Sari la conținut

0732835124 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

Eu ti-am facut un compliment, mai cu efect. Dar tu ai luat-o ca pe o jignire. De fapt, la ce sa ma astept?!

Apropo' de "foamea-n glanda" , nu stiu care dintre noi doi isi vinde ceva...

Eu vand (sau oricare altă femeie), si tu plătești 😂
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Deci TU vinzi pt ca TU ai foamea'n glanda, nu eu.

 

Si nu baga toate femeile in aceeasi oala. Marea majoritate sunt femei ce se descurca pe cont propriu. Nu toate's ca tine...

Ma refeream la cele in domeniu dobitoc fara creier ce esti!
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

E non-stop, oricum nu o suna nimeni.

Vorbeste ma in numele tau, iar manânci coliva? Sa nu zic ca manânci altceva, nu ai ma alta treaba? Vezi-ti ma homosapiens de treburile tale
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare

 

După ce am tot citit recenzii despre aceasta d-soara mi am făcut curaj să merg la ea , locația cunoscuta la cireșica vis-a-vis de spălătoria Tora

De când a deschis ușa și am văzut o sumar îmbrăcată si pe tocuri , mi am transpirat palmele , după discuțiile protocolare am trecut la acțiune , ceva deosebit , un oral cu ruperi de ritm in timp ce te privește în ochii și normal , schimbat 2 , 3 poziții finalizat in balonas , linguriță

Oral 9

Normal 9

Locație 9 ( nu prea am fost atent )

 

D-soara mirosea ff frumos și are o păsărică demențială și o privire criminala

De revenit DA

 

Â©ï¸ ðŸ–¤

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.

Vorba multă, sărăcia omului. Nu sunt eu prea vorbăreț de fel și momentan, pentru încă o lună cât sunt prin străinătate prefer să rămân la stadiul de observator. Bianco, insă ...abea aștept să vin acasă și să te găsesc prin Ct, bineînțeles că te mânc cu fulgi cu tot (niahniahniahniah). Văd destul de mulți deranjați de faptul că ești vulgară și, vai doamne ...ei nu pot accepta un asemenea comportament de la o domnșoară(bă, mă lași? ...am avut neplăcerea să cunosc femei care vorbeau mai ceva ca la ușa cortului comparativ cu a noastră Biencuț, chiar si femei mature ori spre vârsta a treia). Vulgaritatea din punctul meu de vedere e mână-n mână cu sinceritatea, iar în zilele astea ...a fi sincer și a-i spune cuiva verde-n față e considerat jignitor. Dacă vreun admin consideră postarea mea deplasată atunci e mai mult decât binevenit să o șteargă.

Revenind la tine Biencuț ...din ce am tot citit pe topicul ăsta mare și viu colorat al tău ...ești de comitet :) ...plus că de când a fost deschis topicul și am văzut o poză cu privirea ta am zis 'ai de pula mea ...dacă ajung la gagica asta, mă iau toți dracii' în sensu' bun al cuvântului. Gata. Te pup. Vă salut, băieți, bărbați, golani și domni!

Link spre comentariu

Vizitator usermma
Reputație: 0

Salutare

 

După ce am tot citit recenzii despre aceasta d-soara mi am făcut curaj să merg la ea , locația cunoscuta la cireșica vis-a-vis de spălătoria Tora

De când a deschis ușa și am văzut o sumar îmbrăcată si pe tocuri , mi am transpirat palmele , după discuțiile protocolare am trecut la acțiune , ceva deosebit , un oral cu ruperi de ritm in timp ce te privește în ochii și normal , schimbat 2 , 3 poziții finalizat in balonas , linguriță

Oral 9

Normal 9

Locație 9 ( nu prea am fost atent )

 

D-soara mirosea ff frumos și are o păsărică demențială și o privire criminala

De revenit DA

 

Â©ï¸ ðŸ–¤

Multumesc muuult, si tu ai fost foarte atent la cerinte si detalii si ma bucura faptul ca si venit, te sarut si te mai asteot!😘
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...