Sari la conținut

0732835124 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

Nu-ți dau o saptamina acolo!ðŸ˜ðŸ˜

Cand am mai fost, n-am stat nici 3 zile, băieții sunt foarte de treaba acoloðŸ˜doar ca ma simteam prea departe de casa si am plecat după a 3-a zi🤣

Deci o saptamana e mult.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Cand am mai fost, n-am stat nici 3 zile, băieții sunt foarte de treaba acoloðŸ˜doar ca ma simteam prea departe de casa si am plecat după a 3-a zi🤣

Deci o saptamana e mult.

Eu m-am referit la altceva.

Dacă vrea vreo fata care a fost pe acolo, bine

Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari

Hai ca nu am maivizitat de ceva vreme forumul. Mi-am adus am8nte de Bianca si de promisiunea voastra ca ii duceti cadou un dildo mare ca sa faca un anal de poveste si sa posteze aici. Nimeni ? Nimic ?

Daca nu am gasit nimic postay inteleg ca doar vorba a fost de voi.

Bianca eu nu promit ca iti fac asa cadou dar ....

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Hai ca nu am maivizitat de ceva vreme forumul. Mi-am adus am8nte de Bianca si de promisiunea voastra ca ii duceti cadou un dildo mare ca sa faca un anal de poveste si sa posteze aici. Nimeni ? Nimic ?

Daca nu am gasit nimic postay inteleg ca doar vorba a fost de voi.

Bianca eu nu promit ca iti fac asa cadou dar ....

Am primit ceva cadou, un plug pentru anal (mersi văruțu' daca privești acest mesaj😅), dar doar atat😪
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari
🤣🤣🤣 Asa pare din poza. Dar spuneai ca faci un filmulet. Sa vedem cum il tot introduci si scoti din minunatia aia de fund.

 

Eu am zis ca pot sa te ajut doar cu ce am eu dar cand te-am incercat cu ceva timp in urma m-ai terminat asa repede ca nu am mai apucat si anal. De asta nici nu am mai lasat recenzie. Ma faceam de ras 🙊🙈. Tu in schimb... Nota 10

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

🤣🤣🤣 Asa pare din poza. Dar spuneai ca faci un filmulet. Sa vedem cum il tot introduci si scoti din minunatia aia de fund.

 

Eu am zis ca pot sa te ajut doar cu ce am eu dar cand te-am incercat cu ceva timp in urma m-ai terminat asa repede ca nu am mai apucat si anal. De asta nici nu am mai lasat recenzie. Ma faceam de ras 🙊🙈. Tu in schimb... Nota 10

Mersi din suflet, lasa, ca nu mai facem normal :) facem oral și anal sa apuci ceva 😅😘
Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari

Mersi din suflet, lasa, ca nu mai facem normal :) facem oral și anal sa apuci ceva 😅😘

🥰 O sa vin cand nu sunt pe fuga si stau o ora. Si sarim si oeste oral 😈

Pana atunci mai pregateste un filmulet sa te vad cum te joci cu plugul ala micut in lipsa de altceva

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...