ea. O fata care merita efortu si banii. Nu stiu cat sta in Valcea dar din punctu meu de vedere chiar va recomand sa o vizitati. Sa aveti spor !

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
  • Oras:in pasarica mai tot timpul

yes indeed buna femeia. inalta si bine proportionata.

oral 10/10.

normal 8/10

 

atitudine faina si binevoitoare.

 

merita vizitata

 

halat 150 ron

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ramnicu Valcea
  • Oras:Ramnicu Valcea

Am vizitat si eu recent. Am vb. la telefon, mi-a detaliat serviciile: OP/ON, NP, AP, CIM. Optez pt. 1h total.

De la fata locului (fosta locatie a adelina_drakusor vis-a-vis de Nr.2) "raportez" ðŸ˜:

1. Fata e destul de inalta, blonda, draguta, sani maricei, putina burtica, amabila. Nu prea seamana cu cea din poze, dar poate fi ea acum vreo 8-10 ani.

2. Imi spune din nou serviciile fara AP si imi zice sa aleg si sa platesc. Cand am intrebat de anal a zis ba ca nu e pregatita ba ca nu face decat cu "de-alea mici mici" pe care nu le simte. Nu ca as fi eu superdotat, dar, se pare, prea dotat pt. fundul ei.

3. Optez pt. ON+CIM si achit 200.

4. Actiunea relativ ok: s-a freacat putin de mine cu sarutari pe corp, apoi a trecut la oral cu finalizare. Aici nu stiu cum sa cataloghez exact - sex oral sau handjob, deoarece le alterneaza. Deep-ul e ok. Din pacate se simt foarte mult dintii. O comparatie intre ea si adelina_drakusor pe o scara de la 1 la 10 (ca tot au locatia asta in comun), ea e undeva pe la 6 si adelina_drakusor la 9 (ca nu face CIM). Hai sa-i dau un 7 pt. finalizare orala.

5. Parerea mea e ca e de vizitat, dar de revenit ... nu stiu ce sa zic ...

Link spre comentariu
  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea

..dar cu 'CIM' :)).de 200 de lei te fute...satisface ade****_drakusor de iti merg fulgii

Ora cit e?400!?tu ai fost vreodata la lory? Sa vezi ce inseamna o partida de sex,cu CIM,deep,anal cu 200/ora,ca sa intelegi ce inseamna bunul simt!?nu imi pasa de banii vostrii,dar stricati piata,pt noi ceilalti care nu suntem asa disperati dupa pizda...

Link spre comentariu

Ora cit e?400!?tu ai fost vreodata la lory? Sa vezi ce inseamna o partida de sex,cu CIM,deep,anal cu 200/ora,ca sa intelegi ce inseamna bunul simt!?nu imi pasa de banii vostrii,dar stricati piata,pt noi ceilalti care nu suntem asa disperati dupa pizda...

...citesti printre 'randuri' recenziile altora,altfel iti dadeai seama ca am fost 'ironic' cu privire la cei 200 de lei.ceea ce am scris era replica la recenzia colegului de mai sus..adica ca e scump 200 muia!!!ca de banii ascestia de duci in alta parte,unde beneficiezi de 'mai multe'...si am dat si ex unde!!!poate acum ai inteles :))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...