Sari la conținut

Emma 0733618753


Vizitator yoyo14

Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu

Azi am reusit să-i fac o vizită frumoasei Ema.

Ema ie o fată deosebită, cu mult bun simt, glumeață, simpatică tot timpul pusă pe soti poți discuta despre orice subiect cu ia.

 

Acțiunea nu vreau să o descriu pentru că am făcut-o în alte recenzii se știe că ie de nota 10,chiar cu servicii de înaltă calitate mult îmbunătățite și pro client.

De recomandat da oricînd cu mult drag, și cred că dacă ar sta mai mult pe la noi in oraș ar putea să urce în top.

Te pup Ema și tine o tot așa și multă baftă și succes.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sb
  • Oras:Sb

Fiind prin Sibiu am fost la Ema , o fata foarte simpatica si destinsa are un sex appeal maxim!

Locatia foarte ok cu tot ce trebuie echipata , ca si gazda asemenea , apa suc di tåtii pentru toti :)

 

Dupa primirea ca la nunta a urmat portia de pasarica servita cu daruire , oral cu contact vizrual cu priviri seducatoare , e haioasa Ema e n-ai cum :)) nu ai cum sa nu glumeati cu ea e crazy ! :)))

Normal ca si oral 10 am schimbat 3 pozitii cu tot ce trebuie saruturi pe corp mangaieri zambeste frumos da niste priviri :x

 

Nu zic mai mult 10 pe linie , intalnirea foarte reusita si abia astept sa o revad!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...