Sari la conținut

0732835124 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

ce noroc pe curuletul tau ca adineauri am citit ca faci si anal

😂😂😂orice barbat care "loveste" o femeie in anus merita sa fie rastignit pe o cruce intoarsa, in timp ce este pensat la c*aie cu un compas incins de un om legat la ochi, care are Parkinson :))) adica, mai pe alt inteles: detest analul, am realizat asta zilele trecute😂😂😂
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

baby nu te loveam prea tare in anus doar asa cat sa fie bine ;)

 

orice barbat care "loveste" o femeie in anus merita sa fie rastignit pe o cruce intoarsa, in timp ce este pensat la c*aie cu un compas incins de un om legat la ochi, care are Parkinson :))) adica, mai pe alt inteles: detest analul, am realizat asta zilele trecute

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

😂😂😂orice barbat care "loveste" o femeie in anus merita sa fie rastignit pe o cruce intoarsa, in timp ce este pensat la c*aie cu un compas incins de un om legat la ochi, care are Parkinson :))) adica, mai pe alt inteles: detest analul, am realizat asta zilele trecute😂😂😂

Ce imaginatie bolnava ai🤦â€â™‚ï¸
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

ÃŽn plus nu-ți place analul, nu face și nici nu mai încerca.

End of story

😂😂😂nu mi s-a propus la job, nu am facut, era vorba ca eu ii spuneam colegului de mai sus sentimentele mele fata de anal
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

Le-am scris de azi dimineata la emailuri de m-a luat capul, eu voi pleca din oras baieti, weekend placut va doresc.

 

 

Nu stiu, voi anunta aici

 

 

Voi anunta, nu stiu sigur daca ma intorc curand

 

 

Esti super dragut, mereu imi amintesti asta, gandul ca nu am de gand sa vin curand si sa parasesc tara ma copleseste si mai tare... cand voi veni la Bv voi scrie ceva aici, bine?

 

 

:))) pai eu nu mai sunt acolo, sunt plecata :))

 

 

Am ajuns in oras

https://imgur.com/ypDSlMD

(Pff, trebuie sa recunosc ca in poza asta aratam de parca eram rastignita :))) macar este o poza calitativa)

nu mai inteleg nimic....management  nesigur? 

Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

Cum naiba rezista alte tipe la anal? Eu strang din buci numa' cand ma gandesc la el

 

 

Da, stiu, imi place enorm, il placticam in relatiile anterioare si videochat, doar ca trec printr-o serie de durere prima oara si imi tarsa :))))

 

 

orice barbat care "loveste" o femeie in anus merita sa fie rastignit pe o cruce intoarsa, in timp ce este pensat la c*aie cu un compas incins de un om legat la ochi, care are Parkinson :))) adica, mai pe alt inteles: detest analul, am realizat asta zilele trecute

 

 

nu mi s-a propus la job, nu am facut, era vorba ca eu ii spuneam colegului de mai sus sentimentele mele fata de anal

???

Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

Haloowen, nici eu nu stiu ce vrei sa faci, in momemtele astea sunt mai confuza ca un ateu intr-o biserica

nu vreau sa fac nimic, vreau sa ne lamuresti:

1- de viner-sambata spui ca vei lipsi o perioada, gen in afara tarii, nu stiu. posibil perioada lunga, nu stii. Luni essti dispo pe cta. retur de la Lehliu-Gara? wtf! bine ai venit!

2-ANAL: imi place da nu prea, am facut, doare la inceput,mi-e tarsa, detest analu si aia care "lovesc" fetele in cur...%$&...plm! 

Sora mea, spune clar: nu-mi place analu, dar pt 100 lei si daca o ai mica, o fac si pe asta!

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

😂😂😂am spus ca voi pleca, desigur, dar am spus eu ca zilele astea? Eu ma pronuntam respectivului de la Bv ca pana ajung acolo voi pleca din tara

2, la anal nu esti prea convins, imi place analul,dar din pricina faptului ca muuuulti nu au rabdarea sa il deschida cum trebuie "step by step", doare, capish?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

2, la anal nu esti prea convins, imi place analul,dar din pricina faptului ca muuuulti nu au rabdarea sa il deschida cum trebuie "step by step", doare, capish?

Nu eu trebuie sa fiu convins ca la anal intotdeauna stau in spatele pulii,nu in fatza.

Ai spus ca iti place analul,da? Dar mai devreme(vezi ce am citat eu cu rosu) ai spus Detest analul,apoi sentimentele tale fata de sex anal.

Sau iti place analul dar ii detesti pe cei care fut.

Nu stiu, eu din postarile tale inteleg ca nu-ti place, imi cer scuze :p

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

https://imgur.com/ghjbhqt

Si legat de anal (sa nu imi mai fac griji din cauza timpului, pentru ca cu cat este lubrifiat mai putin timp, ai parte de placere-nemas), am luat acest gel care promite o relaxare totala a anusului.

P.P.S ma simt de parca as face reclama la TELESHOPPING😂

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Cta
  • Oras:Cta

https://imgur.com/ghjbhqt

Si legat de anal (sa nu imi mai fac griji din cauza timpului, pentru ca cu cat este lubrifiat mai putin timp, ai parte de placere-nemas), am luat acest gel care promite o relaxare totala a anusului.

P.P.S ma simt de parca as face reclama la TELESHOPPING😂

Daca te superi impingi tubul cu totu in anus 😋😂
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...