Sari la conținut

0732835124 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

Bianca un semn nu dai , nu e frumos din partea ta

Nu v-am uitat, e capitala, e nebunie, dar cu toate astea ma gandesc la voi cu drag, ma bucur ca si voi va ganditi la mine, promit sa va scriu mai des❤
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Ai fugit la capitala , ai vrut pulău de bucuresti 😂

Pai oricum eram din Bucuresti, nu e ca si cand eram constănțeană si am ales Bucureștiul, dar acum esti gelos ca nu mai sunt acolo 😇ðŸ˜ðŸ¤£
Link spre comentariu

Ai fugit la capitala , ai vrut pulău de bucuresti 😂

Pai ce sa facă săracă de ea cu putzulicile noastre. S-a dus și ea la mai mare... ma rog, parca la mai bine se spune. Bah și dacă nu v-am zis sa ne luam cu toții crema aia... acum eram mai buni cu câte 10cm. 😀

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Pai ce sa facă săracă de ea cu putzulicile noastre. S-a dus și ea la mai mare... ma rog, parca la mai bine se spune. Bah și dacă nu v-am zis sa ne luam cu toții crema aia... acum eram mai buni cu câte 10cm. 😀

Am vrut sa schimb aerul😅
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Sexoaso..haide aici inapoi 😂💋

Intr-adevar, acolo aprecierea clienților și banii sunt pe masura, dar p*la bună e tot în Ct, voi reveni la voi in oras, data revenirii este surpriza, va pup in p*laðŸ˜ðŸ˜…
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na

Pai și dacă vin ce fac? :)))) vine iarna

  

Intr-adevar, acolo aprecierea clienților și banii sunt pe masura, dar p*la bună e tot în Ct, voi reveni la voi in oras, data revenirii este surpriza, va pup in p*la

Nah ca nu mai vine iarna :)))

Link spre comentariu

Bajeti este treaba că la buci..cale este de bune..daca bia șa făcut verde.. trebuie roșie dar hai ..treaca.. meargă 🤣🤣🤣.. înseamnă că îi merge bine..pwla la greu haha.. o sa vina ...in vacanta de iarna...punem prinsoare?🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Bajeti este treaba că la buci..cale este de bune..daca bia șa făcut verde.. trebuie roșie dar hai ..treaca.. meargă .. înseamnă că îi merge bine..pwla la greu haha.. o sa vina ...in vacanta de iarna...punem prinsoare?

 

Un comentariu de kakat,uita-te ba bolovane in oglinda si repeta de multe ori ca esti un mare bou care faci umbra de pomana pamantului!!!

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

mmm :blushing2 mmmm :thinking mmmm :350x ceva nu imi place in raspunsul tau, mmm ahh da cuvantul asta "daca" este oribil :D

Scuze, e târziu, de fapt voiam sa scriu "cand" nu "daca".
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...