Sari la conținut

Ioana 0730153358


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

PS.

În caz că nu răspund,nu este fiindcă nu vreau sunt ocupată,odată ce am client în cameră nu răspund la telefon niciodată!

PS.

Am posibilitatea să refuz anumiți clienți!

 

Link spre comentariu
Acum 5 ore, ioana34 a spus:

PS.

În caz că nu răspund,nu este fiindcă nu vreau sunt ocupată,odată ce am client în cameră nu răspund la telefon niciodată!

PS.

Am posibilitatea să refuz anumiți clienți!

 

OK asa este corect să nu răspunzi când ai client. Dar nici măcar să nu îți citești mesajele pe whatsaap, deși politicos ar fi să și răspunzi la ele? Ieri ți am lăsat ms și Pe whatsaap și la mesagerie cu timpul pana la care sa îmi răspunzi. Nimica nimicuta. Pai e corect? 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 20 ore, ioana34 a spus:

Bună ziua,spune-mi te rog cu cât se termină numărul tău!

448 pot vorbi pana la ora 14! Ti. Am lasat msj in decursul la mai multe zilcecand spuneai ca faci programari nici un raspuns! 

Link spre comentariu

Am fost azi NEANUNȚAT. Nu am timp de recenzie dar doua vorbe tot spun. Programat whatsaap doua ore înainte, revenit cu o oră, respectata la minut. Fata miniona, slăbuța, simpatica, sociabila. Început oral neprotejat, m a întrebat cum îl vreau dar am preferat să o las să văd ce știe :și știe. Nu sunt fan așa că am trecut repede prin 69 apoi capră unde mi a plăcut mult și în 10 min am terminat. Pizda frumoasa, cur frumos, cooperează se străduiește să îți placa dau un 9 per total. Eu ma mai duc recomand. Halat 100 cam 25 min DTD. Succes să aveți. 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

Ariovis,doar ce am spus mai sus am dreptul să îmi selectez clienți,asta a fost prima ta vizită la mine si ultima!

O seară bună!

Fără supărare!

 

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Am reusit sa ajung la Ioana dupa o buna perioada de timp si pot spune ca e neschimbata. Nu i am lasat recenzie pana acum pt ca am vrut sa fiu egoist si sa nu o laud. Chiar mi a zis de un coleg de forum ca o stresa intr una cu apeluri...fata merita vizitata, dar trebuie sa ne si accepte. Are dreptul sa isi aleaga clientela, probabil de aceea a si scos anuntul dupa publi, formandu si un cerc de clienti. 

A inceput cu un oral f bun, fara graba si adanc, apoi a venit peste mine si am finalizat in caprita. Se implica si nu te grabeste, ba chiar ai impresia ca se bucura de ceea ce face. 

 

Note:

Oral: 9.5

Normal: 9.5

Aspect: dupa placul meu, slabuta, piele fina, 9

Igiena: 10

Halat 100/ fin

De revenit? Da, in limita posibilitatilor.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
53 minutes ago, ioana34 said:

 

Ariovis,doar ce am spus mai sus am dreptul să îmi selectez clienți,asta a fost prima ta vizită la mine si ultima!

O seară bună!

Fără supărare!

 

ce s a intamplat??

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 18.06.2021 la 17:13, ioana34 a spus:

Și încă ceva nu ai stat 25 de minute!

Ai stat fix 10 minute!

Nu te supara pe mine dar nu e frumos sa spui adevarul mereu...Poate unora dintre noi 10 minute cu tine  par o jumatate de ora,ceea ce este ok.

🤣🤣🤣

  • Like 2
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 9 minute, awokeone10 a spus:

Nu te supara pe mine dar nu e frumos sa spui adevarul mereu...Poate unora dintre noi 10 minute cu tine  par o jumatate de ora,ceea ce este ok.

🤣🤣🤣

Sau invers. 15 minute cu noi ii par domnișoarei 8 ore. :)

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună inginerul_xxx,în general nu am un program fix,da numărul este cel din titlu!

Dacă nu răspund la telefon sunt ocupată.

Lasă-mi un mesaj pe wp daca nu raspund la telefon,scrie-mi te rog până la ora în care îti pot răspunde!

Când sunt disponibilă anunț aici!

O zi frumoasă!

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 18.06.2021 la 17:10, ioana34 a spus:

 

Ariovis,doar ce am spus mai sus am dreptul să îmi selectez clienți,asta a fost prima ta vizită la mine si ultima!

O seară bună!

Fără supărare!

 

A intrat in cămăruțe mai mici neanunțat?😂😂😂

  • Haha 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...