Sari la conținut

0732835124 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Futac..daca ai văzut,,Revanșa,,știi ce spun

 

daca te referi la Revansa din seria Comisarul Moldovan, am vazut-o … sper sa nu fie sfarsitul ca al lui nea Rica! :D

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Vizitat vineri. Numai cuvinte de laudă. Dacă reușiți să faceți "click" cu ea o să-i descoperiți niște talente ascunse care v-ar putea crea dependență. Nu-i așa Bianca? ÃŽn concluzie: Eu am să revin cu siguranță!

Iti multumesc din suflet, imi esti simpatic rau si abia astept sa te matolesc bine si randul ce vineâ¤ï¸ðŸ˜˜zii faina oconas
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Guys, ma voi prezenta cu un rând sau doua de poze fără fata, s-a cam îngroșat gluma si e mai bine sa ma feresc, oricum unii dintre voi care deja ma cunosc ma veți recunoaște după tatuaj, corp etc, voi încerca sa evidențiez cat mai bine trăsăturile mele ca sa va poată fi mai ușor sa ma recunoașteți, cele doua ședințe foto vor avea loc peste doua săptămâni, va sărut.

Link spre comentariu

Guys, ma voi prezenta cu un rând sau doua de poze fără fata, s-a cam îngroșat gluma si e mai bine sa ma feresc, oricum unii dintre voi care deja ma cunosc ma veți recunoaște după tatuaj, corp etc, voi încerca sa evidențiez cat mai bine trăsăturile mele ca sa va poată fi mai ușor sa ma recunoașteți, cele doua ședințe foto vor avea loc peste doua săptămâni, va sărut.

Te arată lumea cu degetul ? 🤳👉🙎

2 săptămâni, probabil îi faci plata prin cnas 🤭

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Te arată lumea cu degetul ? 🤳👉🙎

2 săptămâni, probabil îi faci plata prin cnas 🤭

Ba... nu stiu ce fumezi, dar da-mi si mie
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Bianca vino inapoi la Brașov, te așteaptă băieții, dar stai si tu macar o săptămână ca e bine si frumos aici , ai zăpadă, poti merge si la schi.

Te așteptăm.

O sa vin, promit, stiu, acolo aveti zapada de sunteti satui de ea, nu am avut rabdare sa stau mai mult de 2 zile, oricum mi-am pastrat legaturile prin Koresi, asa ca pot veni oricand.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...