Sari la conținut

Prezervativ rupt


Postări Recomandate

Salut colegi,

Am avut o experienta neplacuta acum cateva seri.

Din plictiseala am luat o fata care statea la strada pe Mihai Bravu

Intre Dristor si Baba Novac, I-am cerut o muie (50 lei) si din plictiseala

I-am zis sa facem si normal

Ghbionul a fost ca s-a rupt prezervativul

Mentionez ca respectiva era o bruneta pe la 1.60-1.65, geaca de piele neagra si mai avea o

Colega blonda in fusta.

Intrucat stau putin cu musca pe caciula as vrea sa stiu daca o cunoaste cineva, daca este recunoscuta ca purtatoare de BTS

Mentionez ca fata era curata si ingrijita

De asemenea spunea ca ea e de 2 zile pe strada, ca lucreaza cu programari in restul timpului si ca acum a iesit ca sa stranga niste bani repede sa poata pleca din tara

Daca are cineva vreo informatie in legatura cu ea as fi recunoscator

Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Ar fi trebui la Orientare deschis.

 

Din fetele ce au locatie poate doar 5% isi fac analizele in mod regulat, iar tu ne intrebi de una de pe strada pe care vrei sa o identificam din caracterizarea facuta de tine. Serios? Deci mergi si fa-ti analizele sa stai linistit. Asa ar fi normal.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O-ntreabă dacă e purtătoare de BTS. Că asta îl interesează.

Și-o duce la analize. Le plătește el.

Hai noroc !

Este normal sa o intrebe dar tu crezi ca o sa vina vreuna care este bolnava sa ti spuna treaba asta? In mod normal nici n ar trebui sa practice aceasta activitate un om care se stie bolnav dar asta e alta discutie.

Si cu mersul la analize este acelasi lucru, daca persoana are bunavointa si stie ca nu are nimic exista sansa sa mearga dar altfel imi este greu sa cred ca o poti obliga.

Nu stiu daca exista vreo reglementare legislativa in acest sens, desi nu cred: daca tu ai suspiciunea ca cineva cu care ai intretinut raporturi sexuale este bolnav, sa poti obliga persoana respectiva sa demonstreze ca nu este bolnava.

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Vizitator olʎ
Reputație: 0

Eu stiu pe unu' care tot asa, i s a rupt prezervativul si a murit. Plm...asta cu ruptul prezervativului e nasoala rau, mai rau ca datoria la camatari, zic.

Link spre comentariu
Vizitator cosmincosmin69
Reputație: 0

Salut colegi,

Am avut o experienta neplacuta acum cateva seri.

Din plictiseala am luat o fata care statea la strada pe Mihai Bravu

Intre Dristor si Baba Novac, I-am cerut o muie (50 lei) si din plictiseala

I-am zis sa facem si normal

Ghbionul a fost ca s-a rupt prezervativul

Mentionez ca respectiva era o bruneta pe la 1.60-1.65, geaca de piele neagra si mai avea o

Colega blonda in fusta.

Intrucat stau putin cu musca pe caciula as vrea sa stiu daca o cunoaste cineva, daca este recunoscuta ca purtatoare de BTS

Mentionez ca fata era curata si ingrijita

De asemenea spunea ca ea e de 2 zile pe strada, ca lucreaza cu programari in restul timpului si ca acum a iesit ca sa stranga niste bani repede sa poata pleca din tara

Daca are cineva vreo informatie in legatura cu ea as fi recunoscator

Multumesc

Să înțeleg că nu au fost prez. Durex

Acum nu trebuie să te gândești neapărat la o boală . Dar ești expus în situație . Brunetă , geacă de piele , machiată și puțin grăsuță ?

Link spre comentariu
Vizitator kidflo
Reputație: 0

Momentan e prea devreme pentru analize la tine , chiar si la ea ar putea fi neconcludente pentru ca fereastra imunologica pentru HIV sau Hepatita este de aproximativ 3 luni Incearca sa mergi iar in zona unde ai gasit-o , stai de vorba cu ea si spune-i ca ii platesti tu analizele..HIV , hepatita , sifilis . Daca ii ies negative e un semn bun . 

Daca esti foarte speriat poti face un test HIV numit HIV-1 ARN (cantitativ) , care e destul de concludent dupa o luna ( detecteaza direct virusul , nu anticorpii , cum o face testul de 3 luni ) 

Astea sunt sfaturile mele ca simplu cetatean , nu sunt medic . Poti suna si la ARAS iar ei iti vor explica mai multe . Sansele sunt totusi mici de a contracta HIV ( la sexul anal neprotejat este de 10 ori mai mare decat la vaginal ) 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu stiu pe unu' care tot asa, i s a rupt prezervativul si a murit. Plm...asta cu ruptul prezervativului e nasoala rau, mai rau ca datoria la camatari, zic.

Dar vad ca titularul n-a mai zis nimic. 🤔
  • Minus 1
Link spre comentariu

In mod normal  ar trebui sa-ti plateasca ea analizele.....asta daca o mai prinzi.

Daca nu plateste, o reclami la politie.

 

 

Este o  inconstienta tepara daca presteaza cu BTS, dar si tu esti un prost ca te duci sa te futi cu toate stoarfele si centuristele la 50 lei fara anunt, fara un nr de telefon, fara locatie, fara recenzii. Ce marca ziceai ca era prezervativul?

Poti sa-i reclami la protectia consumatorului.

Link spre comentariu

O fi murit si el :))))

De la prezervativ, zic.

 

Vis.

 

eo stiu pa unu caruia i sa rupt prezervativu la 2 curve si care a futut alte 2 fara, una din ele era chiar prietena ta de varsta cu fi-ta cand ai futut-o pe vreama cand era inca menora, si nu a patit nimica

e vrajeala asta cu BTS, doar daca sunt ultimile centuriste sau cum iti este norocu :))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...