Sari la conținut

Emma 0733618753


Vizitator yoyo14

Postări Recomandate

  • pisicuts a resetat ca important acest topic
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu

Vizitat aseară din nou pe Ema cred că recenziile anterioare sunt suficiente și din punctul meu de vedere îi de 10 la toate capitolele.

Aceaș fata primitoare cu mult bun simt , glumeață cu servicii de calitate și pro client.

Te pup Ema și abea așteptat să te vizitez din nou 🤗🤗😃

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Văzând ca Emma a poposit din nou in Sibiu in seara asta am reușit sa ajung din nou pe la ea .Despre ce sa întâmplat in dormitor nu are rost sa mai scriu(am făcut-o in recenziile anterioare) ceea ce pot spune e ca Emma e o fata de nota 10,zâmbitoare și cu siguranta te binedispune.

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Nu spun
  • Oras:Nu spun
Acum 1 oră, gasgas a spus:

Văzând ca Emma a poposit din nou in Sibiu in seara asta am reușit sa ajung din nou pe la ea .Despre ce sa întâmplat in dormitor nu are rost sa mai scriu(am făcut-o in recenziile anterioare) ceea ce pot spune e ca Emma e o fata de nota 10,zâmbitoare și cu siguranta te binedispune.

 

Multumesc frumos pentru tot! Te pup😘😘😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf


Salutari !!!

Daca tot nu-i inca weekend, am decis sa ma simt ca si cum ar fi, asa ca intr-un final al finalurilor, m-am sincronizat cu sederea Emmei la noi si am si reusit sa-i fac o vizita.
Am tot ratat vizitele ei pe la noi, incat mai ca se face anul de cand n-am mai vazut-o😂😂😂
Am facut  planul inca de ieri, pt a fi sigur de-o intalnire mai lunga. Abia am asteptat sa vina momentul revederii, ca s-o strang in brate si chiar asa a si fost...de cum am ajuns, ne-am imbratisat si pupacit, pentru ca n-ai cum sa-i rezisti unei fete asa simpatice si dulci🤗😘.
Ne-am intins la un "pahar de vorba" din ala mare...,iar mai apoi...am ajuns si prin dormitor, ca nah...😂😂😂.
Ne-am pierdut apoi intr-un preludiu super misto, cu sarutari, imbratisari stranse...desigur ca si ON din partea ei si smotocit veverita din partea mea😂😂😂. Ca m-i sa pus pata pe ea atat de tare incat nu m-as mai fi oprit. Mi-a placut  de asemenea implicarea Emmei si la acest capitol...te ghideaza s-o savurezi, mai ales daca te vede ca esti pe drumul cel bun...😋🤗.
Dupa un preludiu intens, a montat "caciulita", iar pe princiliul "ladies first" am invitat-o deasupra, am bagat o repriza interesanta, cu FK si de toate...eu jucandu-ma cu bucile ei apetisante, pana la epuizare😂😂😂.

Ne-am tras sufletul, ne-am racorit, iar in repriza a doua am muncit si mai mult, de data asta si eu...😂😂😂.
La NP, Ema a ramas aceeasi fata care te surprinde placut si chiar are idei de pozitii😘😋. Era cat pe ce sa ne obosim complet, cand a luat iar soldatelul la o repriza de ON, urmand o finalizare CIM superba.

Nu cred ca mai este nevoie de note, pt ca la aproape toate capitolele are 10.
Singurul 9 este pt. ON, pentru ca aici este greu sa-mi redefinesc topul...😁

Am mai barfit cate ceva si dupa "ora de sport", apoi ne-am luat ramas bun cu impratisari si saruturi...😘😘😘

Ema te pup si ma bucur enorm, ca am reusit intr-un final sa ne revedem.😋😘😘

Numai bine iti doresc😉🥰

Abia astept data viitoare. Sper sa fie cum am vorbit😉

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Nu spun
  • Oras:Nu spun
Acum 17 minute, master_blade a spus:


Salutari !!!

Daca tot nu-i inca weekend, am decis sa ma simt ca si cum ar fi, asa ca intr-un final al finalurilor, m-am sincronizat cu sederea Emmei la noi si am si reusit sa-i fac o vizita.
Am tot ratat vizitele ei pe la noi, incat mai ca se face anul de cand n-am mai vazut-o😂😂😂
Am facut  planul inca de ieri, pt a fi sigur de-o intalnire mai lunga. Abia am asteptat sa vina momentul revederii, ca s-o strang in brate si chiar asa a si fost...de cum am ajuns, ne-am imbratisat si pupacit, pentru ca n-ai cum sa-i rezisti unei fete asa simpatice si dulci🤗😘.
Ne-am intins la un "pahar de vorba" din ala mare...,iar mai apoi...am ajuns si prin dormitor, ca nah...😂😂😂.
Ne-am pierdut apoi intr-un preludiu super misto, cu sarutari, imbratisari stranse...desigur ca si ON din partea ei si smotocit veverita din partea mea😂😂😂. Ca m-i sa pus pata pe ea atat de tare incat nu m-as mai fi oprit. Mi-a placut  de asemenea implicarea Emmei si la acest capitol...te ghideaza s-o savurezi, mai ales daca te vede ca esti pe drumul cel bun...😋🤗.
Dupa un preludiu intens, a montat "caciulita", iar pe princiliul "ladies first" am invitat-o deasupra, am bagat o repriza interesanta, cu FK si de toate...eu jucandu-ma cu bucile ei apetisante, pana la epuizare😂😂😂.

Ne-am tras sufletul, ne-am racorit, iar in repriza a doua am muncit si mai mult, de data asta si eu...😂😂😂.
La NP, Ema a ramas aceeasi fata care te surprinde placut si chiar are idei de pozitii😘😋. Era cat pe ce sa ne obosim complet, cand a luat iar soldatelul la o repriza de ON, urmand o finalizare CIM superba.

Nu cred ca mai este nevoie de note, pt ca la aproape toate capitolele are 10.
Singurul 9 este pt. ON, pentru ca aici este greu sa-mi redefinesc topul...😁

Am mai barfit cate ceva si dupa "ora de sport", apoi ne-am luat ramas bun cu impratisari si saruturi...😘😘😘

Ema te pup si ma bucur enorm, ca am reusit intr-un final sa ne revedem.😋😘😘

Numai bine iti doresc😉🥰

Abia astept data viitoare. Sper sa fie cum am vorbit😉

Multumesc frumos pentru vizita si recenzie! Te sărut! A fost o plăcere să ne revedem😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Înapoi la oile noastre...aveam o oarecare polița de plătit la Emma :))

Nu o sa mai notez pt ca am tot făcut-o...o sa punctez doar aspectele la care am observat o îmbunătățire. 

La NP...desupra merge banda, cam jumătate din număr s-a consumat în poziția asta. Iar în celelalte poziții, mai multa implicare. 

Ca și GFE, la fel, o evoluție care se observa. 

Cap-coada, a fost o vizita de o ora jumătate care și-a meritat banii. 

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Nu spun
  • Oras:Nu spun
Acum 10 ore, -jonny- a spus:

Înapoi la oile noastre...aveam o oarecare polița de plătit la Emma :))

Nu o sa mai notez pt ca am tot făcut-o...o sa punctez doar aspectele la care am observat o îmbunătățire. 

La NP...desupra merge banda, cam jumătate din număr s-a consumat în poziția asta. Iar în celelalte poziții, mai multa implicare. 

Ca și GFE, la fel, o evoluție care se observa. 

Cap-coada, a fost o vizita de o ora jumătate care și-a meritat banii. 

 

Te sărut!❤❤

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 24 minute, -jonny- a spus:

Si observi cumva ca e la noi? E aceeasi situatie si aici.

M-am uitat pe wall - ul dânsei și am postat la primul topic apărut. 

Și voi o doriți pentru conferințe? 🤓 

Nu știam cui să îi las moștenire biblioteca. 

Link spre comentariu
Vizitator emmaemma
Reputație: 0

Servus, băieții!

Ce faceți? Cum sunteți ? M am gândit sa va fac de marți sau miercuri o vizita cât am și eu concediu de la job. Va pup

Numărul de telefon rămâne același. Putem vb pe whatsapp☺️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...