Sari la conținut

0741492219 Bruneta, sani mari


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

 

Buna sunt pentru prima data la tine in oras , o fata placuta la aspect cu forme super definite , sanii mari naturali cu un fundulet super rotund,te astept in locatia mea discreta sa petrecem momente de neuitat

 

0784192039

post-151608-0-32925600-1565077399_thumb.jpg

post-151608-0-54018800-1565077407_thumb.jpg

post-151608-0-23507000-1565077424_thumb.jpg

post-151608-0-62799400-1565077434_thumb.jpg

post-151608-0-34707800-1565077449_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator gianiorlando2018
Reputație: 0

Merita incercata nu ratati asa ceva o combinatie intre dominare si sex pentru cine prefera sanii foarte mari si curul la fel iti acopera toata fata prietenoasa te duce pe culmile extazului

Link spre comentariu
Vizitator gianiorlando2018
Reputație: 0

Merita incercata nu ratati asa ceva o combinatie intre dominare si sex pentru cine prefera sanii foarte mari si curul la fel iti acopera toata fata prietenoasa te duce pe culmile extazului

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

La tipa bruneta am fost eu. Locatie pe Dorobanti, vis a vis de liceul Cerna, cam ciudata si deloc discreta.. la parterul unui bloc, camera amenajata intre spatii comerciale. Pentru cei ce prefera discretia locatia este extrem de proasta. Tipa e cea din poze, insa pozele sunt muuult mai ok decat realitatea. Ea o tipa inaltuta, plinuta, sani mari, fund mare. Mie imi plac femeile cu forme, dar ale ei nu m-au incantat. Ca si atitudine este foarte sictirita, nu vorbeste, se uita la tine parca cu scarba si abia asteapta sa termini si sa pleci. Am ales coar un numar normal, in pozitia clasica. Rasa cu lama pe picioare si zone intime, avea parul putin crestut si intepa toata mai ceva decat barba mea. Pentru mine personal o experienta proasta si nu o recomand nici macar pentru cei ca mine, pasionati de femei cu forme. Nu dau note ca in cazul ei nu pot estima, insa nu gasesc niciun plus in toata experienta asta.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator gianiorlando2018
Reputație: 0

Revin cu recenzia completa am ajuns la parterul blocului cu intrarea pe la xeros ea ma astepta intr un trening negru si cu un maieu prin care i se vedeau sanii imensi si foarte lasati .Si a intrat imediat in rol si m a pus in genunchi sa o ling in pizda nu inainte de a ma lua de par si a imi da cateva palme .dupa ce mi am facut treaba s a intors sa i ling si curul cu limba bagata adanc.a incercat ea sa mi faca un oral dar cum nu se scula a trecut din nou la dominare cu o serie de palmuire zdravana de imi muta fata din loc cand imi ardea cate una si luat de par scuipat pe fata dupa trecut la pupatul si linsul picioarelor tot asa intrerupt de serii de palme si scuipat .am terminat fiind luat de par si bagat cu botul in cur pana mi am dat drumul .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Eu mi-am spus parerea legat de prestatie.. obosita, plictisita, sictirita.. nu recomand si nu mai revin. Nu am intrebat de dominare pentru ca nu sunt fan. Insa eu nu am fost multumit nici macar de o partida de sex normal:)))

Probabil ca practica in sila meseria si cand e rost de dominare se descarca si ea dand palme

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...