Sari la conținut

Sonia, bruneta skinny 0758792890


Vizitator soniasexxxy

Postări Recomandate

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

GRESIT! E de la topul meu personal... de pe locul 1 iar pozitiile de la 2 la 9 nu sunt ocupate. Acum trebuie sa gasesc solutii ca sa bag Brasovul pe traseiele mele. Sper sa nu am discutii la firma daca merg de la Pitesti la Targu Jiu via Brasov, de exemplu... :slap2

 

Va fi topicul pe care il voi urmari cu cel mai mare interes... si destule regrete din cauza plecarii.

Esti off-topic si egoist!😃😃😃
Link spre comentariu

Salutare!

  :girly 

 

Mă numesc Sonia, am 20 de ani, 1.68m, 48 kg, genul skinny dar cu forme ferme și apetisante și m-am hotărât să fac o vizită în orașul vostru! 

Lucrurile sunt simple: dacă vrei să te simți bine în compania mea îți faci o programare și o și respecți, altfel nu o face!

 

Nu sunt adepta sexului mecanic, așa că nu voi fi niciodată cea care te primește doar ca să-ți ia banii. Deși în ochii unora sunt curvă, zdreanță..de fapt sunt cea mai mare "Plăcere".

Mi-ar plăcea să întâlnesc persoane asemeni mie, respectiv serioase și cu cei șapte ani de acasă.

 

Pun foarte mult accent pe igienă și toaletă și consider că, toți avem dreptul de a alege pe cine primim în intimitate, iar dacă primești un refuz, fii bărbat și nu îți arăta frustrările!

 

Cadoul se va înmâna la începutul ședinței, în mod discret. Acesta este de 150 lei pentru o finalizare și 250 lei pentru o oră, CIM, COF, URO ACTIV se plătesc extra cu 50 de lei.

 

Pentru mai multe detalii în legătură cu serviciile mele, vizitați profilul meu, iar pentru opinii referitoare la ce știu să fac, atitudine și altele vă las link către topicul din Suceava: https://nimfomane.co...nny-0752572019/

 

Foarte frumos Sonia! Felicitari :*

O sa iti placa la Brasov!

 

Altadata, ares05 si restul... nu o scapati si faceti cumva ca vizitele ei la Brasov sa fie cat mai dese.

Te pup Sonia :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

 

Foarte frumos Sonia! Felicitari :*

O sa iti placa la Brasov!

 

Altadata, ares05 si restul... nu o scapati si faceti cumva ca vizitele ei la Brasov sa fie cat mai dese.

Te pup Sonia :*

Creato si tu esti off-topic!😃😃😃😃

Lasati domnisoara sa respire, nici nu a ajuns bine...

Link spre comentariu

Cam trasa la indigo descrierea .

Daca e descriere... e trasa la indigo...

Daca nu e descriere... iar nu e bine pentru ca nu e...

Cum o dai, tot nu e bine!

 

Important este ca Sonia si-a dat interesul sa compuna o descriere cat mai pe intelesul tuturor...

Pana la urma, asta conteaza; restul sunt detalii!

 

 

Ps: gata cu off-topicul!

  • Like 1
Link spre comentariu

Daca e descriere... e trasa la indigo...

Daca nu e descriere... iar nu e bine pentru ca nu e...

Cum o dai, tot nu e bine!

 

Important este ca Sonia si-a dat interesul sa compuna o descriere cat mai pe intelesul tuturor...

Pana la urma, asta conteaza; restul sunt detalii!

 

 

Ps: gata cu off-topicul!

nu e compusa e plagiata 100%

;) in rest nu am treaba trebuie sa faca si taica parintele 200 ca sa fie alta culoare.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

nu e compusa e plagiata 100%

;) in rest nu am treaba trebuie sa faca si taica parintele 200 ca sa fie alta culoare.

Si ti-ai gasit aici sa iti faci cele 200 de postari?

Mergi pe DG sau in alte locuri, nu pe topicele fetelor.

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Accesat link-ul de la Suceava nu mi se pare a fi de top din recenzii pe minu nu ma convins dar vedem cine merge ce parere o sa aibe

Cu toate cele scrise pe topicul din Suceava...cert este ca Sonia, din punctul meu de vedere, este de buna credinta, daca a postat link-ul cu recenzii, semn ca nu are nimic de ascuns!

Hai sa nu tragem concluzii pripite si sa asteptam primele recenzii din Brasov!

Link spre comentariu

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Incerc o recenzie scurta pentru o persoana care merita cu prisosință să ajungă și la top Brașov.

Modalitate de contact WhatsApp, locație vizavi mall Coresi.

De când a deschis ușa m-a întâmpinat un chip de model, fără exagerare, slăbuță la corp, pe gustul meu. Stat la o țigară apoi trecut la acțiune .... Și ce acțiune...pentru mine a fost de top Bv.

Note:

locație 10

Oral 10

NP 10

69 ....10!

Cine prefera fetele mai plinuțe poate sa se reorienteze...

Cadou... 250 pentru o oră.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...