Sari la conținut

zodiac_sex


Postări Recomandate

Acest forumist posibil ca i-am deranjat firma, deși nu îmi sta în caracter sa fiu negativ, mai degrabă consider ca am adus o contribuție pentru conaționali.

De la o vreme ma taxează cu negativ; nu ar fi prima oara când un Terchea berchea își face simțită prezenta asa.

Totuși as fi interesat sa ne spună Contribuția lui pe forum.

Daca cineva se mai ocupa de acest site poate mai face putina curățenie.

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator carla0784482719
Reputație: 0

Pai hai ca iti spun eu ,nici eu nu am fost vazuta bine de el insa este clona . Pe langa aceasta clona mai are inca cateva conturi .nu esti singuruk ce te minuseaza . Contributia lui oe forum nu prea exista . Doar circ si atat .

Link spre comentariu

Acest forumist posibil ca i-am deranjat firma, deși nu îmi sta în caracter sa fiu negativ, mai degrabă consider ca am adus o contribuție pentru conaționali.

De la o vreme ma taxează cu negativ; nu ar fi prima oara când un Terchea berchea își face simțită prezenta asa.

Totuși as fi interesat sa ne spună Contribuția lui pe forum.

Daca cineva se mai ocupa de acest site poate mai face putina curățenie.

 

oameni rai bai Robert.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator olʎ
Reputație: 0

Acest forumist posibil ca i-am deranjat firma, deși nu îmi sta în caracter sa fiu negativ, mai degrabă consider ca am adus o contribuție pentru conaționali.

De la o vreme ma taxează cu negativ; nu ar fi prima oara când un Terchea berchea își face simțită prezenta asa.

Totuși as fi interesat sa ne spună Contribuția lui pe forum.

Daca cineva se mai ocupa de acest site poate mai face putina curățenie.

 

 

E Bitchy, a fost angajata de Pisicuts sa va dea minusuri, ca apoi voi sa va cumparati 2-3 conturi SP si sa va imbunatatiti reputatia la puncte  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca deranjez nu mai scriu nimic pe site și e rezolvat.

Stai linistit frate ca nu ai ce sa faci cu punctele pozitive.La femei mergi cu bani nu cu puncte si pe ele le doare in pizda de punctele noastre indiferent daca sunt pozitive sau negative.Ele vor bani nu puncte

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:icisa
  • Oras:icisa

Acest forumist posibil ca i-am deranjat firma, deși nu îmi sta în caracter sa fiu negativ, mai degrabă consider ca am adus o contribuție pentru conaționali.

De la o vreme ma taxează cu negativ; nu ar fi prima oara când un Terchea berchea își face simțită prezenta asa.

Totuși as fi interesat sa ne spună Contribuția lui pe forum.

Daca cineva se mai ocupa de acest site poate mai face putina curățenie.

sunt doar niste frustrati! :slap2

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Stai linistit frate ca nu ai ce sa faci cu punctele pozitive.La femei mergi cu bani nu cu puncte si pe ele le doare in pizda de punctele noastre indiferent daca sunt pozitive sau negative.Ele vor bani nu puncte

Asta clar, nu am înțeles, totuși, ce î-l mana-n lupta!

Care e motivația.

Civilizat nu poate sa spună, de asta sunt convins, dar măcar doua vorbe, explica fratiwere care e problema.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:icisa
  • Oras:icisa

Asta clar, nu am înțeles, totuși, ce î-l mana-n lupta!

Care e motivația.

Civilizat nu poate sa spună, de asta sunt convins, dar măcar doua vorbe, explica fratiwere care e problema.

lipsa de educatie si prostia!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Stai linistit frate ca nu ai ce sa faci cu punctele pozitive.La femei mergi cu bani nu cu puncte si pe ele le doare in pizda de punctele noastre indiferent daca sunt pozitive sau negative.Ele vor bani nu puncte

Așa e nene, singura problemă e că atunci când se pun cu zecile de minusuri, se pierd printre ele și găsesști greu postările care ți se adresează, se mai blocheză mesageria și trebuie să dai alt tab ...

E o chestie infantilă, făcută de niște pauperi intelectual.

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator xoxots
Reputație: 0

Așa e nene, singura problemă e că atunci când se pun cu zecile de minusuri, se pierd printre ele și găsesști greu postările care ți se adresează, se mai blocheză mesageria și trebuie să dai alt tab ...

E o chestie infantilă, făcută de niște pauperi intelectual.

te draq de mincinos manipulator narcisist, punctele si mesageria, sula cu prefectura =))))  . Ba nesimtitilor aveti optiunea sa va scoateti notificarile la MINUS, panarame basinoase

Link spre comentariu
Vizitator xoxots
Reputație: 0

lipsa de educatie si prostia!

Lisandrule mi-am bagat pula in Amelia, tu vorbesti de educatie ? ai futut forumul de pe capetown1/capetown2, de asta ai fost banat =)))))

Link spre comentariu
Vizitator xoxots
Reputație: 0

Asta clar, nu am înțeles, totuși, ce î-l mana-n lupta!

Care e motivația.

Civilizat nu poate sa spună, de asta sunt convins, dar măcar doua vorbe, explica fratiwere care e problema.

Robert de cand vorbesti cu Liviu ? tocmai cu ala care a promovat numai petarde cu recenzii false de pe clone. Nu te baga in cocina ca te mananca porci ca picon, Liviu si multi altii. E un sfat prietenesc , oricat de mare iti este suferinta cu punctele.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Lisandrule mi-am bagat pula in Amelia, tu vorbesti de educatie ? ai futut forumul de pe capetown1/capetown2, de asta ai fost banat =)))))

În primul rând, șterge-te pe degete când tastezi!

În al doilea rând, poate vreau să văd cine sunt respectivii retardați.

În al treilea rând, poate ai treabă și noi te reținem!

În al patrulea rând, postează de pe contul principal. lașule!

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator xoxots
Reputație: 0

În primul rând, șterge-te pe degete când tastezi!

În al doilea rând, poate vreau să văd cine sunt respectivii retardați.

În al treilea rând, poate ai treabă și noi te reținem!

În al patrulea rând, postează de pe contul principal. lașule!

 

In primul si ultimul rand o sugi ! De la inceputul saptamanii te certi ca un tembel. Azi e duminica sandilaule si trebuie sa termini ziua in cearta si balamuc. Eu las ? te-am scos la interval sa ne gasim sa vad daca te tine chelia sa dai ochii cu mine si ai supt-o ca nu ai vrut sa ne gasim. De ce mosule, iti este frica ????

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

In primul si ultimul rand o sugi ! De la inceputul saptamanii te certi ca un tembel. Azi e duminica sandilaule si trebuie sa termini ziua in cearta si balamuc. Eu las ? te-am scos la interval sa ne gasim sa vad daca te tine chelia sa dai ochii cu mine si ai supt-o ca nu ai vrut sa ne gasim. De ce mosule, iti este frica ????

Comportament, limbaj și mentalitate de om al cavernelor.  Evident, suntem din lumi diferite, care nu au ce și cum comunica. Sfstul meu, e să-ți vezi de strachina ta. 

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator xoxots
Reputație: 0

Comportament, limbaj și mentalitate de om al cavernelor.  Evident, suntem din lumi diferite, care nu au ce și cum comunica. Sfstul meu, e să-ți vezi de strachina ta. 

Sa nu uitam ca defapt aceste ODE sunt in mintea unui mos bolnav, **spam editat** de meserie :pope

 

post-289444-0-97317400-1559881841.jpg

Aceasta postare a fost editata de votka--tuicar: 07 juni 2019 - 07:32

Link spre comentariu
  • Oras:icisa
  • Oras:icisa

Lisandrule mi-am bagat pula in Amelia, tu vorbesti de educatie ? ai futut forumul de pe capetown1/capetown2, de asta ai fost banat =)))))

Felicitari, eu nu am folosit simultan clone, spre deosebire de tine! Meriti banat!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...