Sari la conținut

Emma 0733618753


Vizitator yoyo14

Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu

Am vizivizitat o din nou pe frumoasa Ema ca de fiecare dată când a venit la noi in oraș.

Contact pe whatsapp stabilit întîlnirea respectată de ambele părți ba chiar am ajuns mai repede nu a fost nici o problemă.

Ema aceaș fată drăguță și simpatică ,are ia ceva aparte care știe să te atragă, vorbareată

,glumeață, cu zîmbetul pe buze tot timpul.

Acțiunea nu vreau să o descriu pentru că am făcut-o în alte recenzii se știe că ie de nota 10 la toate capitolele, păcat că ne face numai vizite scurte în ultimul timp,

Ema dacă ar rămâne mai mult pe la noi in oraș cu siguranță ar ajunge în top.

O recomand cu mult drag oricînd.

Ema te pup.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!

Am revizitat-o pe nebunatica de Emma si de data asta m-am gandit sa ii las si o mini recenzie.

Pe corp sta bine cu un fund de brazilianca, la fata draguta, pot zice ca pozele, cele vechi, o trag putin in jos. Foarte lipicioasa si deschisa, Oralul bunicel si actiunea nebuna :)

Note:

GFE: 9

Aspect: 8.5

ON: 9

NP: 9.5

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Salutare!!

Văzând ca Emma a revenit la Sibiu și cum de mult o urmăream iata ca astăzi am putut sa ii fac o vizita.Am luat legatura cu ea de miercuri seara (prima zi când a ajuns in oraș) dar ca era cam obosita și a rămas ca ne vedem in seara asta.Ajuns in locație am fost întâmpinat de Emma care ma aștepta îmbrăcată intr-o rochie roșie și sexy care era mulată pe ea și care ii scotea in evidentă fundul de ,,braziliancaâ€.Emma e o fata foarte vorbăreață,zâmbitoare,se face plăcută și cu o atitudine pro client.

 

Note:

 

Programare:10 pe whatsapp foarte ușor de comunicat cu ea și te ajuta cu toate detaliile

Locație:9 destul de ok,câteva minusuri pe care le știe și Emma

Igiena:10 nimic de reproșat

Atitudine:10 se face plăcută de la primele cuvinte

NP:8 nu comentează la poziții,se implica dar destul de lent(pentru gustul meu)

ON:8 umed,plăcut dar fără atenție la împrejurimi și fără Deep

GFE: 8 la acest capitol cu siguranta data viitoare notele vor fi mai mari pentru ca Emma are potențial iar cum a fost prima doar prima vizita nu îți poți da seama de preferințele fiecăruia

 

Ca și concluzie personală de revenit și cu siguranta data viitoare Emma o sa aibă notele mărite pentru căci cum ziceam are potențial

Mersi Emma pentru pupicul de despărțire 🤗🤗🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

Mi sa facut dor de Emma si am revizitat-o fiindca nu ne-am mai vazut de prin septembrie, anul trecul. Am mai vrut eu sa mai ajung pe la ea cand a fost ultima data dar nu am reusit si acum am facut tot posibilul sa ajung la ea.

 

Facut programare prin whatsapp cu cateva ore inainte, am primit locatia exacta si m-am prezentat la ora stabilita la ea.

 

Dupa usa ma astepta Emma intr-o fusta rosie foarte sexy, de cum am vazut-o am luat-o in brate la pupacit, mai discutand foarte putin si analizand corpul ei in fusta aia faina, prietenul meu sa trezit intr-o forta maxima, imi venea sa ma apuc de Emma asa fara sa mai stau prea mult pe ganduri sau sa fac dus, ca asa e normal sa faci dus inainte de actiune. A vrut sa ma serveasca cu un suc sa stam la o poveste dar am refuzat si m-am dus repede sa ma spal sa inceapa actiunea cat mai repede.

 

Dupa ce am iesit de la dus ea ma astepta tot in rochia aia si am inceput sa o dezbrac incet admirand fundul ala obraznic de brazilianca, cum a zis colegul de pe pagina anterioara :D , intre timp am ajuns si cu nasul la veverita excitand-o pe Emma care a vrut sa incepem sexul direct pe mobila din bucatarie, dar nu am vrut si am luat-o frumos pe sus si am dus-o in pat.

 

Acolo a inceput nebunia ðŸ˜, am sa fiu foarte scurt aici =)) 3 pozitii, 2 finalizari timp de aproape o ora =)) pe scurt ma zapacit destul de repede la NP ambele dati :)

 

Note am acordat anul trecut si cred ca sunt cam la fel dar totusi hai sa ii acordam ca a trecut destul de mult timp de atunci si pana acum:

GFE: 10+

Aspect: 9

ON: 10

NP: 10

Raport pret/calitate: 10+

PS: Sa nu credeti ca nu stiu sa compun romane dar nu am rabdare sa scriu atat si nu cred ca o voi mai face =))

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Văzând abia azi ca este iar în Sibiu am spus ca trebuie să o revizitez. Programare ușoară pe whatsup, respectată de ambele părți. ÃŽntâmpinat de aceeași Emma nebunatică și drăguță. Èšigară, o apă, duș, și trecut la acțiune.

Note locația Avantgarden 10

Programare whatsup 10 Restul de note le știți și voi cam 10 pe linie. Chiar o placere sa o revăd. Te pup și te mai prind măcar o data pana pleci😉. E recenzie scurta ca ajung acasă 😅😅

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Nu spun
  • Oras:Nu spun

Tie ti s a parut ciudat ca erau usile închise la altii nu. Toți au trecut prin dormitor si stiu ca sunt singura. Eu nu pot primi un om in casa care imi Zice ca vrea sa ii fac turul apartamentului. Ai venit sa ma futi nu sa vezi apartamentul

Si eu la fel puteam sa zic ca vrei sa ma furi

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...