Sari la conținut

Sonia, bruneta skinny 0758792890


Vizitator soniasexxxy

Postări Recomandate

Vizitator marcus6
Reputație: 0

sunt sanatos, stai tu linistita... ia spune, te-ai mai organizat cu programarile?

Extraterestu totuși să fim serioși să lăsăm fata așa cum este, și topicul pentru recenzi

Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

V-a fost dor de mine?  :girly  

 

ajung in Brasov saptamana asta  :innocent

nici nu credeam ca mai revii, hai odata , asteptam si numarul de telefon si whatsapp, sau daca e bun numarul vechi?

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am trecut prin 5 pagini dar nu vad poze sau servicii.. doar linkuri mai vechi.

 

Se pare ca te intorci doar pt clientii mai vechi pt ca "doar la ora" e cam mare angajamentul pt un client nou.

 

Mult succes oricum!

Multumesc! Te astept cu drag sa ne cunoastem!  :icecream

 

Haide iubi mic că te aștept de un an â¤ï¸ðŸ¤—

Mersi marcus6, mereu saritor.  :clapp

p.s: poza e chiar de ieri.  :snap

 

Revin maine cu toate detaliile

 

:bye

 

Dupa cum am spus, revin cu detalii, foarte putin modificate.  :yummy

Serviciile sunt urmatoarele:

NP

OP

GFE (french kiss in functie de compatibilitate)

pot fi sarutata in diferite parti ale corpului, insa nu linsa  :refoz

imi place diversitatea, asadar mare parte din Kamasutra 

daca stii ca te pricepi la cunnilingus/annilingus esti invitatul meu, si as avea rugamintea sa fii barbierit barbierit 

dominare soft 400 cadou  :waytogo

daca vrei sa imi distrugi machiajul spre sfarsit va trebui sa mai adaugi 50 la cadou, de asemenea daca vrei la caldura, in gurita, si sunt de acord in momentul respectiv, la fel.  :girly

categoria de varsta pe care o accept e 25-55. 

 

NU ACCEPT PERSOANELE CERTATE CU APA SI SAPUNUL SAU CARE DAU DOVADA DE LIPSA CELOR 7 ANI DE ACASA! 

Daca doriti sa am grija cum stiu eu mai bine de zone adiacente, ar fi indicat sa fiti epilati, altfel va refuz, 

NU accept degete in interior si linsa in urechi, so desgusting!!! :/ 

 

Daca doresti doar sa te descarci pe repede inainte si sa dai ca surdu-n toba, te rog sa ma eviti, eu sunt o fire mai senzuala si nu mi doresc astfel de momente, ma epuizeaza psihic datorita lipsei contactului uman afectiv. 

 

 

Am suficienta experienta sa-mi dau seama daca are rost sa continuam in intimitate sau nu dupa ce ardem una-doua tigari si servim un ceai. 

Sunt convinsa ca sunteti suficienti de maturi sa acceptati si NU daca va fi cazul...zic eu ca ar fi mai bine daca ne-am lua la revedere calduros si ne-am ura toate cele bune..in detrimentul unei partide nereusite.  :wink2

 

Repet, iau programari doar la ora, nu ma aglomerez intr-o zi cu mai mult de 5 programari.  :2qm40hg

Maine dupa amiaza voi da start programarilor (incepand cu 11.11)  modalitatea de contact va fi doar pe Whatsapp si doar prin mesaj scris/vocal. Nu preiau apeluri de niciun fel. 

 

 

O saptamana reusita tuturor si multa sanatate!  :X  :X

 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Planet Earth
  • Oras:Planet Earth

Salutare!

 

O noua intalnire cu Sonia, dupa mai bine de un an. Nu o sa fac o recenzie ca la carte, o gasiti pe cea de anul trecut cateva pagini in urma. Am un singur lucru de zis: totul a fost la superlativ. Si inca ceva. Tin sa le multumesc Colericului si Fetei din Vis, pentru ca postarile lor m-au convins sa ii fac prima vizita Soniei anul trecut.

 

Sonia, imi doresc sa ai un "sejur' cat mai lung aici la Brasov.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună dimineața, lume! ðŸ¾

 

 

 

Salutare!

 

O noua intalnire cu Sonia, dupa mai bine de un an. Nu o sa fac o recenzie ca la carte, o gasiti pe cea de anul trecut cateva pagini in urma. Am un singur lucru de zis: totul a fost la superlativ. Si inca ceva. Tin sa le multumesc Colericului si Fetei din Vis, pentru ca postarile lor m-au convins sa ii fac prima vizita Soniei anul trecut.

 

Sonia, imi doresc sa ai un "sejur' cat mai lung aici la Brasov.

 

Mulțumesc! 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna seara! 

 

In aceasta seara am luat primul outcall, care din pacate s-a terminat extraordinar de prost. 

 

Clientul cu numarul de telefon 0745984400 m-a contactat foarte des de cand am ajuns la Brasov si am cazut de comun acord sa ne vedem in aceasta seara pt doua ore incepand cu 20.30 

 

Ajunsa la adresa, totul curat, regim hotelier din cate am inteles al parintilor lui sau mira-m-as daca nu m-o fi mintit. Tipul a mai fost la mine in trecut, nu aveam de unde sa stiu ca intre timp s-a stricat la cap!

 

Prima ora a trecut, totul bine si frumos. 

Ma intorc de la dus, relaxata, ma pun pe pat, ne intindem. Incepe sa se incinga atmosfera si realizez punandu-ma in pozitia DOGGY ca telefonul DOMNULUI era pus pe INREGISTRARE! DE 20 DE MINUTE! 

 

MARE ATENTIE FETELOR!!!

VOI POSTA PRINT SCREEN SI MAINE MERG LA POLITIE SA FAC RECLAMATIE!  

 

Daca a fost pus de cineva sa imi faca rau, va spun atat... ATI GRESIT PERSOANA!

  • Like 1
Link spre comentariu

Si ce scri în plângere ca te prostitiezi si ca ai racolat o persoană pt.a face sex si acesta ajunsă la domiciliu sau ma înregistrat.Nu ti se pare că ai ajuns foarte departe cu inteligenta.

El poate confirma cu camerele video de la intrarea în locație (având în vedere că era o locație hoteliera cred că avea camere video la intrare) că l-ai vizitat pentru a întreține relații sexuale cu acesta, dar el dacă sterge înregistrarea tu cu ce demonstrezi.Asta e riscul meseriei, prostituția e pedepsită in Romania.Imi place că dispui de foarte multă inteligență.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Si ce scri în plângere ca te prostitiezi si ca ai racolat o persoană pt.a face sex si acesta ajunsă la domiciliu sau ma înregistrat.Nu ti se pare că ai ajuns foarte departe cu inteligenta.

El poate confirma cu camerele video de la intrarea în locație (având în vedere că era o locație hoteliera cred că avea camere video la intrare) că l-ai vizitat pentru a întreține relații sexuale cu acesta, dar el dacă sterge înregistrarea tu cu ce demonstrezi.Asta e riscul meseriei, prostituția e pedepsită in Romania.Imi place că dispui de foarte multă inteligență.

 

Multumesc pt feedback.

Amenda pt prostitutie e 500 lei, dar el a incercat sa filmeze o persoana fara acordul ei, intr-o situatie intima, pentru un ulterior santaj!

 

Te rog sa te abtii si sa nu mai vorbesti in necunostinta de cauza, mai inteligentule!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...