Sari la conținut

Alina 0743658273


Vizitator sahyxxx

Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Alina 0743658273
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Bună ziua lume. Văzând pozele Alinei  într-un  anunț  cu alt număr de telefon pe Satu mare primul gând  a fost ca cineva  ii folosește pozele. Dau un mesaj pe WhatApp răspunsul venind  relativ  repede  îmi dau seama ca este  Alina cea reală. Profitând de  lipsa  "bodyguarziilor " ( job și școală) fac rapid o programare, am făcut un dus și am purces la drum spre  Satu Mare(35km) pe timpul  deplasări  primesc mesajul cu adresa locației (Careiului),am găsit relativ ușor adresa indicată. Odată  ajuns  primesc și ultimele  indicații  pentru a ajunge în  locusorul de nebunii. Am fost  întimpinat  de  o adevărată  femeie matură (MILF) îmbrăcată într-un  neglije extrem  de erotic. Fiind cunoștințe  mai vechi  au urmat îmbrățișările  sa pupici de reîntâlnire, nu m-am putut abține sa nu o mușc finuț de  gît "Atenție  finuț  nu ca și pitbulul " a urmat un dus de reîmprospătare   în baia bine  echipată primind prosop curat și uscat. Intrind în camera de luptă am avut o  priveliște demnă de un film erotic, am început cu  mici pupaturi din partea  Alinei  coborând încet  spre soldățel  primind un oral neprotejat  extrem de bun, după minute bune  a fost rândul meu sa ii savurez corpul superb (părerea mea) cu săruturi  și mici mușcături  FINUȚE  ajungând  într-un final la piersicuta  curată și epilată. A urmat un 69 extrem de  plăcut ce puțin pentru  mine Fiind soldățelul în stare de  luptă la echipat cu un balonaș de protecție  trecând la sex normal  prima data capriță urmând misionar în urma mișcărilor Alinei  soldățelul cedează  im cel mai rușinos lupta  finalizând în balonaș. Am fost lăsat să-mi  revin întins pe pat în timp ce Alina a făcut dus, am trecut și eu la dus urmând o binevenita  pauza de revigorare. Al doilea  număr  debutează  cu oral neprotejat  tot asa de bine făcut urmând  ca soldățelul sa fie din nou echipat pentru  luptă am început cu misionar după  puțin  timp  soldățelul  a dat semne  ca cedează  iar lupta  Alina  dezechipindul   a trecut  la un oral neprotejat lent revigorindul  la echipat  din nou  și a trecut  deasupra  la scurt timp soldățelul  cedat din nou luptă "stranutind"  în  balonaș. Note nu pot să  dau căci nu sunt  profesor dar  o recomand  amatorilor  de mature,  cei ce preferă  "cruditățile" le sugerez sa o încerce. Onorariul  achitat  fiind pe măsură timpului  petrecut  împreună , am depășit cu mult timpul  alocat  mie,  dacă  a suferit  cineva  cu anularea unei întâlniri  sa știți ca eu sunt de vină. Concluzia: pe mine  Alina  efectiv  ma rupt intarindumi ideea și preferința  pentru  mature  în fața  "crudităților " Număr de telefon  la care am schimbat  mesajele  este 0755162561. Sper din tot sufletul să  mai am ocazia  sa o love-sc măcar încă  o dată  cit timp  stă la Satu Mare  sau poate ne face o vizită de lucru și în Baia Mare. P.S. sper să-mi țin promisiunea la proxima intilnire . Pup dulce  

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
Acum 22 ore, futpizde a spus:

 Am avut noroc la Alina de mai mute ori.este un îngeraș reala.finuta fara fițe prietenos si deasupra drăguță si sexy.averi grijă de ia.

E Alina in Sm?.e acea alina blonda superba?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...