Sari la conținut

Gina 0751566186 blonda siliconata


Postări Recomandate

  • Oras:;)
  • Oras:;)

Da-ne si noua detalii despre locatie si servicii

buna serviciile sunt: Saruturi, oral protejat sau ne protejat cu finalizare in functie de igiena, normal protejat, 69, sex intre sani, masturbare diferite pozitii si fantezii la dominare se poate facesiting, adorarea picioarelor, penetrare cu strapon, feminizare etc .. cadoul 100 nr oral normal protejat un nr ,150 cu oral neprotejat si finalizare si 250 h,la dominare vb la tel cadoul! Tin sa va anunt ca am rezervat un apartament care in poze arata ok dar e mult mai modest desi e bloc nou construit in spatele restaurantului Taverna sarbului imi cer scz nu am mai gasit altul de pe o zi pe alta eram nevoita sa raman sper sa nu fie asta o problema sa avem intalniri reusite😗😗😗🥰🥰🥰🥰🥰
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:;)
  • Oras:;)

Se fute ok dar igiena personala si din locatie lasa mult de dorit.

In casa era un miros foarte inchis si multa mizerie, se vede ca nu le place curatenia(ei si colegei ei)

Apartamentul arata ok doar ca nu se face curatenie prea des acolo...

Esti rautaciosul ce a fost in urma cu 30 min care ai ajuns si ma repede de cat erai programat si ai mai dat si msj ca stai pe degeaba de nici sa ma sterg de la dus nu ai avut rabdare, iar de igiena personala nu ma amuza ca in toate recenzile scrie ca igiena personala e ok pe langa asta uda de la dus te am asteptat mai multa igiena ce mai doresti iar la curat inca nu era nici uscat pe jos de era chiar inainte cu 5 min sters pe jos..era clar cum ai venit ca.. sper sa scrie si baiatul de inaintea ta sa vedem ca la aceasi persoana aceasi apartament cum difera asa recenziile .ps in camera exista doar un dulap de haine si un pat ,pe jos era proaspat spalat deci nu inteleg despre ce mizerie vorbesti ..ap recenzia ta nu e cum la alti mai cu detalii..tin sa cred ca la nervi ai scris recenzia asta , pentru ca ai stat jos 15 minute , dar nici asta nu din cauza mea , fiind ca la tel ti-am spu ca am nevoie de 25 de minute si tu ai ajuns mult mai repede .
  • Like 1
Link spre comentariu

buna serviciile sunt: Saruturi, oral protejat sau ne protejat cu finalizare in functie de igiena, normal protejat, 69, sex intre sani, masturbare diferite pozitii si fantezii la dominare se poate facesiting, adorarea picioarelor, penetrare cu strapon, feminizare etc .. cadoul 100 nr oral normal protejat un nr ,150 cu oral neprotejat si finalizare si 250 h,la dominare vb la tel cadoul! Tin sa va anunt ca am rezervat un apartament care in poze arata ok dar e mult mai modest desi e bloc nou construit in spatele restaurantului Taverna sarbului imi cer scz nu am mai gasit altul de pe o zi pe alta eram nevoita sa raman sper sa nu fie asta o problema sa avem intalniri reusite

Buna Geanina,

Tot citesc "oral neprotejat cu finalizare", insa nu e specificat daca finalizarea e orala! Am tot intampinat aceasta "confuzie" si speram sa ma lamuresti!

Te pup,

Vaporeanul

 

P.S. te-as fi intrebat la telefon, insa tot dau de "casuta vocala"

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:;)
  • Oras:;)

Buna Geanina,

Tot citesc "oral neprotejat cu finalizare", insa nu e specificat daca finalizarea e orala! Am tot intampinat aceasta "confuzie" si speram sa ma lamuresti!

Te pup,

Vaporeanul

 

P.S. te-as fi intrebat la telefon, insa tot dau de "casuta vocala"

buna dragule finalizarea da se poate si cu finalizare orala :)
  • Like 1
Link spre comentariu

Esti rautaciosul ce a fost in urma cu 30 min care ai ajuns si ma repede de cat erai programat si ai mai dat si msj ca stai pe degeaba de nici sa ma sterg de la dus nu ai avut rabdare, iar de igiena personala nu ma amuza ca in toate recenzile scrie ca igiena personala e ok pe langa asta uda de la dus te am asteptat mai multa igiena ce mai doresti iar la curat inca nu era nici uscat pe jos de era chiar inainte cu 5 min sters pe jos..era clar cum ai venit ca.. sper sa scrie si baiatul de inaintea ta sa vedem ca la aceasi persoana aceasi apartament cum difera asa recenziile .ps in camera exista doar un dulap de haine si un pat ,pe jos era proaspat spalat deci nu inteleg despre ce mizerie vorbesti ..ap recenzia ta nu e cum la alti mai cu detalii..tin sa cred ca la nervi ai scris recenzia asta , pentru ca ai stat jos 15 minute , dar nici asta nu din cauza mea , fiind ca la tel ti-am spu ca am nevoie de 25 de minute si tu ai ajuns mult mai repede .

 

Se fute ok dar igiena personala si din locatie lasa mult de dorit.

In casa era un miros foarte inchis si multa mizerie, se vede ca nu le place curatenia(ei si colegei ei)

Apartamentul arata ok doar ca nu se face curatenie prea des acolo...

 

Deci marius171 cind spui ca igiena personala si cea din locatie lasa de dorit iti spun ca minti cu nerusinare.Eu am fost la Geanina cind a fost aici in Timisoara si vreau sa iti spun ca are o igiena impecabila si ireprosabila si daca intri si citesti si celalalte recenzii ce le are pe Timisoara ai sa vezi ca nimeni din cei care au vizitat-o nu a avut nimic de reprosat in privinta igienei personale.De asemenea eu cind am fost in apartament era foarte curat,nu era nici urma de mizerie si nici un fel de aer inchis,lucru de asemenea confirmat de toti cei care au fost aici la ea.Si ca sa vezi ca ceea ce zic eu este adevarat si nu ceea ce zici tu citeste citi din cei din Timisoara o recomanda si  spun ca este de mers la ea si o asteptam sa se intoarca inapoi pentru a o vizita din nou si deci asta inca o data spune totul despre igiena ei care repet este ireprosabila si a locatiei care la fel este curata.Ca tu ai ajuns mai repede decit trebuia si din cauza asta normal ca nu a putut sa te primeasca si ca din acest motiv tu acum cauti sa te razbuni pe ea care nu are absolut nici o vina asta este problema ta si nu e frumos sa fi rautacios pentru motive imputabile doar tie.Citind ce ai scris tu si ce ti-a raspuns Geanina e clar ca ea e cea care are dreptate.Sfatul meu pentru cei care nu ati fost inca la ea si cititi aici aceasta recenzie nu va luati dupa ea,mergeti cu incredere si nu o sa regretati absolut deloc.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...