Sari la conținut

Micuța floare


Vizitator j0hnny_legend

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Eu îmi cer scuze la toți membrii pe care i-am supărat și promit că de azi nu mai intervin. Vă doresc o noapte liniștită.

Mah Aloalooo...

 

Uiti ca nu iejti prost dijaba !!! ;)

 

O durat o leaca di timp...tioi luptat cu dinozauriii si cu morili di vint...da pi final... tio vinit si tiie mintea la cap !!!

 

Csf...ncsf...asea invatam tăți !!! ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah Nea Gica...

 

Ci a dreaq poa sa fii pelea pi colejii astia ai tai dipi forum mah !!! Poi chear asea...sa incerci matali la atitia sati dea un numar di telifon alu Floricica...si nisiunu sa nu vrea sati dea ???!!!

 

Mah da nisiunu ???

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Cum ie mah Nea Gica ? :)

 

 

e bine ...foarte bine, eu unul sunt multumit 

 

asa mai descoper singur cateva bucati noi ....nu mai merg unde mi se indica sa merg ....mai dau in gropi e adevarat dar imi permit ...una peste alta este foarte bine

 

ce nu cunosti  nu te afecteaza ...insa ai posibilitatea sa descoperi singur niste minunatii pe care altfel nu le-ai fi descoperit

 

asa ca tineti-o tot asa ...secretomanie maxima ...nu lasati sa va scape nimic .  fiecare cu lumea lui.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Poi io iti zic di civa vreme asta !!! ;)

 

Zi ca nui mijto ? Zi ca nui palpitanta toata adrenalina ceia cind aterizezi pila fo ceoara cari o vinit doar cu gindu jepcareli ??? Da zi ca nu iejti mult moi multumit si satifacut di tini si di diciziili tali atunsea ???

 

Da ia zi...tu osa inparti cu colejii tai ramasi acilea ??? ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

...asa ca tineti-o tot asa ...secretomanie maxima ...nu lasati sa va scape nimic .  fiecare cu lumea lui...

 

 

Mah Nea Gica...acilea gresesti grav. Doar matali osa fi cu lumea ta !!! ;)

 

Noi osa fasim ceam facut di atitia ani si pin acuma...numa ca nu transparent....si osa fim muuult moi atenti cui dam informatiia. Noi intri noi no sa avem secrete !!! Da oricum matali nu iejti nisi interesat di asta...nisi inpresionat di informatiie...asea ca ie bini asea...chear bini di tat !

 

:)

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Poi io iti zic di civa vreme asta !!! ;)

 

Zi ca nui mijto ? Zi ca nui palpitanta toata adrenalina ceia cind aterizezi pila fo ceoara cari o vinit doar cu gindu jepcareli ??? Da zi ca nu iejti mult moi multumit si satifacut di tini si di diciziili tali atunsea ???

 

Da ia zi...tu osa inparti cu colejii tai ramasi acilea ??? ;)

 

 

Partea buna este ca daca nu-mi place ceva nu sunt obligat sa raman ...partea si mai buna este ca nu trebuie sa dau socoteala nimanui ...

 

Multumesc de sfat ...chiar nu mai vad rostul saitului ma bate gandul sa ma retrag dar ....mai ramane caterinca ...e placut sa mai vezi cum altii se plang pe aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Din pacate nu am gasit nimic in mesagerie cu toate ca imi apare ca sunt galbejit.Multumesc mult oricum...

Mah Claudiu...

 

Pina azi...cind ai postat...si teai facut din nou galben...casa ai PM...nisi naviai cum sa primesti mesaje !!!

 

Acuma...

 

Casa primesti mesaje...trebe sa citesti...si trebe sa juri...ca so schinbat schinbarea !

 

Aia cari ari informatiia...nu moi da informatia la orisicine !!! Clar nu public !!!

 

Tu trebe sa vriei sa fi hamsie...si sa zici ca vrei si tu numaru lu Floricica !

 

Doar dupe asta primesti PM dila o hamsiie ! ;)

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Iegzact !!! :)

 

Tu moi ai mult pina diparte ! Trebe sa ti frigi...sa iei tepe...sa inveti cum se gaseste o curva buna...sa spui si la alti...sa inveti si pi alti.

 

Dabea atunsea poti sa ai pretentii sa tise zica si tiie !!! ;)

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...