Sari la conținut

Alina 0743658273


Vizitator sahyxxx

Postări Recomandate

Vizitator sahyxxx
Reputație: 0

rare.asa o fi... dar fiecare e unicata in felul ei..

cu alina de la inceput am avut o slabiciune, acel ceva care tr face sa vrei sa o vezi din nou si din nou.. tot mai des..

o sa plece.. ca no.. tot omu are sarbatori.. am vizitat-o ,din pacate pt ultima oara anul asta..pana duminica mai sta.. n-as fi putut sa o las sa plece fara sa ma alimentez de compania ei.

cum zice "futpizde"... .simt ca fac dragoste cu ea...

ca de fiecare data.. tottul e la superlativ.. servicii, atitudine..

si ce-mi place la ea.. e faptul ca e naturala.. nu spune ce vrei sa auzi ci ce trrbuie sa auzi. o femeie adevarata!

.. recenziile au fost slabe din partea noastra.. si aici confirm faptul ca daca < " e de bine"...o sa-mi fac timp sa scriu o rrcenzie.. candva...daca nu oi uita.. iar daca nu-ti convine cv sau doamna nu e de revenit.. atunci nici n-ajungi bine jos in strada,ca deja ai postat..

Link spre comentariu
Vizitator sahyxxx
Reputație: 0

Buna Alina,

 

esti de gasit intre Craciun si anul nou?

are si tel .. e scris in titlu..

eu am spus clar ca ultima zi cand o mai gasiti anul asta aici.. e duminica..

POATE dupa sarbatori se mai intoarce la noi..

Link spre comentariu
Vizitator sahyxxx
Reputație: 0

Buna Alina,

 

esti de gasit intre Craciun si anul nou?

are si tel .. e scris in titlu..

eu am spus clar ca ultima zi cand o mai gasiti anul asta aici.. e duminica..

POATE dupa sarbatori se mai intoarce la noi..

Link spre comentariu
Vizitator sahyxxx
Reputație: 0

Sahyxxx pls fami o recomandare buna... Maine as vrea sa ma relaxez... Fara pesti fara ciori.. O femeie buna... Daca vrei bineinteles.

cu siguranta o sa revina... dar nu stiu cand.

din pacate, nu iti pot recomanda in momentul de fata.. pe niciuna.

" variantele" mele au plecat de prin SM.. asa ca am luat o pauza ..

nu prea ma pasioneaza "cele noi", vad ca sunt anunturi noi,dar nu pot sa ma pronunt.sunt si foarte exigent..poate si de aia nu mi-am luat prea multe tepe..

alina a fost the best of the best.. ca ea nu-i nici una..

sper sa gasesti una.. care s-o inlocuiasca pe alina... macar pe jumate..si daca ai gasit-o.. spunemi si mie...ca pana se intoarce la noi...mai dureaza..

 

 

iarta-ma .. dar de ce nu incerci la top?..eu unul nu am fost niciodata.. am motivele mele..( imi place prea tare alina.. o astept ðŸ˜).

numai bine

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

 

iarta-ma .. dar de ce nu incerci la top?..eu unul nu am fost niciodata.. am motivele mele..( imi place prea tare alina.. o astept ).

numai bine

 

Iti spune topul de ce...dupa ce iti faci programare, reprogramare din cauza avionului si nu o onorezi, pe langa asta nici nu anunti si intre timp faci recenzie alteia, deci asta insemnand clar ca ai mers in alta parte...devii blocat. Deci la top nu mai are sanse.

Link spre comentariu
Vizitator sahyxxx
Reputație: 0

Andra acum, postarea asta cui e adresata?

mie in nici un caz.

Andra,iarta-ma .. eu cand am spus asta, nu a fost cu rea intentie..Fiecare cauta ce e mai bun, sau ce considera el ca e mai bun pentru el..Facand referire la top, m-am referit la servicii high, fara surprize neplacute, adica ceva sigur.. care din pacate im SM, de o buna perioada.. nu prea se mai gaseste..

parerea mea e ca nu tre sa te superi pe om daca a ales ceva care s-a dovedit a fi pe placul lui. Asa e in natura omului , sa ii placa diversitatea..ca altfel nu stiu ce am mai cauta aici.

No ofense..

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Nu ma supar, stai linistit, dar nu e frumos sa ii f..i timpul omului aiurea de 2 ori, adica spui la ora 13 apoi revii ca e vreo problema cu avionul si reprogramezi la 15, dupa care...nimic...de ce ?? Ce i-am facut eu sa imi faca asta ?? Trebuia de la inceput sa mearga in alta parte si nu era nici o problema. A mai fost la mine, daca nu eram ok nu isi mai facea programare, ma gandesc, insa daca a gasit ceva nou, era frumos din partea lui sa isi anuleze programarea, atat.

Si nu e singurul care procedeaza asa...sunt o gramada, care de ani de zile tot incearca, dupa ce au avut nesimtirea asta...oare, de ce ?...atunci te miri ca fetele sunt cum sunt ?...sau...crezi ca daca o data iti merge sa faci misto si sa o iei la misto pe respectiva...a doua oara iti pune covorul rosu ?!

Link spre comentariu

Andra totul e in regula, nu e suparare, oameni si eu pot sa gresesc. Daca tu consideri ca e ok sa dai block e ok. Oricum eu iti multumesc pt minutele si orele cand am fost in vizita. Decizia iti apartine. Piata e compusa din cerere si oferta aceste 2 componente sunt esentiale.

Link spre comentariu
Vizitator sahyxxx
Reputație: 0

Sahyxxx, ai dreptate si eu sunt foarte exigent si prefer calitate.. Cu siguranta Alina e cea ce trebuie... Am decis am sa astept si eu... Dar oare cat trebuie?,nu ai nici o informatie?

Trebuie sa ma fac inteles.. ca sa nu fiu acuzat din nou.. ca as fi peste..ceea ce s-a intamplat recent cu o alta domnisoara.

Eu cu Alina, pe langa imprejurarea care ne-a facut sa ne cunoastem, am ramas si prieteni.. sa spun asa. asa ca e normal sa vb.. asadar pot spune doar ca E POSIBIL ca luna viitoare sa vina la noi.. pt o scurta perioada..

Ramiz.. eu zic ca merita asteptarea..si nu ma refer doar la partea sexuala..

Alina, pe langa ca e buuuna in ceea ce face, e si un om minunat..

Seara linistita!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

 

Multumesc frumos. Ca prețuri vestitele 150/ 300 , îsi merită banii dar a zis că orașul nostru e unul sărac si o să plece pe oradea 😑 , cică unu a vrut să îi dea 90 de lei 😠, orice fată se comportă cu tine la fel cum te comporți si tu 👌

Link spre comentariu

Vizitator sahyxxx
Reputație: 0

 

 

Multumesc frumos. Ca prețuri vestitele 150/ 300 , îsi merită banii dar a zis că orașul nostru e unul sărac si o să plece pe oradea 😑 , cică unu a vrut să îi dea 90 de lei 😠, orice fată se comportă cu tine la fel cum te comporți si tu 👌

catalinradu9 .. Deschide-i topic la q&a, fa-i o recenzie, sa sa isi dea omul seama ce are de facut.Tarifele ei sunt 150/250 + 100A extra.daca cauti pe forum, are topic deschis pe galati si oradea..

Asa-i ca tot ce-i bun pleaca de pe la noi..sau nu stau?Asta nu ar fi ca suntem saraci..la bani.. suntem saraci cu..altceva..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...