Sari la conținut

Cuplu tinar invita la sedinte de dominare incredibile - Dr. Taberei


Postări Recomandate

De cand a aparut acest anunt : https://nimfomane.com/forum/topic/138894-cuplu-tinar-invita-la-sedinte-de-dominare-incedibile/

m-am tot gandit daca sa-i vizitez sau nu, era un lucru pe care nu-l facusem inca, dominare in care este implicat si un barbat. Totusi era in my to do list !

Asa ca ieri seara mi-am luat inima in dinti si i-am contactat pe watsapp, au raspuns repede cum ca ma pot primi. Locatia este undeva in Drumul Taberei pe Bulevardul Timisoara, am ajuns, am intrat, apartament micut cu doua camere, ei dezinvolti, relaxati. Am bagat repede un dus. M-au intrebat ce ma intereseaza sa facem in aceasta sesiune, le-am spus si am trecut la fapte : am primit de indata o lesa la gat, m-am dezbracat din proprie initiativa, m-am pus in patru labe. Am fost scuipat, palmuit, am primit un bine meritat pisat show, ma usturau putin ochii dar era excelent, ma simteam excelent.

Am fost condus de Stapana cu lesa in fata lui Max, am inceput sa-l sug, din ce in ce mai tare, mai adanc, intre timp, eram adanc penetrat in cur, ritmat, mai adanc, mai repede. Eram extrem de excitat asa luat din doua parti, era demential.

Am lins Satapana in fund, adanc, a fost superb, am supt iar, am lins si curatat sperma lui de pe picioarele ei, am curatat scula lui dupa, excelent!

  Dupa asta, m-am repliat cca 10 minute in timp ce am schimbat cateva vorbe pe diferite subiecte, timp in care Stapana s-a imbracat, m-a pus in genunchi, s-a aplecat catre fata lasandu-ma sa privesc sub fusta ei super scurta. Avea chilotei negrii, m-a lasat sa-mi apropii limba de fundul ei, am lins-o ca un apucat in timp ce ma masturbam, senzational ! Cu siguranta am sa revin .

Am vazut in recenziile de aici ca se dau note pe locatie, aspect, tratament samd; eu voi spune doar atat : am ramas foarte placut surprins de acest cuplu, ea e subtirica, cur extraordinar, el jovial aproape.

 

 

post-189317-0-92049800-1564755737_thumb.jpg

post-189317-0-12157300-1564755763_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

De cand a aparut acest anunt : https://nimfomane.com/forum/topic/138894-cuplu-tinar-invita-la-sedinte-de-dominare-incedibile/

m-am tot gandit daca sa-i vizitez sau nu, era un lucru pe care nu-l facusem inca, dominare in care este implicat si un barbat. Totusi era in my to do list !

Asa ca ieri seara mi-am luat inima in dinti si i-am contactat pe watsapp, au raspuns repede cum ca ma pot primi. Locatia este undeva in Drumul Taberei pe Bulevardul Timisoara, am ajuns, am intrat, apartament micut cu doua camere, ei dezinvolti, relaxati. Am bagat repede un dus. M-au intrebat ce ma intereseaza sa facem in aceasta sesiune, le-am spus si am trecut la fapte : am primit de indata o lesa la gat, m-am dezbracat din proprie initiativa, m-am pus in patru labe. Am fost scuipat, palmuit, am primit un bine meritat pisat show, ma usturau putin ochii dar era excelent, ma simteam excelent.

Am fost condus de Stapana cu lesa in fata lui Max, am inceput sa-l sug, din ce in ce mai tare, mai adanc, intre timp, eram adanc penetrat in cur, ritmat, mai adanc, mai repede. Eram extrem de excitat asa luat din doua parti, era demential.

Am lins Satapana in fund, adanc, a fost superb, am supt iar, am lins si curatat sperma lui de pe picioarele ei, am curatat scula lui dupa, excelent!

  Dupa asta, m-am repliat cca 10 minute in timp ce am schimbat cateva vorbe pe diferite subiecte, timp in care Stapana s-a imbracat, m-a pus in genunchi, s-a aplecat catre fata lasandu-ma sa privesc sub fusta ei super scurta. Avea chilotei negrii, m-a lasat sa-mi apropii limba de fundul ei, am lins-o ca un apucat in timp ce ma masturbam, senzational ! Cu siguranta am sa revin .

Am vazut in recenziile de aici ca se dau note pe locatie, aspect, tratament samd; eu voi spune doar atat : am ramas foarte placut surprins de acest cuplu, ea e subtirica, cur extraordinar, el jovial aproape.

Im anuntul lor scrie ca nu fac sex, dar tu i-ai facut sex oral lui. O are mare, groasa ? Ea te lasa sa o lingi sau sa o futi ?
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Fraților calmați-va apucăturile ca e dubios rau cum are fantezistul asta poze cândva ei nu postează nicăieri.

 

Sfătuiesc sa nu va riscați! Poate nu am dreptate, dar asta o dovedesc doar ei, nu nimeni-in-drum cu povesti și poze cine știe de unde.

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Fraților calmați-va apucăturile ca e dubios rau cum are fantezistul asta poze cândva ei nu postează nicăieri.

 

Sfătuiesc sa nu va riscați! Poate nu am dreptate, dar asta o dovedesc doar ei, nu nimeni-in-drum cu povesti și poze cine știe de unde.

pozele s din anuntu lor de pe publi ma speriatule
Link spre comentariu

Cine vrea cuckold de calitate sa o viziteze pe stăpâna Rubyiulia. Ofera acest serviciu de câțiva ani...are experienta, are recenzii bune, arată si bine si stie ce are de facut plus ca o face din pasiune. La ora actuală oferă cel mai bun serviciu de cuckold din Romania.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Știe cineva dacă aceste cupluri de stăpâni oferă si hard până la maxim?? Spre exemplu eu caut un cuplu care să sară cu picioarele pe mine amândoi simultan....ultima dată am fost acum vreo 2 3 luni la un cuplu de studenți prin Tei dar nu mai stiu nimic de ei...rezultatul a fost genial.o săptămână de dureri....dar a meritat...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Trampling fac?? Mă interesează o ședință dură de trampling!

Salut sunt Lera am fucut trampling in Germania.. mio placut si mai tare prefer ca si soft dominare asha si hard... In russia tot unde locuesc lumea este tot deferita..dar ca vreau sa stiti toti imi place mai mult dominarea hard! :) ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Doar in fund? In cealalta parte nu te lasa?

La sesiunia de sus am preferat numa sa ma sarute funduletu meu..fiecare sclav e deferit dar sinceritatea mea este imi place de toate.. acuma doresc sa prefer sesiuni cind Max este in funduletu meu si sclav face cuni

Link spre comentariu

Salut la toti,momentan suntem plecati din Bucuresti,asteptam sa revenim,ne simtit bine aici...

Bună, cam pe ce dată vă întoarceţi în Bucureşti?

În afară de strapon, aveţi şi alte instrumente (bici, cravaşă etc.)?

El ar putea să mi-o tragă în cur sau dă doar muie?

Mersi.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut,nu va putem spune cind revenim in Bucuresti,dar va anuntam,chiar ne-am simtit bine,Max este bi activ ,asa ca cu placere o sa masturbez atunci te va fute in cur,ma excita tare acest lucru,ceea ce tine de tributul pentru mine daca vorbim de dominare soft( cuni,ass licking,uro,fisting) de la 300 sesiune(1h) cu ambii.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...