Sari la conținut

Sonia, bruneta skinny 0758792890


Vizitator soniasexxxy

Postări Recomandate

Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Ce e topicul asta Sonia? Acum văd. Tu aveai un mod de a selecta clienții suspecți, după cum știu.

2 zile am umblat și eu prima dată după tine. Ai uitat, tot schimbam numere de telefon, ma refuzai... ba ca am vocea suspecta, ba ca e o voce groasă , pana la urma am reușit sa te vizitez.

Și eu ți-am făcut varză topicul de pe Suceava, dar tot nu m-am lăsat, pana la urmă a ieșit o întâlnire bună zic eu.

 

A doua oara nu îți mai zic ce era sa îmi faci 😂😂

 

 

 

P. S Te astept la Sibiu 😂😂😂. Glumeam, deja sar băieții 😂😂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce e topicul asta Sonia? Acum văd. Tu aveai un mod de a selecta clienții suspecți, după cum știu.

 

P. S Te astept la Sibiu 😂😂😂. Glumeam, deja sar băieții 😂😂

Un mod atat de avansat, ca te cunoaste după nr. de telefon, sau amprenta pe care o lasi pe display cand scrii SMS :) Ii apar toate datele despre tine instantaneu, marime, varsta, cât reziști, fetisuri, stare civilă, varsta, etc :)) Multe fete și-ar dori sa aiba capacitățile ei :)

Lăsând gluma la o parte, deh, am incercat, nu s-a putut, probabil era ocupată, întotdeauna exista o dată viitoare :)

 

Sonia, sper sa nu te deranjeze ironia mea, imi pare rau ca nu am reusit sa te cunosc pe parcursul vizitei tale, poate data viitoare ne sincronizam :)

 

PS Voi nu aveti fete la Sibiu? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Planet Earth
  • Oras:Planet Earth

Salutare!

 

Am doua intalniri frumoase cu Sonia, una la sfarsitul lui august si ultima saptamana trecuta. 

 

Modalitate de contact: 10 -  programare prin whatsapp cu cateva ore inainte, confirmare inainte cu o jumatate de ora, share location, programarea respectata fara probleme la ambele intalniri.

 

Locatie: 10 - vizavi de Coresi, apartament fain, baie cu toate dotarile.

 

Igiena : 10 - curata, epilata, parfum discret, dus inainte de actiune.

 

Aspect: 10  - draguta la chip, inalta, slim spre skinny, sani foarte faini, fund misto. 

 

ON: 10 - cu variatiuni de la soft la PSE.

 

NP: 10++  - Probabil cel mai buna experienta de care am avut parte, pune multa pasiune, foarte implicata in toate pozitiile incercate.

 

GFE: 10++    Atitudine:10    La capitolul asta mi-a redefinit standardele. Foarte implicata, foarte pasionala, FK intens.

 

De revenit cu siguranta cat mai des posibil si cu mare drag.

 

Cadou: 300/h

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Un mod atat de avansat, ca te cunoaste după nr. de telefon, sau amprenta pe care o lasi pe display cand scrii SMS :) Ii apar toate datele despre tine instantaneu, marime, varsta, cât reziști, fetisuri, stare civilă, varsta, etc :)) Multe fete și-ar dori sa aiba capacitățile ei :)

Lăsând gluma la o parte, deh, am incercat, nu s-a putut, probabil era ocupată, întotdeauna exista o dată viitoare :)

 

Sonia, sper sa nu te deranjeze ironia mea, imi pare rau ca nu am reusit sa te cunosc pe parcursul vizitei tale, poate data viitoare ne sincronizam :)

 

PS Voi nu aveti fete la Sibiu? :)

Cred ca nu ai înțeles ideea. Eu am vizitat-o. Sonia încă nu ma știe, nici după număr de telefon, nici de pe alta aplicație. Nici măcar prieteni nu suntem aici. Sa o înțelegi mai bine îți las un link al recenziei mele de pe topicul de Suceava. Din momentul vizitei pana la postarea ei au fost 1 luna, chiar se vede asta în postare și editarea din postare, atunci era într-o secțiune aparte. Nici măcar la testate.

 

Sonia doar își selectează clienții suspecți. Eu am alergat 2 zile după ea, cu diferite numere de telefon. Eram suspect în voce.

 

 

 

 

https://nimfomane.com/forum/topic/130860-sonia-bruneta-skinny-0752572019/?p=5727000

 

Scuze soniasexxxy de offtopic, iar ma bag aiurea în topicele tale.

 

P. S Nu sunt din Sibiu, profilul meu conform recenziilor mele, îți va spune ca sunt de peste tot. A fost doar o ironie.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...