Sari la conținut

Ramya Transexuala 0755864836


Postări Recomandate

Pfoaiii nasol, eu am fost la ea cand lucra la cuplu cu Lara pe bucuresti. O sa ma duc zilele astea sa-mi fac analizele! Oare si Lara are? Au lucrat mult timp ca si cuplu...🤢🤢🤢😳😳😳 https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/l-r-trans-100-reala-sexy-si-senzuala/3ggg7588515771id1h2f757dfid3610e.html

Link spre comentariu

Cine a facut acel anunt nu este decat un om cu IQ-ul sub 0 cel car moare invidia in el si cel care este plictisit de viata sau vrea sa iasa in evidenta ca el este mare si tare cand defapt este pielea puli... Atata invidie intre noi nu am vazut in viata mea pacat ca nu se moare de invidie ca are fi mortii pe capete!Mi ar place ca fata aceea sa dovedeasca ca nu are si sa dea in judecata pe ala/aia care a spus asta despre Ea ca are si ea de catigat ceva banutii dupa urma la prostii!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

@Basarab55 Faptul că am lucrat împreună cu colega mea Ramya la cuplu asta nu inseamna ca trebuie sa fiu implicată în acest subiect.Sunt o tipa pro-clienti, imi respect clienții si totodată serviciile oferite sunt totalmente SAFE!

Analizele mele sunt la zi,pot dovedii acest aspect cu confirmarea lor.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Cu tratamentul corect hiv nu este o infectie transmisibila-sansa de a fi infectat este una la 2000 in mod normal - dar cu tratanment e 0-de hiv nu se mai moare din 1995 - deci testarea si a sti ca ai aceasta infectie e crucial

Știința a confirmat că atunci când o persoană care trăiește cu HIV este nedetectabilă, ei nu numai că sunt mai sănătoși, ei nici nu pot da HIV la nimeni altcineva. Sau, Nedectabil = Netransmisibil (N = N).

evident ca e neplacut sa ai hiv pt ca e un tratament pe viata momentan-1 pastila pe zi- dar un infectat hiv care se trateaza traieste cat una normala si acest tratament e gratuit cu sau fara asigurare platita.

stiu pentru ca lucrez in domeniu si sunt mirat de cate persoane nu cunosc aceste aspecte-sunt persoane absolut decente care au avut ghinion si traiesc bine mersi de 20 de ani

hiv azi e cea mai mica mare problema

Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Rog ca alte colege sa postaze analizele medicale....
Prima pe lista este domnișoara Michelle Douglas!!!
Eu ce vb vb cu dovezi
Și nu ma opresc aici......

Link spre comentariu

Cu tratamentul corect hiv nu este o infectie transmisibila-sansa de a fi infectat este una la 2000 in mod normal - dar cu tratanment e 0-de hiv nu se mai moare din 1995 - deci testarea si a sti ca ai aceasta infectie e crucial

Știința a confirmat că atunci când o persoană care trăiește cu HIV este nedetectabilă, ei nu numai că sunt mai sănătoși, ei nici nu pot da HIV la nimeni altcineva. Sau, Nedectabil = Netransmisibil (N = N).[/size]

evident ca e neplacut sa ai hiv pt ca e un tratament pe viata momentan-1 pastila pe zi- dar un infectat hiv care se trateaza traieste cat una normala si acest tratament e gratuit cu sau fara asigurare platita.[/size]

stiu pentru ca lucrez in domeniu si sunt mirat de cate persoane nu cunosc aceste aspecte-sunt persoane absolut decente care au avut ghinion si traiesc bine mersi de 20 de ani[/size]

hiv azi e cea mai mica mare problema[/size]

Ce medicamente / pastile se iau??
Link spre comentariu

 

 

De unde si pana unde am eu hiv in morti mati ????

Cand esti prost, nu numai ca te arzi pe o guma turba dar mai si semnalizezi ca nu stii sa citesti. :) pai tu vorbesti de aspect fizic mai cap de galeata?! 😂

Nu vorbi de saracie ca ai lasat garoi sa te arda pe un pachet de tigari, n-ai bani nici de ratb :))

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Cand esti prost, nu numai ca te arzi pe o guma turba dar mai si semnalizezi ca nu stii sa citesti. :) pai tu vorbesti de aspect fizic mai cap de galeata?! 😂

Nu vorbi de saracie ca ai lasat garoi sa te arda pe un pachet de tigari, n-ai bani nici de ratb :))

Iauzi dar cum se face ca eu nu merg cu ratb ul

Mai bine o fac de placere decat pt 20 lei dar evident trebuie sa fi intr un fel in nici un caz ca tine

Bine ca esti tu mai frumos pitic gras si cu pula mica :))))

Nu ti mai cauta bagare in seama cu mine ca nu ma interesezi

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Este irelevant faptul ca domnul mihai douglas are hiv sau nu, daca e sanatos si alegi sa mergi la el vazandu-i pozele tu esti ala bolnav! :))

Cap de wc care esti :))

 

 

De unde si pana unde am eu hiv in morti mati ????

 

 

Buna seara

aveti fiecare cate un warn, va rog sa fiti civilizati.

Bitchy

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Vezi că sunt din vară analizele.Nu neg că acum diferă rezultatul, doar că ele se cam fac lună de lună.

 

 

Nu am nevoie sa le fac luna de luna deoarece eu nu mi o ard fara prezervativ la anal ( la 1000 euro cat iau eu am fff rar clienti la no limit ) fatza de multe care in public nu o faceti fara iar in privat daca va da clientul 100 200 euro faceti orice

 

Pentru voi da trebuiesc facute luna de luna

 

 

Altceva ce mai ai de comentat ?

 

 

 

Vezi ca dimi mi a aparut un cos pe cur ...nu vi sa mi l lingi ca poate poate ....e din vara domne

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...