Jump to content

Emma 0733618753

Recommended Posts

• Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Proaspat intors de la Emma...pot sa zic ca fata e ce trebuie.          Intors de la munca, mi-am eliberat niste timp cu gandul sa o vizitez, am facut un dus rapid si o sun in jur de ora 14, insa nu mi

Asa sa sparge gheata, nimeni nu are timp sa scrie o recenzie, am sunat-o pe Emma si la telefon o voce placuta ma intampinat si mi-a dat mai multe detalii care le stiam deja :)   Note Aspect: 9 micuta

😈😈😈 VID-20210124-WA0070.3gp

Posted Images

Buna 

Astazi am trecut pe la Ema asa ca vin cu cateva cuvinte despre intalnirea noastra.

Am văzut că sunt ceva probleme cu programările nerespectate, asa ca m-am folosit de mesageria forumului pentru a oferi o oarecare garanție. Acum sa trecem la lucruri mai serioase, ajuns la locație la ora programată, City Residence, m-a întâmpinat o fata drăguță si plina de viata. După ce am facut cunostinta am fost invitat la un pahar apa sau suc, lucu apreciat si binevenit pentru mine. Deși am avut ceva emoții Ema a reușit să ma faca sa trec peste.

După socializare am trecut in dormitor unde ne-am pus pe treabă, sau mai bine zis unde Ema sa pus pe treabă. Am beneficiat de ON soft, umed si cu ceva atentie la împrejurimi.  Despre NP pot spune ca a fost unu bun, schimbat ceva pozitii, cu destulă implicare si ceva contre din partea ei. Despre momentele petrecute cu Ema mai păstrez si pentru mine.

Ca sa ma incadrez în reguli o sa dau si niște note :

Locație 10 

Aspect 8,5 - 9 ( nehotărât)

ON 8,5

NP 9

De revenit, DA (pentru mine a fost o intalnire placuta si pot spune ca as repeta-o ) 

Multumesc pentru momentele petrecute 😘

• Like 3
  • Inimioara 1