Sari la conținut

❤️ Carmen roșcată și focoasă ❤️ 0732784611❤️


Postări Recomandate

Carmen este disponibilă,ieri nu am avut ocazia sa anunț schimbările ei de tarife,locația ei este in zona Dacia(a prestat la mine pana i s-au rezolvat ei mici inconveniente din locația pe care o deține).

 

Tariful este :150 de lei finalizarea (30 de minute ) și 250 de lei ora (2 finalizări și un masaj).

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare! După o lungă absență de pe forum mă bucur să vă împărtășesc experiența mea cu aceasta fătuca.

Am sunat, noroc...a răspuns din prima. Mi-a prezentat serviciile și disponibilitatea. Cum eu eram exact la o stație de taxi și destul de aproape am ajuns mai repede decât mă așteptam la locația din zona undeva intre City Parc-Dacia. Mi-a răspuns apoi imediat la telefon când am ajuns in fața blocului. După ușă m-a așteptat doar in chilotei o fata dulcică, skinny, sani frumoși, rotunzi, micuți și jucăuși, ochii albaștri buze senzuale, par lung, gene false (sau așa păreau), parfumata discret, placut. Se pisicea într-una dansând ca în club, pe muzica pusa de ea la un telefon. Locația e una dintre cele mai ok, garsoniera, frumos renovata, pat numai bun de zbenguiala. Am trecut pe la duș rapid, de refresh, am primit prosop proaspăt, parfumat. Am trecut direct la fapte, adică ON, făcut frumos, cu priviri in ochii mei. Am cerut repede un prezervativ și am trecut la NP, la care Carmen m-a călărit bine de tot. Păsărica strâmtă, curata, fără mirosuri suspecte, proaspăt rasa. Am schimbat apoi și eu deasupra și am terminat in ritmul meu. Door to door undeva la 30 min.

 

Notele:

Locația: 9.5 (era 10 daca avea și aer condiționat)

Igiena: 10

Aspect: 9.5

Atitudine: 10, pisicoasa, vorbește frumos, totul a decurs mai mult decât ok

GFE: 9 (nu face FK), dar ai ce discuta cu ea

Eu o vad undeva la top destul de curând, asta cu parere de rău, pentru că după aia va fi probabil greu de ajuns la ea.

Preț achitat: 200 Ron (era 150 pt o finalizare, dar cred că am fost primul client azi că nu avea rest, daca mă cautam mai bine probabil că găseam eu exact, dar am vrut sa ii las mai mult, pt că mie mi-a plăcut).

Pe total e de revenit. As fi stat mai mult dar radarul e pe modul confirmare locație destul de des :)

Spor!

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Când mergi la futut, da-l la un prieten să-l plimbe cu taxiul prin oraș...

Trebuie să aibă și fața mea pentru că am frecvent video call de la radar. Astea au al 9-lea simț. Nu de puține ori m-a sunat când eram la fete și nu am răspuns, (o data eram in dulap la Amelia, știți voi prieteni care Amelia) iar asta a dat de bănuit, apoi a crescut gradul de alertă... Mai scap și eu când pot!:) :)
  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...