Sari la conținut

Ioana 0730153358


Postări Recomandate

  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Draguta si naturala fatuca asta mica, slim. Serviciile bune, inainte facea si anal. Vorba unui coleg, cand face oral sau normal simti asa parca un mic tremurat si o neliniste din partea ei. Probabil sau mai mult ca sigur are vreun “handralau” care sta pe afara.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am fost si eu la aceasta fatuca de cateva ori. Fata corecta, se implica, nu ma pricep la note dar la ultima vizita, a dat cu mucii-n fasole! Cand i-am cerut sa ne jucam putin, o facusem de fiecare data, mi-a spus sa ma joc acasa cu femeia mea!! :laugh2  :laugh2  :laugh2 Am ras o saptamana. Evident ca m-am ridicat din pat, apucase sa mi-o suga putin,m-am imbracat si...pa! Banii nu i-a vazut. Fata nu lua banii inainte ci dupa, rara situatie. I-am dat mesaj si am rugat-o sa  revina la forma initiala ca are numai de castigat dar m-a blocat. Ideea este ca la inceput sunt toate ok dar dupa ce se rutineaza, incep figurile. Sunt convins ca are manager colorat.

  • Like 3
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vizitat ieri domnisoara si pot spune ca nu imi pare rau

M a indrumat spre locatie pe langa Telekom in centru

Mi a prezentat serviciile onep , op , np , masaj 100 fin 200 ora

 

Aspect- 9- cum imi place mie skinny , draguta la fata , pustoaica

O nep - 8.5- 9 - deep , fara sa o frece cu mana , atentie la oute

Np - 8- 8.5 - schimbat 2 pozitii , da contre , participa la actiune , fara fk

Anal - nu face , pacat

 

Cadoul 100 ron

Timp alocat 30 min

De revenit - cu siguranta

Cine are fantezii cu fete de liceu , pustoaice skinny, este de vizitat

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni

Vizitat și eu.

Sunat programat, ajung sun îmi spune ca nu ma poate primi ca a ajuns altcineva înaintea mea.

Revin următoarea zi.

Sun programez ajung.

Deschide ușa o fata mica, ba da mica și sclaba rău.

II spun ca rămân pentru un op+np.

Achit 100 lei ceruți înainte.

Merg la dush ma igienizez, era Baia plina de prosoape, multe folosite.

Ma roagă sa iau unul după caloriferul din fata oglindei.

Merg în camera ea era deja dezbrăcată.

Începe cu un oral banal, piston sus jos, și ceva tente de deep.

Trecem la normal, geme, se implica.

Finalizat în balon. Igienizat, îmbrăcat și fugit.

 

Note

Locația 9 curat și ușor de ajuns.

Gfe 0 ba da nimic nu vorbește fata asta, zici ca nu are limba.

Hala 100.

De revenit nu cred.

Spor

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 49 minute, ioana34 a spus:

Bună, disponibilă pentru programări!

🥰🥰😘😘

"Asta mica" tace și face ..chiar asa..asa nici unul nu ne mai spune nimic despre ea.

Citește și ea pe aici și se minunează de ce vede 🤣🤣🤣. Nu ne deranjează deloc.

O sa îmi fac timp sa o revăd, nu vorbesc în necunostinta de cauza ,am avut câteva vizite reușite la ea acum ceva timp ,de fapt toate au fost reușite, nu am ce sa ii reproșez, citeam ce a scris un user mai demult ca tremura..de frica..🤣🤣🤣,nimic mai fals..nu este obligata de nimeni sa facă asta o face pentru bani. Dacă ii dai niște limbi bune și un futut corect tremura..dar nu de frica și nici de frig ,o face de placere..."asta mica".

Dacă ați vizitat-o vre unul de curând spuneți-ne și noua..eu unul sunt curios.de evoluția ei ,dacă nu o sa o fac eu 😅

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună am să îți răspund eu,numi plac recenziile!Eu spun fiecărui client sa nu scrie despre mine🙂🙂,problema cu tremuratul este și din cauza poziției când mai fac oralul mă las în mâini😁😁 și din cauza cafelei câteodată și energizant!!Mă bucur că te-ai simțit bine cu mine te mai aștept!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 oră, dyerseve a spus:

 

🤣🤣🤣

🤣🤣🤣

Dacă ați vizitat-o vre unul de curând spuneți-ne și noua..eu unul sunt curios.de evoluția ei ,dacă nu o sa o fac eu 😅

 

De doua săptămâni tot încerc sa ajung la ea dar nu reușesc din cauza programului... Și eu am vizitat-o în trecut, la recomandarea lui Titus, și chiar a făcut figura frumoasa fata! 

 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 12 minute, whiteoak a spus:

De doua săptămâni tot încerc sa ajung la ea dar nu reușesc din cauza programului... Și eu am vizitat-o în trecut, la recomandarea lui Titus, și chiar a făcut figura frumoasa fata! 

 

Încearcă pana în ora 16,din cauza programului ei și eu am pățit la fel..bine nu am mai sunat-o pentru ca știu ca pana pe la ora aia sta..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...