Sari la conținut

0732835124 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Imi cer scuze, am enirm de multe programari, stiu, imi iau suturi in fund ca nu tin programarile, nu am cum...trebuie sa intelegi, nu am facut o cu intentie

poate nu sânt eu in măsura sa îți dau un sfat dar totuși. Între programări pune o marja de siguranță.. părerea mea..spor in toate
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Am terminat si sa stii ca pun, nu am mai patit sa veau sa am client si respectivul sa prelungeasca, eu te am pus in vedere sa stii nu am stiut ca vrea prelungire

Link spre comentariu

Am fost mi-a raspuns dupa 5 telefoane(dupa ce a fost stabilita ora) a zis ca mai.dureaza 15 min cand era ora la care eram programat si am plecat dupa juma de ora ca nu mai raspundea.. aiurea

stai linistit nu ai pierdut nimic..servicii f slabe..

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Asa este, are perfecta dreptate, dar doar el sustine asta, daca ar putea...ti-ar spune sa mergi la femeia lui, ca de...ea are servicii mai profi decat ale mele😂

De ce te mai tii soarece de capul meu? Chiar nu ai astampar?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

credibilitate foarte slaba, inregistrat in februarie vine el sa clarifice cum stau treburiile dupa ce fata a incasat o groaza de recenzi pozitive de la baieti mai vechi pe forum, yes mersi pe tine te am asteptat cu toti!!

 

stai linistit nu ai pierdut nimic..servicii f slabe..

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Anunt nou!!! Pun si funduletul la bataie, dar depinde de dimensiuni, sa nu care cumva sa veniti cu batele dupa voi, analul nu este inclus in pretul meu, este extra😘

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: N-am
  • Oras:Constanta Din comuna Sadova
  • Telefon: N-am
  • Oras:Constanta Din comuna Sadova

Lucrezi la ora asta adica acum ? 

Vreau sa te vizitez

nr de telefon este din anunt ?

Link spre comentariu

Anunt nou!!! Pun si funduletul la bataie, dar depinde de dimensiuni, sa nu care cumva sa veniti cu batele dupa voi, analul nu este inclus in pretul meu, este extra😘

Poate te răzgândești în legătură cu dimensiunea .

Să ne comunici și costul serv.

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Lucrezi la ora asta adica acum ?

Vreau sa te vizitez

nr de telefon este din anunt ?

Buna, acum lucrez, nr. de telefon este cel din anunt
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Hai mai Bianca, chiar pui tu funduletul ala delicat la munca ? De acum o sa fie bataie la fundul tau :) . Cat ceri extra pentru aceasta " onoare"? Daca nu lasi si o dovada cu ceva introdus acolo nu te cred ;)

😂😂😂100 lei extra
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Poate te răzgândești în legătură cu dimensiunea .

Să ne comunici și costul serv.

Hmm, nu promit nimic, deoarece subt incepatoare la anal si nu vreau sa il sparg repede din prima :))

Servicii--masaj de relaxare, sex oral si normal, sarutari corporale, 69

100/250

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Ma voi ocupa si de poze, chiar maine seara voi merge la un hotel frumos sa le pot face, vor fi profesionale si blurate, si voi tine cont sa fac si la my gogoasa o poza :)

P.s. nu va voi putea raspunde la trlefon in urmatoarele 2 ore, ddeoarece imi voi ocupa timpul sa ma mut inapoi la fosta locație (Vila Tonis)

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Tristut, erai apr rau de mn 😅

😂stiu, mi ai spus, dar sa stii ca aici ai macar unde sa te plimbi prin casa, este mare, a trebuit sa o schimb, parca eram doar intr o camera de hotel si atat :))
Link spre comentariu
Vizitator pula_de_manz
Reputație: 0

ce dulce si de treaba este fata asta si cat imi pare rau ca am doar o vizita amarata la tine :)

pana la ce ora lucrezi in seara asta ? :D ca-mi face cu ochiul propunerea cu funduletul :D

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

ce dulce si de treaba este fata asta si cat imi pare rau ca am doar o vizita amarata la tine :)

pana la ce ora lucrezi in seara asta ? :D ca-mi face cu ochiul propunerea cu funduletul :D

Mersii mult :)) dar sa nu uitam ca nickname-ul pe care il ai ti se potriveste...o ai foarte mare, pe mine ma cam sperie ideea😂
Link spre comentariu

Vizitator pula_de_manz
Reputație: 0

Lasa fata ca tu compensezi prin oralul care il faci foarte semcher :D

nu am nevoei de fund doar sa nu fii obosita sau ceva ca vreau sa stau 2 ore !

Mersii mult :)) dar sa nu uitam ca nickname-ul pe care il ai ti se potriveste...o ai foarte mare, pe mine ma cam sperie ideea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...