Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Ceva " bile negre"? Da, am si pe Arad ceva recenzii , poti citi mai bine, dacă ti se pare ceva neregulă, problema ta . 👌😉

Am citit foarte bine...totul e in regula.

Nu am problem chiar vreau sa te vizitez ...ideea mea e ca intai sa arati ce poti..si apoi la top....crezi ca gresec avand in vedere recenziile tale?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ce servicii oferi?

Pana sa-ti raspunda fata, o fac eu.

P.S. Nu am nicio legatura cu domnisoara, sa nu ma intelegi gresit. Vreau doar sa te ajut.

 

Locație..Bd C.D loga ,Servicii .. NP, OP, ON in functie de igienă corporală 150 fin 300h

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Pana ataseaza Cristina pozele, pun eu cateva :laugh2:

P.S. Poate Cristina pune unele mai frumoase decat "ale mele"

  

Pana sa-ti raspunda fata, o fac eu.

P.S. Nu am nicio legatura cu domnisoara, sa nu ma intelegi gresit. Vreau doar sa te ajut.

 

Locație..Bd C.D loga ,Servicii .. NP, OP, ON in functie de igienă corporală 150 fin 300h

Cam pe la ce oră aș putea s-o vizitez astăzi? :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

De un sfert de ora am plecat de la Cristina. Te asteapta.

Mersi frumos.

Am să las să treacă ceva timp.

Nu aveam același statut și nah...după ce că eu merg după ce se lasă seara nu vreau să fiu într-o lumină (și mai) proastă. :)

 

Eram mai curios de faptul dacă cumva ai zărit-o pe colega ei? :D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cum fata nu are nicio recenzie pe Timisoara, o sa fac eu una. Am vizitat-o astazi pe Cristina. Nu a fost foarte usor sa ajung la ea, insa pana la urma mi-a iesit. Asta dupa un schimb interminabil de mesaje . Oricum, ce apreciez e ca fata a fost mai mult decat draguta in raspunsuri. In ciuda faptului ca eu am fost cam insistent :laugh2. Locatia binecunoscuta pentru noi, blocul de langa liceul Loga (unde printre multe altele a evoluat si Sonia). Intrat in apartament, am avut placuta surpriza sa dau cu ochii de o fata frumusica la fata, inaltuta (pe tocuri chiar mai inalta decat mine), cu un corp aproape perfect pentru meseria asta (spun aproape deoarece are sanii mici), zambitoare si foarte vorbareata. Dupa dusul de rigoare din partea mea, am trecut la treaba. Am intrebat din start daca saruta, raspunsul fiind negativ (vina mea ca nu am intrebat la telefon). Ce-i drept cativa pupici pe buze cat sa te intarate iti da, dar cam atat. Si si aia pe numarate :laugh2. Mi-a spus ca nu ii place sa sarute, cum nu ii place nici sa i se faca oral. Cu astea pe mine m-a cam pierdut, convins fiind ca intalnirea nu va fi asa cum mi-am imaginat-o. Dar pana la urma am scos-o la capat. Fata a inceput cu un oral corect executat, insa fara deep si fara atentie la zonele adiacente. Fara maini insa. La un moment dat ne-am oprit pentru a sta putin de vorba despre ce-mi place mie si ce nu-i place ei (eu voiam sa o fac si pe ea sa se simta bine insa nu am avut pe cine :laugh2). Am reluat oralul pana cand soldatul a fost in pozitie de drepti si am trecut la echiparea lui. Cum mie in gand mi se setase ca pentru o intalnirea reusita trebuie sa o sarut, soldatul a batut in retragere si n-a vrut sa treaca la lupta. Cu toti pupicii pe care i-am primit (nu multi, ce-i drept). Mintea mea voia FK. In momentul ala am stiut ca de finalizat nu pot finaliza decat in urma oralului. I-am comunicat si ei asta si a fost de acord. Cu mentiunea de a-i comunica inainte de a "scuipa" deoarece nu face finalizare orala. Zis si facut. Dupa 3-4 minute de (a treia runda) de oral, am finalizat ajutat de mana Cristinei. Igienizat cu servetele umede, platit consumatia (150 de lei), fumat o tigara in bucatarie si dus am fost. Timp total petrecut: in jur de 30 de minute. Am vazut-o si pe colega ei, care mi se pare putin diferita de cea din poze :laugh2. Jurizare:

- locatie: 9 (cu toate cele trebuincioase)

- aspect fata: 9 (daca avea sanii mai mari, dadeam 9,5. Oricum, i-am spus si ei, are un corp asemanator cu al Andei - fosta la top- poate putin mai implinita (3-4 kg in plus). Oricum, intorci capul dupa ea pe strada daca e machiata.)

- igiena: 9 (miros placut, nu am simtit nimic suspect. Ce-i drept nici nu prea i-am explorat corpul)

- atitudine: 9,5 (foarte placuta, vorbareata, nimic de reprosat)

- GFE: 8 (tinand cont ca a fost cu pupici)

- oral (neprotejat): 8 (regulamentar executat, insa fara artificii si fara atentie la zonele adiacente)

- normal: - (nu il notez din cauza mea)

- raport calitate/pret: bun - 150 de lei - (pentru aspect mai mult si mai putin pentru servicii )

- de recomndat: DA (daca vrei sa ti-o tragi cu o fata "aspectuoasa"). Eu unul ma gandesc daca o voi mai vizita sau nu.

 

CIOCANE TARI SA AVETI!

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...