Sari la conținut

0741492219 Bruneta, sani mari


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

am fost si eu la ea cand avea locatia in galati...defapt am fost la o colega de a ei are anunt pe publi este bruneta micuta de statura cu ochelarii si nu am vrut sa raman la ea dupa mi a zis ca are o colega si i am zis sa o cheme sa o vad cand am vazut o la fel nu am ramas si am plecat ea este fata din poze dar arata mai bine in poze in realitate este destul de inalta si foarte mare si in fund si in spate in toate...daca cuiva ii place acest gen ce sa zic succes!

Link spre comentariu
Vizitator rostis
Reputație: 0

 

avea vreo 4-5 poze pe publi cu fata bruneta slabuta tare cu ochelarii[/q Salut ,ieri sunat la colega cu ochelari ,a rasp foarte promt,programarea si-a respectato..ca servici am optat oral +normal 100 halatul ,este cea din poza ,slim ,nu am intrat la baie ptr ca eram de acasa fresh , accepta Fk ,69, anal , eu insa i l-am plasat pe gogu putin in gurita ,mai mult futai in gura decat oral ,nu a schitat nimik dar nici nu a excelat ias da un 7,dupa trezindul bine am montat balonu si am trecut la normal ias da un 7 la fel ,fara implicare, igiena 9 fara mirosuri suspecte, locatia e ok tot 9 ...de revenit doar ptr descarcare,as dori so incerc pe colega ,pare mai ok in poza dar nu am vazuto ,este cea cu tatto la buric,cea cu tate mari nu ma atrage deloc ,nu e genul meu...spor la F

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Am vizitat-o acum cateva luni pe fata brunetă, înalta, cu forme, ca aspect e ok pt cei dornici de femei cu forme.

Ca atitudine, oarecum ok, cu mine nu a fost sictirita, bănuiesc că depinde de cum o prinzi. Are un machiaj cam strident.

Oralul 7

Normal 8 pentru ca te mângâie in timpul acțiunii, iar în același timp te lasa sa te joci cu sânii imensi.

La început am decartat 100 de lei o finalizare.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...