Sari la conținut

0732835124 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

O fi inceput si pe acolo cu figuri de Buftea si aia nu stau la discutii, i-au facut p1zda franjuri (cel mai probabil intr-un gang-bang ) si marș de unde ai venit.

PS : Bianca, nu incepe scandalul ca nu am chef. Ce am scris mai sus este un neadevar total !! Tu esti o fata sfioasa mai ceva ca Fecioara Maria.

eee ai inceput tu cu gura ce sa zic :))) mnu e chiar asa, din contra mi am facut noi relatii, noi legaturi, noi isi deschise, si sa stii ca nu am inceput cu bahaos ca nu sunt o scandalagioaica acolo e lumea altfel daca vrei sa stii, nu mi-a rupt nimeni p*zda totul e ok nu iti ta tu griji :))) nu mai fusesem niciodtaa plecata de acasa era normal sa mi se faca dor, mai plec iar peste 2 luni, iar mai revin in romania si tot asa :)
Link spre comentariu

Băi, sunteți răi . Eu chiar azi m-am uitat la niste poze cu ea (păstrate în memorie ) și am zis , hai să intru pe forumul ei , bă, când am văzut că se întoarce, am avut un senzație de bine.

 

Bă, nu ii iau apărarea , dar și eu sunt un figurant și înjur la nervi de spun tot dicționarul injuridian .

 

Asta este ceva necontrolabil

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Băi, sunteți răi . Eu chiar azi m-am uitat la niste poze cu ea (păstrate în memorie ) și am zis , hai să intru pe forumul ei , bă, când am văzut că se întoarce, am avut un senzație de bine.

 

Bă, nu ii iau apărarea , dar și eu sunt un figurant și înjur la nervi de spun tot dicționarul injuridian .

 

Asta este ceva necontrolabil

te pup🥰stai linistit ca am invatat sa ma ponderez si sa nu mai iau in calcul niste discutii nefondate, cat despre parerea ta despre mine, iti multumesc💋
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Recunosc ca n am avut rabdare sa citesc tot topicul.

Un nr de telefon functional la care te pot gasi?

Un update al serviciilor?

Multumesc

o sa ajung in scurt timp si eu in oras pt 2-3 zile pana imi rezolv treburile!

0799083654

masaj de relaxare, sex oral (protejat sau in functie de igiena), deepthroat, sex normal, mici fantezii—100fin—250h.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

In regula..Multumesc.

 

Inteleg ca vei anunta tu cand esti disponibila?

 

o sa ajung in scurt timp si eu in oras pt 2-3 zile pana imi rezolv treburile!
0799083654
masaj de relaxare, sex oral (protejat sau in functie de igiena), deepthroat, sex normal, mici fantezii—100fin—250h.

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

o sa ajung in scurt timp si eu in oras pt 2-3 zile pana imi rezolv treburile!

0799083654

masaj de relaxare, sex oral (protejat sau in functie de igiena), deepthroat, sex normal, mici fantezii—100fin—250h.

aici—dar in jumă de ora o sa am ceva programat
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

aaa pfff😂😂😂iti dai seama, nici nu stiu ce replica sa iti dau la ce ai spus😂sigur e tipul ala musculos pe care il stii tu, alți 2937291 nu mai exista😂

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...