Sari la conținut

Ce ziceti de o vizita?!


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Foarte plăcută întâlnirea cu domnișoară Alessia. mi-o plăcut mult cum arată are sânii mari burtica aproape la acelaș nivel :) cur fain bombat plin cu coșuri la fel și spatele când sta capra ai o priveliște minunată 😂😂😂 botox în buze dacă vrei oral neprotejat o sa te refuze "mi-am pus botox de câteva zile și nu sunt obișnuită" wtf? ÃŽn mare parte e o fată frumușică și sexy, vorbareată încă de la început, deschisă la orice gen de discutie super.a început cu mângâieri lins pe coaie (on nu poate face ca are botox și nu-i obișnuită) pe coaie te linge fără problemă pana sa sculat apoi a pus prezervativul și a început sa o suga nu-i mare meseriasă la Oral asa cum se lauda ea în fine cea mai tare chestie la oral a fost când din dulap se auzea un zgomot HOPAAAAAA se face curent aici la mine zice ea 😂😂😂😂😂mi-o permit tot cheful... Nu știu cum sunteti voi dar mie nu-mi place sa știu ca pestele sta în dulap ma inhib aproape ca mi s-o culcat pula, continua ea cu oralul îmi revin cât de cât apoi vine peste mine sare de câteva ori geme apoi o pun capra o priveliște minunată de coșuri mi s-o culcat aproape de tot, i-am zis sa continue cu oralul la care îmi zice ca nu a mai făcut finalizări din astea Sehr gutt! Ca sa nu plec neterminat de la ea am luat-o manual în timp ce ea ma linge pe coaie și asa am trecut și pe la aceasta domnișoară nu regret dar nici nu mai dau 4

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Foarte plăcută întâlnirea cu domnișoară Alessia. mi-o plăcut mult cum arată are sânii mari burtica aproape la acelaș nivel :) cur fain bombat plin cu coșuri la fel și spatele când sta capra ai o priveliște minunată 😂😂😂 botox în buze dacă vrei oral neprotejat o sa te refuze "mi-am pus botox de câteva zile și nu sunt obișnuită" wtf? ÃŽn mare parte e o fată frumușică și sexy, vorbareată încă de la început, deschisă la orice gen de discutie super.a început cu mângâieri lins pe coaie (on nu poate face ca are botox și nu-i obișnuită) pe coaie te linge fără problemă pana sa sculat apoi a pus prezervativul și a început sa o suga superficial nu-i mare meseriasă la Oral asa cum se lauda ea în fine cea mai tare chestie la oral a fost când din dulap se auzea un zgomot HOPAAAAAA se face curent aici la mine zice ea 😂😂😂😂😂mi-o permit tot cheful... Nu știu cum sunteti voi dar mie nu-mi place sa știu ca pestele sta în dulap ma inhib aproape ca mi s-o culcat pula, continua ea cu oralul îmi revin cât de cât apoi vine peste mine sare de câteva ori geme apoi o pun capra o priveliște minunată de coșuri mi s-o culcat aproape de tot, i-am zis sa continue cu oralul la care îmi zice ca nu a mai făcut finalizări din astea Sehr gutt! Ca sa nu plec neterminat de la ea am luat-o manual în timp ce ea ma linge pe coaie pana la produsul final și asa am trecut și pe la aceasta domnișoară nu regret dar nici nu mai dau pe la ea.. Ea zice ca e din Chișinău eu cred ca e din Constanța încă nu o sa spun de ce oricum asta e neimportant cert e ca e o parașuta care se cred zeița vin la noi în oraș sa ne ia banii. 150 pe finalizare mi se pare exagerat la ce serficii prestează. Eu as trece la de evitat. Nimeni nu merge la ea sa o vadă cât e de frumoasă muncește în pula mea dacă vrei bani Fă-ți clientul sa se simtă bine implică-te și tu mai mult nu fa totul superficial trimiteți peștele în altă cameră cât ești cu clientul. Să-mi dai banii înapoi ca nici sfaturile mele nu sunt gratis😂😂😂😂😂

Note:

Gfe:ii dau 8 pentru ca se forțează sa se facă plăcută mai ai de lucrat la asta pentru ca se simte

OP:5

NP:6(pentru gemete) în rest nimic nici o contra nimic

Mi-o plăcut întâlnirea cu ea a fost super😂😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Foarte plăcută întâlnirea cu domnișoară Alessia. mi-o plăcut mult cum arată are sânii mari burtica aproape la acelaș nivel :) cur fain bombat plin cu coșuri la fel și spatele când sta capra ai o priveliște minunată 😂😂😂 botox în buze dacă vrei oral neprotejat o sa te refuze "mi-am pus botox de câteva zile și nu sunt obișnuită" wtf? ÃŽn mare parte e o fată frumușică și sexy, vorbareată încă de la început, deschisă la orice gen de discutie super.a început cu mângâieri lins pe coaie (on nu poate face ca are botox și nu-i obișnuită) pe coaie te linge fără problemă pana sa sculat apoi a pus prezervativul și a început sa o suga superficial nu-i mare meseriasă la Oral asa cum se lauda ea în fine cea mai tare chestie la oral a fost când din dulap se auzea un zgomot HOPAAAAAA se face curent aici la mine zice ea 😂😂😂😂😂mi-o permit tot cheful... Nu știu cum sunteti voi dar mie nu-mi place sa știu ca pestele sta în dulap ma inhib aproape ca mi s-o culcat pula, continua ea cu oralul îmi revin cât de cât apoi vine peste mine sare de câteva ori geme apoi o pun capra o priveliște minunată de coșuri mi s-o culcat aproape de tot, i-am zis sa continue cu oralul la care îmi zice ca nu a mai făcut finalizări din astea Sehr gutt! Ca sa nu plec neterminat de la ea am luat-o manual în timp ce ea ma linge pe coaie pana la produsul final și asa am trecut și pe la aceasta domnișoară nu regret dar nici nu mai dau pe la ea.. Ea zice ca e din Chișinău eu cred ca e din Constanța încă nu o sa spun de ce oricum asta e neimportant cert e ca e o parașuta care se cred zeița vin la noi în oraș sa ne ia banii. 150 pe finalizare mi se pare exagerat la ce serficii prestează. Eu as trece la de evitat. Nimeni nu merge la ea sa o vadă cât e de frumoasă muncește în pula mea dacă vrei bani Fă-ți clientul sa se simtă bine implică-te și tu mai mult nu fa totul superficial trimiteți peștele în altă cameră cât ești cu clientul. Să-mi dai banii înapoi ca nici sfaturile mele nu sunt gratis😂😂😂😂😂

Note:

Gfe:ii dau 8 pentru ca se forțează sa se facă plăcută mai ai de lucrat la asta pentru ca se simte

OP:5

NP:6(pentru gemete) în rest nimic nici o contra nimic

Mi-o plăcut întâlnirea cu ea a fost super😂😂

 

Vai Cit de placuta recenzia,chiar îmi și amintesc cine ești ,nu ai cum sa nu memorezi așa persoane cu așa comportament dubios de la bun început ,ma faci cu toată rușinea sa postez formatul dulapului pe înăuntru sa te dai tu personal cu părerea ar încăpea cineva acolo oare 😂😂😂😂

nu înțeleg de ce minți in halul asta ,ce vrei sa obții cu asta ?unde-i lipsa de bun simt doamne ferește ,bine ca n-ai uitat sa zici ca o sa revii, ai rămas și singur in camera ce n-ai verificat dulapul ?!

Mama ce oameni no coment sa fii sănătos !!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

"nici un defect fizic nu te face mai urat ca răutatea din tine"

 

Atașez niște poze de moment neblurate nu nimic simple originale sa demonstrez minciunile băiatului !!

Nu sunt perfecta la corp am burtica dar nici cum sa exagerat in recenzie ,am colega ce zic la telefon e ceva normal sa fie zgomot in casa,și cei ce ma cunosc sau doresc pe viitor pot demonstra simplu prin însăși actele de identitate nu îmi place sa fiu acuzata de minciuni și alte chestii contrariu meu

Urăsc minciuna ....

Se vede ca ești pus pe scandal sau alte chestii ce nu vreau sa Menționez aici !!

O zi buna va doresc !!!

Disponibilă pina la ora 23:30!!

post-257817-0-31513800-1590149625_thumb.jpeg

post-257817-0-59325200-1590149636_thumb.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

️150 finalizarea

️300 ora !

 

Serviciile mele sunt:

Sex oral,normal !(oral ai Deep )

Diverse poziții !!

Mici fantezii(între siini,finalizare pe corp,69

Masaj de relaxare,erotic!

Careva mici servicii de dominare !

Deplasari là hotel sai pensiune,poate si domiciuliu in condiții de încredere sau me cunoaștem deja !!!

️Pentru deplasare 450 ora !!!

 

 

Nu suntem roboței așa ca sigur acțiunea începe cu un preludiu plin de atingeri,mingieri,sărutări de la Gît in jos ..

 

Pupici,ma găsiți mai activa pe watsap și apeluri telefonice doar!

 

Va rog nu deranjați in zadar pentru ANAL sau FINALIZARE ORALĂ !!!

Link spre comentariu
Vizitator kenyn69
Reputație: 0

Vă zic eu , fata asta este de nota 10 .

10 pe linie la toate ,nu ezitați să faceți o vizită.

Atitudinea și serviciile ei , m-au convins.

Alessia 👌ðŸ‘😘

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Vă zic eu , fata asta este de nota 10 .

10 pe linie la toate ,nu ezitați să faceți o vizită.

Atitudinea și serviciile ei , m-au convins.

Alessia 👌ðŸ‘😘

Ce miros de ðŸ ðŸ ðŸŸðŸŸ vine......
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna scumpii mei ,toate bune ??? Ați reușit sa va bronzați bine vara asta ??? Dar sa va relaxați ?

Dacă nu ,iată va aștept in compania mea sa ne distram !!!

Am revenit pentru citeva zile in vizita și pe la voi Din Nou !!!

 

Astăzi disponibilă pina la ora 01:00,pupici și ciocanase tari)))

🥰😘😘😘🤟ðŸ»

 

Zona intim/ Contact- 0746464074

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna scumpii mei ,toate bune ??? Ați reușit sa va bronzați bine vara asta ??? Dar sa va relaxați ?

Dacă nu ,iată va aștept in compania mea sa ne distram !!!

Am revenit pentru citeva zile in vizita și pe la voi Din Nou !!!

 

Astăzi disponibilă pina la ora 01:00,pupici și ciocanase tari)))

🥰😘😘😘🤟ðŸ»

 

Zona intim/ Contact- 0746464074

O lista actualizata cu oferta ?

Mulțumim

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Sigur scumpilor )))

 

 

â¤ï¸â¤ï¸Ofer companie intimă in într-un ambient plăcut curat,discreție maxima !!!🔥🔥🔥Cer și ofer seriozitate!!!

â­•ï¸150 finalizarea

â­•ï¸300 ora !

 

Serviciile mele sunt:

Preludiu+

✅ Sex oral,normal !(oral si Deep,in funcție de igiena )

✅ Diverse poziții !!

✅Mici fantezii(între siini,finalizare pe corp,69,accept cunilingus,anilingus)

✅ Masaj de relaxare,erotic!

✅Careva mici servicii de dominare !

✅Deplasari là hotel sai pensiune,poate si domiciuliu in condiții de încredere sau me cunoaștem deja !!!

â­•ï¸Pentru deplasare 500 ora !!!

 

Mulțumesc 💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

In funcție de igiena ))😘😘😘

Dragii mei,azi ultima zi disponibilă pina la ora 21:30 ,pupici și va urez un început de saptamina Cit mai reușit și ciocanase tari 🥰🥰🔥

Pentru programari ma găsiți si pe watsap/apel telefonic !!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Hey scumpii mei iată am revenit in Arad disponibilă la telefon Cit și pe Watsapp pupici scumpilor !!!😘😘😘

Apropo in lista mea de servicii deja mai prestez și dominare,dețin jucării,cătușe,bici,etc...

Sunt deschisă pentru unele fantezii !!!

Va aștept

Cu drag sa ne revedem ,mai tirziu voi atașa poze noi pupi☺ï¸ðŸ˜˜ðŸ˜˜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...