Sari la conținut

0732835124 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Amelia, iar ai scris Luceafarul, din nou nu ma voi mai sinchi sa citesc! Paaaa

Amelicoo, asta zici ca e soramea :))))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Tocmai controversa de aici de pe forum te face sa o vizitezi.Nu am avut noroc sa-mi raspunda ieri la telefon dar saptamana viitoare ma intorc in Constanta si este prima pe lista

Te astept cu drag, ai vazut si recenzii bune si cred ca si asta este motivul pentru care vii, recenziile negative sunt de la anonimii care nu m-au vazut f2f, dar au habar de persoana mea
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Nu, is varu', dar nu te-ai prins tu :)))

deci esti pe ....sustinator si partenet LGBT?

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

asta numai glume face . e clown-ul forumului , impreuna cu alter-ego -ul sau cristescul.

ia zi mai bine cind esti pregatita sa facem niste poze elegante , eventual si citeva cu strap-on pentru amatorii de lgbt, se pare ca ar fi destui interesati .

Ar fi o idee super, mi-am luat o tinuta superba, dar ce sa zic? Am uitat si de strap-on, ai dreptate, trebuie sa ne indreptam atentia si asupra amatorilor, sa nu uitam de ei, si ei sunt "oameni" pana la urma :)
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daaaa...mah...cie sati povistesc. Pin la tini Constanta no avut curve. Trebea sa vii tu aia plina di merite...casa ne zica ca nu ne da nici macar flegmele iei !

 

Creca iai cucerit cu asta ! Acuma or sa se alinieze tati sa ti roage frumos sa ii flegmezi si pi iei in mecla !

 

Io am inpresia ca tu iesti ruda cu Jaga. Numa tu si ia aveti inpresii dastea artistice ca cacatu nuva pute. Jaga macar nare mecla de teveu !

 

;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daaaa...mah...cie sati povistesc. Pin la tini Constanta no avut curve. Trebea sa vii tu aia plina di merite...casa ne zica ca nu ne da nici macar flegmele iei !

 

Creca iai cucerit cu asta ! Acuma or sa se alinieze tati sa ti roage frumos sa ii flegmezi si pi iei in mecla !

 

Io am inpresia ca tu iesti ruda cu Jaga. Numa tu si ia aveti inpresii dastea artistice ca cacatu nuva pute. Jaga macar nare mecla de teveu !

 

;)

Iar Luceafarul, vezi-ti ma de treaba ta, proasta sunt si o recunosc, sunt proasta ca stau sa vorbesc cu unu ca tine, lasa-ma te rog tu mereu spui un bullshit sa ma provoci mai tare, eu mai proasta iti raapund la provocari, o zi buna!
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daaaa...mah...cie sati povistesc. Pin la tini Constanta no avut curve. Trebea sa vii tu aia plina di merite...casa ne zica ca nu ne da nici macar flegmele iei !

 

Creca iai cucerit cu asta ! Acuma or sa se alinieze tati sa ti roage frumos sa ii flegmezi si pi iei in mecla !

 

Io am inpresia ca tu iesti ruda cu Jaga. Numa tu si ia aveti inpresii dastea artistice ca cacatu nuva pute. Jaga macar nare mecla de teveu !

 

;)

Tu ai vazut ca sunt vulcanica si tot cauti sa ma ataci ca eu sa iti raapunda provocari, ca sa isi schbe oamenii de aic8 parerea despre mime, nu contest ca nu ar fi asa, dar ai va,ut si tu ca oamenii care au fost la mine stiu ce fata sunt, si cred ca ti-ai bagat unggia in gat cand ai vazut ce laude am primit din partea lor, nu ma intereseaza de tine, oricum esto zero in fata mea, pot sa te injosesc aici oricand, am gura proasta si stiu, ce o sa fac de acum inainte, nu te voi mai baga in seama, e cel mai bine, o sa ma fac ca ploua cand vei comenta prost la adresa mea!
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Draguta mia cu fatza di TV...asta ie treaba mia !!! ;)

 

Io tiam mai zis....da nai prinso...io nu cu tini stau di vorba. Da tu raspunde ! :)

Da, ai dreptate, nu vorbesti cu mine, doar visez eu, asa is eu mai bolanda, auzi, eu am o vorba: "cu prostul si cu nebunul sa nu te pui niciodata", o zi buna!
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Parerea ie dija formata...io doar o intaresc...o subliniiez !!! ;)

 

Daca iejti vulcanica...fati publisitate pila vulcanizari...nu pi Nimfomani...unde tu li ceri clientilor poze ca sa la futi flegme in fatza pi strada !

 

Cu paragrafu ala...ti fac faimoasa vulcanica mia cu fatza di TV !!! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da, ai dreptate, nu vorbesti cu mine, doar visez eu, asa is eu mai bolanda, auzi, eu am o vorba: "cu prostul si cu nebunul sa nu te pui niciodata", o zi buna!

Mah fatah...io am 51.000 di vizualizari la profil. Tu chear crezi ca ccu tini vorbesc ?

 

:)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da, ai dreptate, nu vorbesti cu mine, doar visez eu, asa is eu mai bolanda, auzi, eu am o vorba: "cu prostul si cu nebunul sa nu te pui niciodata", o zi buna!

Da cu alea cu gura de canalizare te pui ? Alea cari nu poti sa merji pi trotoar di flegamele lor ???

 

Tu kear credeai ca oi sati mai cistigi publisitate pozitiva acilea dupa tot ce tio iesit din gura ???

 

:)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...