Sari la conținut

❤️ Carmen roșcată și focoasă ❤️ 0732784611❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

mah johnny cu ce ma-am laudat dece te legi de ce ii scriu lui carmen, tu nu crezi ca merita un compliment fata ca baga defapt poze pentru niste perversii ca noi? daca ai ceva de discutat oriunde dar nu aici pe topicul ei. fa-i o vizita si intelegi dece nu.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

mah johnny cu ce ma-am laudat dece te legi de ce ii scriu lui carmen, tu nu crezi ca merita un compliment fata ca baga defapt poze pentru niste perversii ca noi? daca ai ceva de discutat oriunde dar nu aici pe topicul ei. fa-i o vizita si intelegi dece nu.

Pai si ce ne intereseaza comentariile aiurea? Ce crezi ca daca ii facem complimente avem beneficii sau ceva de castigat?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Domnilor va respect pe amandoi dar va rog pe amandoi respectati profilul saitului ...daca va place Carmen lasatii o recenzie

 

Si apropo poate veniti cu ceva recenzii ca n-ati mai facut-o de mult nici unul nici celalalt 

 

respectele mele Gica 1955

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am fost azi la Domnisoara Carmen.

Este exact ce mi-a recomandat doctorul, are masirile necesare si face tratamentul a fost aplicat exact cum trebuie , ca la carte, dupa recomandarile doctorului.

Note:

Gfe - 9

Oral - 8

Normal - 9

Achitat 1h - 250 RON

 

De revenit , cu siguranta. De trei ori pe saptamana cum a recomandat doctorul.

 

Sa aveti 🔨 tari!!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

pe tine ce te deranjeaza ca am tupeu sa ii fac fetii un compliment sau ca l-am trimis pe johny sa se racoreasca??

 

usor usor  ,vei reusi sa trimiti tot forumul la dus , fara  doar si poate .  

noi ,in Romania , catalogam persoanele complementoase excesiv drept " billig leckschwestwer ". scuza-mi traducerea si scrisul desi cred ca e mai corect decit romaneasca matale

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

pe tine ce te deranjeaza ca am tupeu sa ii fac fetii un compliment sau ca l-am trimis pe johny sa se racoreasca??

waw.. ai invatat un nou semn de punctuatie "?" 😂😂😂

Observ ca uneori scrii niste fraze de nici numai pui punct,cred ca scrii precum vorbesti csf😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

grije cu complimentele ca va sar in cap politistii paginii, mai ales ca cea ce postati aici nu sunt informatii utile si riscati sa va si injure, majoritatea dinsilor nici macar nu au vazut ochisorii lui carmen live ca si aia sunt la fel de frumos ca sanii, dar stau cu ochi pe futaciosi  :138x

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...