Sari la conținut

Ioana 0730153358


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Bună dimineața,din motive personale și  de discreție momentan nu voi pune poze,sunt câteva poze pe prima pagina sa se facă o idee despre mine!🤗🤗Sunt aceeași fata Slim 😂😂🤩Voi pune și poze în viitor!Mulțumesc de înțelegere.O zi frumoasă!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 28.03.2021 la 8:52, ioana34 a spus:

Bună dimineața,din motive personale și  de discreție momentan nu voi pune poze,sunt câteva poze pe prima pagina sa se facă o idee despre mine!🤗🤗Sunt aceeași fata Slim 😂😂🤩Voi pune și poze în viitor!Mulțumesc de înțelegere.O zi frumoasă!

Hei ...un crac ...o pereche de chiloti...o tzata ...ne poti arata ...ca nu te recunoaste nimeni ...

Te pup  , zi buna

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
La 28.03.2021 la 8:52, ioana34 a spus:

Bună dimineața,din motive personale și  de discreție momentan nu voi pune poze,sunt câteva poze pe prima pagina sa se facă o idee despre mine!🤗🤗Sunt aceeași fata Slim 😂😂🤩Voi pune și poze în viitor!Mulțumesc de înțelegere.O zi frumoasă!

Bună...suntem în viitor deja ... 😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 52 minute, cosmi_ale85 a spus:

Hei ...un crac ...o pereche de chiloti...o tzata ...ne poti arata ...ca nu te recunoaste nimeni ...

Te pup  , o zi buna!

O zi bună și ție, te pup!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Îmi cer scuze pentru incident,Eu astăzi nam mai putut ajunge la locație.Daca eu am făcut programarea ieri,și tu de Dimineata ai vazut ca eu nu mi.am anunțat disponibilitatea,normal nu sunt la muncă.

Îmi cer scuze încă odată pentru neplăcere,dar nu am mai putut ajunge.

Nu am ajuns la locatie am muncit și ție ți-am dat Teapă! Nu sa întamplat asta,Scuze încă odată.

O seara buna 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 50 minute, ioana34 a spus:

Îmi cer scuze pentru incident,Eu astăzi nam mai putut ajunge la locație.Daca eu am făcut programarea ieri,și tu de Dimineata ai vazut ca eu nu mi.am anunțat disponibilitatea,normal nu sunt la muncă.

Îmi cer scuze încă odată pentru neplăcere,dar nu am mai putut ajunge.

Nu am ajuns la locatie am muncit și ție ți-am dat Teapă! Nu sa întamplat asta,Scuze încă odată.

O seara buna 

Puteai să îl anunți pe mizeria aia de whatsapp, dacă tot îl folosiți atât... Dovadă că toate complicațiile astea tehnologice sunt absolut inutile; dacă exista bunăvoință ne înțelegem și cu semnale cu felinar în geam, dacă nu există asta, ne agităm inutil. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu nu anunț când nu mi se spune să anunț,omul poate are soție,prietenă.Nu îmi permit să mă trezesc eu de dimineata să-i scriu ca nu mai ajung la muncă!

Am spus îmi cer scuze încă odată 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 minut, ioana34 a spus:

Eu nu anunț când nu mi se spune să anunț,omul poate are soție,prietenă.Nu îmi permit să mă trezesc eu de dimineata să-i scriu ca nu mai ajung la muncă!

Am spus îmi cer scuze încă odată 

El spune: "Am avut programare azi la ora 13,nimic!Nici la telefon nici Whatsapp", de unde se poate deduce că scria sau se agita în vreun fel oarecare și pe whatsapp și nu îl bagă nimeni în seamă, să știe măcar că azi nu se mai poate. 

Nu stau să fac eu dreptate intre voi, dar comunicarea lasă de dorit

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Am fost de câteva ori la Ioana, când era mai la început, niciodată nu am avut probleme cu programarea ,bine a fost făcută mereu cu o ora 2 în avans nu cu o zi. Totuși și eu mai fac programări cu o zi înainte..dar înainte cu 1 ora ,de ora întâlnirii dau un mesaj de reconfirmare dacă nu răspunde anulez și asta e..

 

Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0
Acum 1 oră, ioana34 a spus:

Eu nu anunț când nu mi se spune să anunț,omul poate are soție,prietenă.Nu îmi permit să mă trezesc eu de dimineata să-i scriu ca nu mai ajung la muncă!

Am spus îmi cer scuze încă odată 

Sa iti pun ceva?: Si mie mi.ai dat țeapă acum câteva zile,chiar dacă ti.am confirmat întâlnirea cu 30 minute inainte....

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Nu cred ca fata ar da teapa nimanui, probabil fiind prinsa cu alte probleme se mai intampla sa nu raspunda sau telefonul sa fie inchis. Este simplu, suna telefonul inseamna ca lucreaza si insista. Daca nu ai sansa, piata este foarte variata.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

După cum am spus și eu mai sus niciodată nu am avut probleme cu programarea la Ioana, și nici cu acțiunea, mereu a fost o fata ok și corecta ,mai ales ca e și genul slim asa cum îmi place mie 😂

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Bună,disponibilă pentru programări!

😘😘😘😘

Prețuri!

100 de lei finalizarea 

200 de lei ora .

Servici!

Sex normal și oral!

O zi bună!

🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...