Sari la conținut

Sonia, bruneta skinny 0758792890


Vizitator soniasexxxy

Postări Recomandate

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

De la Sonia.

Pe bune!?ðŸ˜ðŸ˜

Ea nu a putut scrie aici pe forum?ðŸ˜ðŸ˜

Pai..dupa patania cu "regizorul" amator, nu se astepta la tepe?🤔🤔

Pai draga mea Sonia, Brasovul este recunoscut pentru asta, iar tu nu esti la prima vizita aici, ar fi trebuit sa te astepti la asa ceva.ðŸ‘ðŸ˜ðŸ˜

Link spre comentariu

Nu vreau sa ii iau apararea dar din cate observ, numerele de telefon nu sunt postate ci doar inceputul.

Avand in vedere nesimtirea de care multi dau dovada este si normal sa se supere. Timpul ei este la fel de important ca al nostru.

Vrei sa ti se ofere respect atunci respecta si tu.

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Nu vreau sa ii iau apararea dar din cate observ, numerele de telefon nu sunt postate ci doar inceputul.

Avand in vedere nesimtirea de care multi dau dovada este si normal sa se supere. Timpul ei este la fel de important ca al nostru.

Vrei sa ti se ofere respect atunci respecta si tu.

Initial au fost postate in intregime. Ulterior au fost modificate de catre admini.
  • Like 1
Link spre comentariu

Pai hai sa dezbatem putin ,sa nu aruncam cu cuvinte grele .Solutia ar fi ca pisicuts sa ne coloreze pe toti si fetele sa isi faca programari doar prin PM .Daca Sonia primeste teapa de la andydry sa ma treaca pe lista de tepari cu numele de utilizator .Nu dati cu parul ,e doar o idee 😔

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Pe bune!?

Ea nu a putut scrie aici pe forum?

Pai..dupa patania cu "regizorul" amator, nu se astepta la tepe?

Pai draga mea Sonia, Brasovul este recunoscut pentru asta, iar tu nu esti la prima vizita aici, ar fi trebuit sa te astepti la asa ceva.

 

Pai sa stii ca nu poate posta, ti se pare ca s-a ferit vreodata sa posteze ?

De ce sa se astepte la tepe dupa patania cu 'regizorul amator' ? Nu merita sa pateasca ce a patit si nu merita nici sa primeasca tepe acum.

Oamenii au fost avertizati ca o sa ajunga pe forum numerele lor daca nu respecta programarea, nu vad nimic gresit ca le-a postat numerele, sigur nu ar posta numarul meu sau numerele celorlalti care au vizitat-o si au respectat mereu programarile.

 

andydry

Nu o sa se intample ce zici tu acolo.

post-332193-0-63217700-1606834410_thumb.png

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

 

A nu se intelege ca sunt de acord cu tepele, dimpotriva..dar exista "lista de clienti tepari" unde poate posta numerele de telefon ale teparilor, binenteles ca dupa ce isi va cumpara cont rosu. Aceiasi varianta a publicarii nr de telefon am incercat-o si eu, acel topic a fost sters, este impotriva regulamentului sa postezi numerele in clar.

Link spre comentariu

Si pe ele trebuie sa le ferim de tepe ,nu numai pe noi ,dar nici sa apara un nr de tel pe un site de genul ,ea a pierdut niste bani ,ei isi pot piede casa ,daca le-a aparut nevasta cand trebuia sa plece spre ea ,nu stiu ,zic si eu ,si cu asta am terminat

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Si pe ele trebuie sa le ferim de tepe ,nu numai pe noi ,dar nici sa apara un nr de tel pe un site de genul ,ea a pierdut niste bani ,ei isi pot piede casa ,daca le-a aparut nevasta cand trebuia sa plece spre ea ,nu stiu ,zic si eu ,si cu asta am terminat

Stai linistit! Aia de si-au facut programari de trei ore neonorate, au facut-o cu intentia clara de ai strica programul, implicit nervii Soniei.ðŸ˜

Este o tactica veche.ðŸ‘

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Pentru cine scrie acele mesaje, si pentru cine posteaza aceste mesaje:

O cunosc personal pe Sonia pentru ca ne-am intalnit, deci exclus sa vin "anonim".

Sper sa nu fie ceea ce cred eu!🤔🤔🤔

 

LE:(daca tot se poarta)ðŸ˜ðŸ˜

Sonia, daca citesti...cand am plecat de la tine, ne-am imbratisat!

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Sonia

Total eronat!

Cu prietena ta, nu m-am intalnit, sexual vorbind, la Suceava, asta ar fi trebuit sa stie Sonia, cu care am stat doua ore de vorba, timp in care, colega si-a onorat o programare.ðŸ˜

Nu doresc sa continuui acest cvasidialog, pentru ca nu as dori sa imi aduc aminte despre ce am discutat in cele doua ore.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Va rog sa ma scoateți din discuțiile voastre

 

 

Dintr-odata se pare ca s-au scurs cele 400 de minute.. minune!

 

Andreea8 imi pare rau ca a trebuit sa iti mentionez numele, insa nu cred ca am facut-o in scop gresit sau am mintit in vreun fel. Te pup

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

 

 

Dintr-odata se pare ca s-au scurs cele 400 de minute.. minune!

 

Andreea8 imi pare rau ca a trebuit sa iti mentionez numele, insa nu cred ca am facut-o in scop gresit sau am mintit in vreun fel. Te pup

Nu e vorba de asta, dar ști ca ma enervez ușor și s-ar putea sa deschid niște subiecte închise de ceva timp 🤗🤗🤗😘😘😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...