Sari la conținut

0732835124 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Buna, am un mic anunt de facut, incepand din perioada 04-08-2019 pana in 07-08-2019 voi face o mica pauza, sa aveti grija de voi!ðŸ’

Corect !!!

 

Pina sa nu incepi cu fetze de parastas...musca in cacat...si fututu di flege in fatza pi strada...io nam zis nimica. Nisi macar un cuvint !

 

Da tu ti fasi ca uiti di conportamentu tau demn di cia moi jigoasa tiganiie !

 

Tu consideri ca ai dreptu sa ti aperi ca tior zis citiva baeti ca ai mecla di teveu !

 

Mah fatah...ie moi multi travestiti pi Nimfomani cari arata moi bini ca tini la mecla !

 

Osa iti bag si travei dajtia fara operatii...casa vezi ca naveai dreptu sa jicnesti !

 

;)

Bre Tanti Amelia nu-i corecte! Pai ai văzut matali ca fata e pe stop si recalcitranta si ii dai sa zacă!?

Ai simțit miros de sânge :))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bre Tanti Amelia nu-i corecte! Pai ai văzut matali ca fata e pe stop si recalcitranta si ii dai sa zacă!?

Ai simțit miros de sânge :))))

Sa iti iau fata in pula, data mea de stop e pe 26, teapa
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Sa iti iau fata in pula, data mea de stop e pe 26, teapa

 ce limbaj ai !!! Urat ptr o femeie sa vorbeasca asa.Chiar nu iti poti exprima nemultumirea fatza de una si alta postate de utilizatori??

PS. si ce daca este pe 26?vrei un premiu?medalie? :hooray ( gluma,a se trata ca atare)

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Sa iti iau fata in pula, data mea de stop e pe 26, teapa

Bine boss... ma bucur pentru pula ta :)

Daca dadeai coaiele de pe ochi, ai fi observat ca eu am vrut sa vin la tine... sa văd si yo cât de puloasa ești in realitate. N-ai răspuns atunci... ai răspuns acum.

Ai ales greșit când si cum sa răspunzi :)

Sa ai putere-n pula!

 

P.S.: Tanti Bitchy ie si ea pe stop... job!?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Las ca asea meritati...sa va ia asta toati fetzele in pula...si ochiii in flegme !!!

 

Nu numa ca seamana la mecla cu vicinu mieu di pisti strada...cari ie vaduv saracu di 12 ani...da io am periie di wc cari ie moi curata dicit gura lu asta...ursareasa !!!

 

;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...Ba fata de parastas, daca nu iti place fata mea, nu te mai uiti la mine, da' nu comentezi aici aiurea de mine, toti oamenii astia sunt multumiti...si tu care nu ai fost niciodata te bagi ca musca in rahat...nu te mai baga ma nene peste mine, vezi-ti de ale tale...Sa imi dai o poza cu tine sa te am in arhiva ca daca te vad pe strada sigur iti fut o flegma intre ochi!

...Ba ia terminati ma, ce e aici? Normal ca ma apar si nu am peste, aveti impresia ca toate suntem proaste in acest domeniu...mai sunt si fete destepte, cu capul pe umeri, ce au demnitate personala, gandidndu-se ca nu trebuie sa muncesti pe pizda ta ca sa dai bani unui dobitoc, ci sa ii investesti in viitor, sariti toti cu gura..

..Vorbeste si in punga, esti invatat/a, te ascult cand am timp, dar acu is ocupata cu targetu, csf? N-ai csf...

...Tu ai vazut ca sunt vulcanica...ca eu sa iti raapunda provocari, ca sa isi schbe oamenii de aic8 parerea despre mime, nu contest ca nu ar fi asa...si cred ca ti-ai bagat unggia in gat cand ai vazut ce laude am primit din partea lor, nu ma intereseaza de tine...oricum esto zero in fata mea...pot sa te injosesc aici oricand, am gura proasta si stiu...

...Da muistule, arata bine cu operatii...

...ma da chit ca ma scot astia de aici...iti fut o dedicatie pe inima ta ma tigane...sa iei toate pulele in gura la toti clientii care au fost si care vor veni la mine...Uitasem ma ca esti cel mai cremuit, cremui-te-ar dracu tot in cacat de spurcat ce esti!...

...cred ca jegul de care vorbeai esti chiar tu, hai, abtine-te, nu vrem sa stim cu totii ca esti un nespalat notoriu...

...aa dea Dumnezeu in mormant sa te duci dupa ei, futu-ti fata aia de melc...

...Sa iti iau fata in pula, sa le mananci oasele putrezite de nesimtit...

...Sa iti iau fata in pula, data mea de stop e pe 26, teapa...

  • Like 2
Link spre comentariu

Las ca asea meritati...sa va ia asta toati fetzele in pula...si ochiii in flegme !!!

 

Nu numa ca seamana la mecla cu vicinu mieu di pisti strada...cari ie vaduv saracu di 12 ani...da io am periie di wc cari ie moi curata dicit gura lu asta...ursareasa !!!

 

;)

Daca ne bagam in tarate, ne mananca porcii... si purcelele! I s-a acordat cam multa atentie la morun... sau ce mama masii o fi!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

 ce limbaj ai !!! Urat ptr o femeie sa vorbeasca asa.Chiar nu iti poti exprima nemultumirea fatza de una si alta postate de utilizatori??

PS. si ce daca este pe 26?vrei un premiu?medalie? :hooray ( gluma,a se trata ca atare)

 

tu vorbesti ma necajitule despre limbaj ? TE-AI UITAT IN OGLINDA SA TI VEZI FATZA DE PARASTAS?

(tot glumitza , fara tratament)

  • Like 1
Link spre comentariu

Catre toate persoanele care vorbesc prost de aceasta fata, eu unul am fost foarte multumit de ea si de serviciile ei... spre nemultumirea mea mi-am dat drumul doar la oral, dar abia astept sa mai revin si cu alta ocazie, te pup dulce fatuca si ai grija de tine, pui de Megan Fox :* :* :*

Link spre comentariu

Catre toate persoanele care vorbesc prost de aceasta fata, eu unul am fost foarte multumit de ea si de serviciile ei... spre nemultumirea mea mi-am dat drumul doar la oral, dar abia astept sa mai revin si cu alta ocazie, te pup dulce fatuca si ai grija de tine, pui de Megan Fox :* :* :*

Uitati aici recenzie credibila! Pentru Bia, lumea-si face cont!👌
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

tu vorbesti ma necajitule despre limbaj ? TE-AI UITAT IN OGLINDA SA TI VEZI FATZA DE PARASTAS?

(tot glumitza , fara tratament)

chiorete :drool  !!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Catre toate persoanele care vorbesc prost de aceasta fata, eu unul am fost foarte multumit de ea si de serviciile ei... spre nemultumirea mea mi-am dat drumul doar la oral, dar abia astept sa mai revin si cu alta ocazie, te pup dulce fatuca si ai grija de tine, pui de Megan Fox :* :* :*

 

:laugh2

 

Daaaaaa...claaaar...so shucarit carasu...da o schinbat tactica !!!

 

O vazut cai groasa cu flegme si parastase...si o dato pi psihologie di pirnaie !!!

 

Numa un caras, cari no moi gasit prin ceaoane nimika di haleala, sio unflat piranda pi sus, o aruncato in BWVeu alb cu volan pi dreapta...si la incieput di sezon di vara...or taiato spre Eldorado (sau macar Eforie). Cind so ingrosat gluma cu Megan Fox...cie sio zis..."las ca bag io o ricenziie daia credibila si o haleste fraeriii...ca cei al meu ial meu".

 

Cemi place mii pestii si prostitoatele cari vin acilea si cred ca forumu ie Publi !!!

 

Io am halit renzia lu membru asta consacrat di o zi pi forum. Cie, voi nu lati crezut ???

 

:slap2

  • Like 1
Link spre comentariu

:laugh2

 

Daaaaaa...claaaar...so shucarit carasu...da o schinbat tactica !!!

 

O vazut cai groasa cu flegme si parastase...si o dato pi psihologie di pirnaie !!!

 

Numa un caras, cari no moi gasit prin ceaoane nimika di haleala, sio unflat piranda pi sus, o aruncato in BWVeu alb cu volan pi dreapta...si la incieput di sezon di vara...or taiato spre Eldorado (sau macar Eforie). Cind so ingrosat gluma cu Megan Fox...cie sio zis..."las ca bag io o ricenziie daia credibila si o haleste fraeriii...ca cei al meu ial meu".

 

Cemi place mii pestii si prostitoatele cari vin acilea si cred ca forumu ie Publi !!!

 

Io am halit renzia lu membru asta consacrat di o zi pi forum. Cie, voi nu lati crezut ???

 

:slap2

Claro che si! Sturionu' vrea sa treaca de la Seria1 la Seria3! Tot cu volan pe dreapta, se'ntelege! Si-A facut si cont pentru asta! Nu precupeteste nici un efort pentru visul sau de haur (Beamweu)! Daca'l ajuta, cat de putin, si memeaka...
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

eee...parca ai fi primul care haleste recenzii bune ....cred ca fiecare dintre noi a halit cate una macar daca nu mai multe pana a invatat ca nu tot ce zboara se mananca.

 

dar si invatatul asta costa ....la mine nu-i bai ca are balta peste dar pe unii ii cam ustura iar altii nu invata nimic oricat ar cotiza ....asta-i viata .

 

carasi ,rechini , caprioare ,fazani toti depind unii de altii ...si unii fara altii nu pot trai ...degeaba ne dam rotunzi ca am descoperit apa calda ...cand de fapt lumea asa a fost croita

 

azi a cazut magareata pe  fatuca asta ...maine va fi alta in loc ,sa intre in morisca voastra sa fie tocata marunt pana isi ia campiii...uniti suntem o forta careia nu-i poate rezista nimeni.

 

totul este sa nu te pisi impotriva vantului.....la cate caprioare sau lacuste sant la mezat lipsa uneia chiar nu conteaza .....doar cele slabe de inger se retrag ...restul se transforma (rebrenduesc) si apar cum vor ele ...chiar si noi in bransa .  Avantajul lor? ....fazanii au mintea scurta ...uita repede.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Totul ie sa nu te pisi inpotriva vintului zici ?! :)

 

Un caras isi aduce prostitoata la mare sa produca. Nui bai. Nui nisi primu...nui nisi ultimu. Daca ie caras cumsecade...o invata pi prostitoata sa faca treaba buna...si se fase nevazut. Nui bai...ca or fost si sunt prostitoate maritate, logodite, cu iuby, cu badigarzi...di toati soiurili. Cum inparte bani prostitoatele cu pestiii lor...ie treaba lor. Nui bai...ca nui pizda mea...ie pizda lor...si daca vor sa li faca parte...asea sa faca.

 

Problema ie ca carasiii ie di moi multi feluri. Daca ti dusi la Madalina la ghetto...stiti voi...aia urita rau cari faseati voi misto di ia...ti saluti cu carasu pi casa scariii. Da tiganu respectuos. Parca iti multumeste din priviri ca contribui la bujetu familiiei...si la achizitia di civa cari sa arunce in ceaoane. Carasu lu asta di aci...o ia cu parastase...si morti...si flegme. Carasu lu aia dila di ievitat cari o tot updateaza Obi pi uni isi muta cuibu prin orasi..intra peste tine cind iejti in curu gol...si o da in tilhariie.

 

Io dabea astept sa schinbe ajtia legislatiia cu carasiii. Si fiti siguri...o vor schimba ! Dupe iepisodu Caracal...or sa baje iama in proxeneti si retele di trafic di carne viie. Asa osa fiie...ca doar traim in Romanika. Tineti minte Colectiv...poi o moi fumat vrunu o tigara intro circiuma di atunsea ? Românu nu fase nimika...pina se apuca sa faca. Da cind se apuca...o da fix in latura cealanta...ca doar o ajuns cutitu la os ! Io sper so faca 20 di ani di pirnaie pentru proxeneti. Pi viata daca ie sub virsta legala !!!

 

Asta nu inseamna ca se termina curvaraseala...ca doar curve ie di cind ie lumea. Da io is sigura ca indiferent cit di vulcanica ie o curva...nu te ia cu parastase...morti...si flegme pi strada. Aia ie opera carasului !!! Io vam tat zis...pesteala si prosteala nu halesc. Asta di acilea cica ie in dreptu iei...ca ior zis citiva ca ari fata di travestit. Asea...si ? In primu rind are...si in al doilea...nui cini stiie cie somitate umana care sio simtit personalitatea publica denigrata. Acuma cie sa fasim...sa formam comisii pientru apararea reputatiiei prostitoatelor ???

 

Voi pi mini ma stiti di atita vreme. Daca o curva isi vede di treaba iei...nu da tepe...nusi bati joc di cleienti si di baniii lor...nari treaba cu mini. Pi unili chear li laud. Voi ati moi facut misto acilea si de grase...si de slabe...si de urite. Acuma or facut misto di una cu fatza di barbata...di travestita. Asa...si ? Poi va zic io di citiva masculi futatori din ajtia di marca dila noi dila Constanta...cari invita tat felu di travestiti la mare sa se futa cu iei. Nu dam nume...da se stiu iei !

 

O curva poa sa fiie barbata...alta roscata...alta fara tite...si alta cit malu ghiolului. Se gaseste cini so futa...moi ales daca se fute bini. Da cind sari calu...si ti comporti ca o zdreanta...atunsea ie clara treaba ca nu numa ca tu NU apresiezi clientu platitor...da insisti sal iei si la pula...sau la flegme !!! Mindra asta cu fata di Megan Fox...ca doar asea ise pare carasului iei...din ce am auzit...se fute bine...arata bine la trup...si zice lumea ca are si lindic mare. Da ci pacat !!! Cind ai o gura di hazna...sau cind ti bazezi ca osa iti faca dreptate carasu cu pumnu pi un forum di opiniie publica...mie mieste cam sufisient. Ie clar ca nu numa ca tolerezi genu asta di iecsprimare...da iejti convinsa ca dreptatea iti si apartine. Treaba asta nari nimic in comun cu vinzarea de plasere...si creca suntim di acord ca la curve platim pentru plasere...nu pentru stres, flegme...si tilhariile carasilor !!!

 

Dap...a cazut magareata pi ia...pientru ca pina acuma ia amplifica si denatureaza discutiia...ca doar nah...ie pi dreptatea iei. Da ia...si carasu iei...nusi da seama ca dreptatea nu tine de foame !!!

 

;)

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Aaaahhh...buna draguta mea !!! :)

 

Cie...nusa trezit carasu tau inca sa ni ia la pula ? :)))))

 

Serios acuma...

 

Mah fataah...tu chiar nu pricepi !!!

 

Eu nu vorbesc cu tini...sau neaparat di tini. Si tiam mai zis asta.

 

Io nu am nimica di inpartit cu tini personal...ca nu moi tepuit la bani...nu moi futut naspa sau civa di genu. Tu doar moi injurat...da io tolerez asta ca is curva batrina si am pelea tabacita. Io altciva zic...si nu tie...ci la restu cititorilor !

 

Mah fatah...tu inca nu prisepi ca acilea nu poti sa ai conportamentu asta...ca nu toata lumea ari pelea tabasita. Tu ai civa di vindut acilea...adica pizda ta. Aia cari vine sa cunpere pizda ta ii doare in cur di dreptatea ta. Asea ca ie inutil sati fasi tu dreptatea cu tiganisme dastea dali tali. Cind folosesti tiganisme....nu dovedesti dicit ca iejti tiganca.

 

Tu oi inceput bini. Or fost flacai cari tior laudat public. Pi circuitu mesajelor private miai fost ricomandata. Nam apucat sa ajung si io...posibil ti laudam...da asta nu vom mai sti vrodata. Stii dice ? Teai prins macar dice ???

 

Ie fete la Top cari nu arata la fel di bini ca tini...da incaseaza di drasii li ia. Di ce oi sa ti intrebi? Ca isi vad di treaba lor si ofera un futut di calitate cleientilor platitori...ca doar scopu lor ie sai atraga...nu sai futa in gura public pi Nimfomane !

 

Tu oi terminat dezastruos pi Nimfo ! Agresivitatea verbala nu ie nisiodata o strategie buna cind vriei sa vinzi pizda pi bani. Moi ales cind ie pizda girla pi peata ! Io nam ajuns la tine ca nu tio vinit rindu...ca cum am zis...or fost altili inaintea ta la rind si la incaserea banilor miei. Da tu nisi nu vei vedea un leu dila mini. Nui bai...ca mki ie si altii...da iti zic io...sor suptiat rindurili dupe dreptatea ta dipi Nimfo.

 

Tu zici ca nu iejti proasta...da ti intreb...tu oi vinit la mare sa incasezi...sau sa ti tiganesti pi forum si sa plesi cu buza unflata ???

 

:)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...