Sari la conținut

Letia Transexuala Galați Nouă!


Postări Recomandate

  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

"Bunt Letia o tanara transexuala de 25 de ani inalta subtire blonda siliconata nr 5 reali foarte feminina si bine dotata te inteleg k te-ai plictisit de tepare si k nu m-ai poti avea incredere in poze dar eu i-ti pot demonstra ca inca m-ai sunt transexuale reale si nu barbati cu peruci. vino la mine si i-ti voi oferi un moment de relax incitant activa sau passiva nu am inhibiti si nici rusine deschisa la orice fantezie. ps nu trimit poze nici filmulete video

Doar confirmare wattap"

 

 

post-158550-0-44689100-1565100103_thumb.jpg

post-158550-0-11791200-1565100107_thumb.jpg

post-158550-0-83523900-1565100113_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Pe plajă
  • Oras:Pe plajă

"Bunt Letia o tanara transexuala de 25 de ani inalta subtire blonda siliconata nr 5 reali foarte feminina si bine dotata te inteleg k te-ai plictisit de tepare si k nu m-ai poti avea incredere in poze dar eu i-ti pot demonstra ca inca m-ai sunt transexuale reale si nu barbati cu peruci. vino la mine si i-ti voi oferi un moment de relax incitant activa sau passiva nu am inhibiti si nici rusine deschisa la orice fantezie. ps nu trimit poze nici filmulete video

Doar confirmare wattap"

25 de ani probabil avea acum 10 ani, am vazut-o in live pe facebook mai demult si parea destul de masiva, fapt care m-a determinat sa nu o vizitez. Poate o fi slabit intre timp.

Link spre comentariu

Ce pot spune de este ca ,este adevarat ce gasesti in poze gasesti si la fata locului.

Am sunato azi in jurul orei 18:00si mia dat toate detaliile care le face si m-am dus la ea ma astept intro tinuta sexi si foarte ingrijita a inceput cu saruturi pasionale pe corp dupa care cu un oral exceptional ,dupa fiind foarte excitat de experienta ei orala care o face am intrebato daca face si anal si mia raspuns ca da dupa mia pus prezervativul pe penis si a inceput dezmatul ,pe scurt este o persoana foarte ingrijita,pasionala,atenta si grijulie ,merita sa mergi la ea

Link spre comentariu

Ce pot spune de este ca ,este adevarat ce gasesti in poze gasesti si la fata locului.

Am sunato azi in jurul orei 18:00si mia dat toate detaliile care le face si m-am dus la ea ma astept intro tinuta sexi si foarte ingrijita a inceput cu saruturi pasionale pe corp dupa care cu un oral exceptional ,dupa fiind foarte excitat de experienta ei orala care o face am intrebato daca face si anal si mia raspuns ca da dupa mia pus prezervativul pe penis si a inceput dezmatul ,pe scurt este o persoana foarte ingrijita,pasionala,atenta si grijulie ,merita sa mergi la ea

Auto-recenzie

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna,nu stiu cine ar putea spune ca este falsa ..este cat se poate de reala o cunosc personal, asa ca puteti merge cu incredere nu stiu ce si cum presteaza asta puteti descoperi doar voi..si nu fiti rautaciosi..ea vine mai rar prin tara si nu prea stie care e teaba cu acest site .

Link spre comentariu

Prima recenzie.... fiti ingaduitori !

Cu cateva seri in urma o contactez pe Letitia, care de la primul apel mi-a placut si s-a comportat foarte ok, mi-a raspuns o voce feminina, receptiva la cerinte, rabdatoare,-avand in vedere faptul ca imi trebuiau cam 2 ore sa ajung la ea.

Am stabilit in mare detaliile intalnirii si m-am prezentat la ea.(acces facil, loc de parcare).

Ajuns la usa, m-a primit intro rochie multicolora, m-a servit cu un pahar de suc(puteam alege intre apa, suc, vodka si wiskey), am fumat o tigara dupa care am mers la dus.

Baie curata, gel de dus, prosop curat si uscat.

Apoi am patruns in camera pacatelor unde ea a scapat de rochie lasand la vedere un trup armonios, bine proportionat, cu niste sani superbi siliconati cu care m-am jucat ceva vreme pana sa cobor spre penisul ei semi-erect care parea sa ma dezamageasca in dimensiune.

Uitasem sa va spun ca stabilisem ca eu sa fiu pasiv... si desi mai supsesem ceva puli la viata mea acum vroaim sa incer si anal-tot pasiv.

Dupa cateva minute in care am supt cu ardoare acea pula care crestea simtitor in gura mea, mi-a aparut in fata ochilor un haram la 18...19 cm, pe care nu-l visam cand am vazut-o prima data goala.

Incantat de ceea ce vedeam im incercat sa ii fac deeptroath-curios mi-a si iesit.

Vazand-o maxim de excitata am rugat-o sa imcercam anal, eu pasiv (first time). Si-a pus prezervativul, m-a ajutat sa ma lubrifiez, dupa care timp de vreo 5 min a incercat sa ma penetreze. N-a reusit... nu din cauza ei(probabil curul meu nu era pregatit pt asa ceva) orice ar fi incercat ea ... eu simteam o durere acuta insuportabila.

Vazand ca nu reusim, din proprie initiativa, s-a asezat in genunchi si a inceput sa ma suga, dupa care mi-a pus prezervativ si m-a invitat sa-i invadez funduletul in care am si terminat dupa cateva minute.

Per total o expierenta reusita zic eu datorita comportamentului Letitiei, care in timp ce ma pregateam sa plec chiar m-a rugat sa imi verific buzunarele ca nu cumva sa imi lipseasca ceva si sa avem neplaceri. Atitudine: Ten points.

Locatie :iasi. Usor de ajuns, etaj4 fara lift 8

Oral a/p 10

Anal a10 p9-pentru straduinta

Dtd 50 min

Cadou 400

Ps. Doar 9anal pasiv din regret ca nu am reusit ... poate data viitoare :p

Ps2: Pt Letitia-inca imi caut sosetele :)))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...