Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

0734388382 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg

Recommended Posts

• Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Asa cum am promis...

😍

FOTOGRAF-OBI(OBIECTIV) Multumesc pentru poze, am ales doar cateva (pentru incitare), au iesit faine, si imo cer scuze pentru restul carora i-am dat la o parte (vorbesc de ceilalti fotografi), astea su

Posted Images

O fi inceput si pe acolo cu figuri de Buftea si aia nu stau la discutii, i-au facut p1zda franjuri (cel mai probabil intr-un gang-bang ) si marș de unde ai venit.

PS : Bianca, nu incepe scandalul ca nu am chef. Ce am scris mai sus este un neadevar total !! Tu esti o fata sfioasa mai ceva ca Fecioara Maria.

• Like 1

phoa, abia astept sa revin la normal, ne vom revedea😘 abia astept mancarea din Romania, imi e dor de tot, nu mai plec niciodata :) am niste emotii, in juma de ora am avion, o sa pup pamantul cand o sa aterizez in Bucuresti😂

Exact , mâncarea diferă :)) pământul diferă :))

Eu sunt deja în apartament, te aștept ! Tot așa ! Cu emoții !:*

Guest usermma

O fi inceput si pe acolo cu figuri de Buftea si aia nu stau la discutii, i-au facut p1zda franjuri (cel mai probabil intr-un gang-bang ) si marș de unde ai venit.

PS : Bianca, nu incepe scandalul ca nu am chef. Ce am scris mai sus este un neadevar total !! Tu esti o fata sfioasa mai ceva ca Fecioara Maria.

eee ai inceput tu cu gura ce sa zic :))) mnu e chiar asa, din contra mi am facut noi relatii, noi legaturi, noi isi deschise, si sa stii ca nu am inceput cu bahaos ca nu sunt o scandalagioaica acolo e lumea altfel daca vrei sa stii, nu mi-a rupt nimeni p*zda totul e ok nu iti ta tu griji :))) nu mai fusesem niciodtaa plecata de acasa era normal sa mi se faca dor, mai plec iar peste 2 luni, iar mai revin in romania si tot asa :)

Băi, sunteți răi . Eu chiar azi m-am uitat la niste poze cu ea (păstrate în memorie ) și am zis , hai să intru pe forumul ei , bă, când am văzut că se întoarce, am avut un senzație de bine.

Bă, nu ii iau apărarea , dar și eu sunt un figurant și înjur la nervi de spun tot dicționarul injuridian .

Asta este ceva necontrolabil

• Like 1
Guest usermma

Băi, sunteți răi . Eu chiar azi m-am uitat la niste poze cu ea (păstrate în memorie ) și am zis , hai să intru pe forumul ei , bă, când am văzut că se întoarce, am avut un senzație de bine.

Bă, nu ii iau apărarea , dar și eu sunt un figurant și înjur la nervi de spun tot dicționarul injuridian .

Asta este ceva necontrolabil

te pup🥰stai linistit ca am invatat sa ma ponderez si sa nu mai iau in calcul niste discutii nefondate, cat despre parerea ta despre mine, iti multumesc💋
Guest usermma

Recunosc ca n am avut rabdare sa citesc tot topicul.

Un nr de telefon functional la care te pot gasi?

Un update al serviciilor?

Multumesc

o sa ajung in scurt timp si eu in oras pt 2-3 zile pana imi rezolv treburile!

0799083654

masaj de relaxare, sex oral (protejat sau in functie de igiena), deepthroat, sex normal, mici fantezii—100fin—250h.

In regula..Multumesc.

Inteleg ca vei anunta tu cand esti disponibila?

0799083654
masaj de relaxare, sex oral (protejat sau in functie de igiena), deepthroat, sex normal, mici fantezii—100fin—250h.

Guest usermma

0799083654

aici—dar in jumă de ora o sa am ceva programat
  • pisicuts changed the title to 0734388382 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg