Sari la conținut

0732835124 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

O întrebare H..Cati km sânt intre buc și Ct? Rutier vb? Hai sa te luminez eu...221.93..un calcul?

Si 2 ore jumate cu mașina, îți zic cu aproximatie cât fac eu Buc-Ct
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na

🤣🤣🤣

Nu, normal ca nu, când am postat poza eram în apropiere de Ct, am oprit sa mănânc și niște mici 🤣

o ciorba de burta cu mujdei inaintea micilor era un rasfat pentru papilele gustative.

Ultimul popas cu mici e pe la km110 deci se justifica ultimii km in 1h45 :))

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Si dupa drumul parcurs si popasu cu mici...uite asa bianca va ateriza cu vaginul ei fermecat in niste carnati 😂😉

🤣🤣🤣🤣🤣
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

daca nu ai mâncat o shaorma cu de toate tot degeaba

Nu mai mâncasem de vreo 4 zile, și când am luat, am mancat-o pe strada sa se uite grasutele cu ura la mine ca o slabuta tine în mana ditai senvisu
Link spre comentariu

Si la fata asta sunt restant cu recenzia, am fost de doua ori si nu i-am scris nimic.

La fel si aici ca si-n cazul lui alis, nu are rost sa intru foarte mult in detalii ca deja o stiti pe bianca si ii cunoasteti potentialul.

Initial, am fost destul de reticent in privinta vizitarii ei, eu prefer mai mult femeile cu forme putin mai generoase, însă bianca si antonia, m-au facut sa-mi schimb opinia cu privire la trupul skinny. Ah, si la antonia sunt restant. 🤦ðŸ»â€â™‚ï¸

Deci, revenind la bianca, locatia ei este langa lidl-ul de pe baba novac, la parterul unuia dintre blocurile noi, loc de parcare, garsoniera curata, aer conditionat, totul nou.

Printesa ma astepta pe toacele alea imense ale ei, de apreciat faptul ca nu si le-a dat jos deloc pe parcursul vizitei, ea draguta la fata, foarte prietenoasa, coafura gen lara croft, are trasaturi de rusoaica, foarte misto tipa, carnea un pic cam moale pe ea, sani micuti fermi.

Nu e pe graba deloc, desi optasem doar pentru o finalizare, stat la o tigara, vorbit, dupa care ne apucam de treaba.

Foarte pisicoasa, dulce, permisiva, fk intretinut, un oralul foarte bine executat, dar scurt ca eu aveam chef de actiune. Am intors-o pe toate partile, si-n pat, si-n picioare, si-n oglinda aia mica din sifonier, geme frumos, se misca bine, finalizare pe fund si putin in par, imi cer scuze inca o data. Foarte joviala, glumeata, am ras cu ea. Din pacate, nu mai accepta finalizarea faciala, face un tratament destul de scump si na.

Oricum, zâna foarte mișto. Mă mai duc.

 

100 finalizarea. Raport pret calitate bun de tot.

 

Note:

Locatia 10 ( usor de ajuns, curat, modern)

 

Aspect fizic 9

 

Oral 9

 

Normal 9

 

Gfe 10

 

Pse 9

 

Igiena 10+

 

Și cam atat, deocamdata.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Si la fata asta sunt restant cu recenzia, am fost de doua ori si nu i-am scris nimic.

La fel si aici ca si-n cazul lui alis, nu are rost sa intru foarte mult in detalii ca deja o stiti pe bianca si ii cunoasteti potentialul.

Initial, am fost destul de reticent in privinta vizitarii ei, eu prefer mai mult femeile cu forme putin mai generoase, însă bianca si antonia, m-au facut sa-mi schimb opinia cu privire la trupul skinny. Ah, si la antonia sunt restant. 🤦ðŸ»â€â™‚ï¸

Deci, revenind la bianca, locatia ei este langa lidl-ul de pe baba novac, la parterul unuia dintre blocurile noi, loc de parcare, garsoniera curata, aer conditionat, totul nou.

Printesa ma astepta pe toacele alea imense ale ei, de apreciat faptul ca nu si le-a dat jos deloc pe parcursul vizitei, ea draguta la fata, foarte prietenoasa, coafura gen lara croft, are trasaturi de rusoaica, foarte misto tipa, carnea un pic cam moale pe ea, sani micuti fermi.

Nu e pe graba deloc, desi optasem doar pentru o finalizare, stat la o tigara, vorbit, dupa care ne apucam de treaba.

Foarte pisicoasa, dulce, permisiva, fk intretinut, un oralul foarte bine executat, dar scurt ca eu aveam chef de actiune. Am intors-o pe toate partile, si-n pat, si-n picioare, si-n oglinda aia mica din sifonier, geme frumos, se misca bine, finalizare pe fund si putin in par, imi cer scuze inca o data. Foarte joviala, glumeata, am ras cu ea. Din pacate, nu mai accepta finalizarea faciala, face un tratament destul de scump si na.

Oricum, zâna foarte mișto. Mă mai duc.

 

100 finalizarea. Raport pret calitate bun de tot.

 

Note:

Locatia 10 ( usor de ajuns, curat, modern)

 

Aspect fizic 9

 

Oral 9

 

Normal 9

 

Gfe 10

 

Pse 9

 

Igiena 10+

 

Și cam atat, deocamdata.

 

Damn😈

M-am simțit foarte bine cu tine, exceptând faptul ca nici acum nu știu cine esti😅

Ma bucur din suflet ca ai avut ocazia sa experimentezi cu mine arta sexului pe cele mai înalte cai💋

Mulțumesc pentru toate complimentele tale, pentru timpul petrecut impreuna si...atat? Nu prea ma pricep la cuvinte.

O seara frumoasa și te mai astept!💓

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Bia ai renuntat de tot la finalizarea faciala sau sau revine in meniu mai tarziu?

Am bagat-o la loc la 3 zile după tratament, dar...m-ai vizitat? Hah, ai fost la mine? Hotoman mic, de aia erai panicat daca am scos "fin. faciala din "meniu".

Aveam impresia ca vorbim și atat...

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Cearta ma bia ..fi rea cu mine si cand o sa te vizitez perversa mica

Cati ani ai? Uite, din discursul nostru imi pare ca vorbesc cu o persoana tanara, chiar nu te știu, mereu am fost curioasa cine esti
Link spre comentariu

 

Damn😈

M-am simțit foarte bine cu tine, exceptând faptul ca nici acum nu știu cine esti😅

Ma bucur din suflet ca ai avut ocazia sa experimentezi cu mine arta sexului pe cele mai înalte cai💋

Mulțumesc pentru toate complimentele tale, pentru timpul petrecut impreuna si...atat? Nu prea ma pricep la cuvinte.

O seara frumoasa și te mai astept!💓

Sunt baiatul cu salonul. Si ala care ti-a adus tigari.:)

Hai lasa ca mai vin si maine o data ca sa-ti reimprospatez memoria.😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Sunt baiatul cu salonul. Si ala care ti-a adus tigari.:)

Hai lasa ca mai vin si maine o data ca sa-ti reimprospatez memoria.😘

Pai plec acasa 😠ne auzim când ma întorc 💋
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...