Sari la conținut

Sonia, bruneta skinny 0758792890


Vizitator soniasexxxy

Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Da, într-adevăr, initial am discutat cu prietena ta, afland ca sunteti impreuna, am stabilit cu tine Sonia, sa ne intalnim.

Eu o sa las discutia asta la acest stadiu, nu doresc sa spun mai mult de atat...

 

 

Pai ce sa mai spui mai, periculosule ?

Cand au aflat toti ce hram porți?

 

Mi-as sterge contul in locul tau si as dispărea! Rusine sa iti fie!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Te mananca limba aia a ta....

Vezi ca o sa se gaseasca careva sa te acuze iar de pestit!😃😃😃😃

Inca de anul trecut erai periculos, mi a trebuit ceva timp sa-mi dau seama ca esti mana in mana cu aceasta creatura care a mai fost si la Top Brașov!

Ar trebui sa las un link cu niste știri? Nu de alta dar stiai tu ce stiai cand vorbeai, pare-mi-se ca esti mana in mana cu ființa aceasta la fel de bizara ca si tine! Arata cu degetul spre fete ca ar avea pesti, inclusiv spre mine cand ea de fapt era singura peștoaică de pe aici.. cati bani ati facut impreuna?

 

Beatrice Dream Girl ce stii de varianta asta? Ia zi sincer , apartamentul pe care il dai in chirie e plin de microfoane si de camere, asa-i?

Spune-ne te rog cum ai intrat in posesia mașinii pe care o conduci, toata lumea e curioasa!

 

Chiar vrei sa continuam șarada asta si sa va demasc pe toti si pe toate si sa-si dea seama lumea cat de prost ati ars-o?

Zi sincer, ca se pare ca am coa**le mai mari decat ale tale, mai bulan.

 

Ai impresia ca imi poti posta o poza cu una care trage dintr un joint si sa pari inteligent? Vino cu dovezi!

 

Va desființez!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Imi stiu greselile, nu-s usa de biserica.. insa greselile mele nu te fac pe tine un sfânt! Si am încheiat orice subiect de discutie!

Nimeni de aici nu este sfant!ðŸ˜ðŸ˜ Toti o sa ardem in iad.ðŸ˜ðŸ˜

 

Era perfect sa nu fi deschis nici un subiect de discutie. Sa iti vezi de treaba ta. Nu sa faci acuzatii fara fond.

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

 

Tu ai intervenit pe topic.. nu mai fi aiurea!

Am intervenit pentru ca ai gresit! Nu te-am acuzat de nimic. In schimb tu te-ai agitat mai rau decat o cola in care pui mentosane.

Ba...ai inceput sa arunci cu acuze in dreapta si stanga...total aiurea.

Las-o asa...ðŸ‘

Link spre comentariu

 

Beatrice Dream Girl ce stii de varianta asta?

- Nu stiu despre ce varianta vorbesti! Raspund aici pentru ca s-a pomenit din nou numele meu si chiar nu am nici o legatura cu "jocurile" voastre sau ma rog... 

  Am rugamintea sa nu ma bagati din nou in circurile voastre pentru ca nu e cazul!

 

 

Ia zi sincer , apartamentul pe care il dai in chirie e plin de microfoane si de camere, asa-i?

- Total eronat! Nu stiu cine te-a informat insa cu siguranta te-a informat gresit. Totodata as vrea sa mentionez faptul ca am inchiriat acel apartament pe termen lung ,nu in regim hotelier - asta spune multe, zic eu... Am ales aceasta varianta pentru ca nu locuiesc in Brasov si nu as fi avut timpul necesar pentru a ma ocupa de acel apartament daca ar fi fost sa il inchiriez in regim hotelier. Si pana la urma si la coada, oricum as fi ales sa imi administrez bunul, de unde si pana unde am ajuns eu in punctul in care sa iti dau tie explicatii sau altora?!  De unde si pana unde aceste scenarii?! Ati ramas in pana de "victime colaterale" si m-ati gasit pe mine doar asa facand o scurta asociere cu @altadata sau mai stiu eu cine?! 

Mai oameni buni, am mai spus-o de N ori - fiecare cum isi asterne asa doarme! Eu nu am venit sa ma laud pe forum cu ce am si cu ce nu am. Am postat un simplu anunt in legatura cu apartamentul, in speranta ca va fi cineva interesat. Atata tot! Acum in schimb regret amarnic ca am facut-o! Chiar atat de "ingusti" suntem?! Stati la panda sa adunati orice informatie (cat de mica) ca mai apoi sa sariti pe om invocand fel si fel de scenarii tampite?? Zi sincer, de unde te-ai inspirat cand ai gandit asta? Sau ai gandit-o impreuna cu altii/altele... In speranta ca ce? Care-i scopul? Nu mai aveti loc de mine pe forum?! Ne cunoastem? Te-am/V-am deranjat eu cu ceva? Anul trecut imi spuneai ca ai vrea sa ne cunoasem si acum nu mai ai loc de mine? Fa-ma te rog sa inteleg!  

 

Spune-ne te rog cum ai intrat in posesia mașinii pe care o conduci, toata lumea e curioasa!

- Care "toata lumea"? Tu si mai cine? La care dintre ele te referi? Poate suna a aroganta dar nu am doar una... Si daca esti/sunteti atat de curioasa/curiosi, tot ceea ce am realizat in viata asta, am realizat prin munca si nopti nedormite. Si asta nu din intalniri/forum. Multumesc lui Dumnezeu  ca m-a inzestrat si cu ceva minte, nu doar "corp" si nu sunt nevoita sa traiesc doar din forum. Plus ca nici nu mi-as dori si nici nu as putea sa fac asta! Multi dintre voi aveti senzatia ca "fur curent" si ca sunt doar o "panarama care se da mare pe aici" dar stii ce? Nu ma deranjeaza! Este dreptul vostru sa credeti exact ceea ce doriti! Cine ma cunoaste, stie cum sunt si despre ce vorbesc! 

 

In incheiere as vrea sa iti mai spun ceva si m-as bucura mult daca ai invata cate ceva de la mine! Poate ai observat faptul ca eu intotdeauna vorbesc la modul general. Niciodata nu dau nume. Te-ai intrebat vreodata de ce? Hai sa iti spun: "Si reclama negativa tot RECLAMA se numeste!" Eu nu am nevoie de "reclama" insa observ ca fara sa vreti, o faceti  bagandu-ma in "filmele" vostre. Mai amuzant este faptul ca nu pe mine ma puneti intr-o lumina proasta ci pe voi! Chiar si fara sa va dati seama!  :)

 

Mult succes in viata, sanatate, fericire si implinire iti doresc la modul cel mai sincer! 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

 

Beatrice Dream Girl ce stii de varianta asta?

- Nu stiu despre ce varianta vorbesti! Raspund aici pentru ca s-a pomenit din nou numele meu si chiar nu am nici o legatura cu "jocurile" voastre sau ma rog... 

  Am rugamintea sa nu ma bagati din nou in circurile voastre pentru ca nu e cazul!

 

 

Ia zi sincer , apartamentul pe care il dai in chirie e plin de microfoane si de camere, asa-i?

- Total eronat! Nu stiu cine te-a informat insa cu siguranta te-a informat gresit. Totodata as vrea sa mentionez faptul ca am inchiriat acel apartament pe termen lung ,nu in regim hotelier - asta spune multe, zic eu... Am ales aceasta varianta pentru ca nu locuiesc in Brasov si nu as fi avut timpul necesar pentru a ma ocupa de acel apartament daca ar fi fost sa il inchiriez in regim hotelier. Si pana la urma si la coada, oricum as fi ales sa imi administrez bunul, de unde si pana unde am ajuns eu in punctul in care sa iti dau tie explicatii sau altora?!  De unde si pana unde aceste scenarii?! Ati ramas in pana de "victime colaterale" si m-ati gasit pe mine doar asa facand o scurta asociere cu @altadata sau mai stiu eu cine?! 

Mai oameni buni, am mai spus-o de N ori - fiecare cum isi asterne asa doarme! Eu nu am venit sa ma laud pe forum cu ce am si cu ce nu am. Am postat un simplu anunt in legatura cu apartamentul, in speranta ca va fi cineva interesat. Atata tot! Acum in schimb regret amarnic ca am facut-o! Chiar atat de "ingusti" suntem?! Stati la panda sa adunati orice informatie (cat de mica) ca mai apoi sa sariti pe om invocand fel si fel de scenarii tampite?? Zi sincer, de unde te-ai inspirat cand ai gandit asta? Sau ai gandit-o impreuna cu altii/altele... In speranta ca ce? Care-i scopul? Nu mai aveti loc de mine pe forum?! Ne cunoastem? Te-am/V-am deranjat eu cu ceva? Anul trecut imi spuneai ca ai vrea sa ne cunoasem si acum nu mai ai loc de mine? Fa-ma te rog sa inteleg!  

 

Spune-ne te rog cum ai intrat in posesia mașinii pe care o conduci, toata lumea e curioasa!

- Care "toata lumea"? Tu si mai cine? La care dintre ele te referi? Poate suna a aroganta dar nu am doar una... Si daca esti/sunteti atat de curioasa/curiosi, tot ceea ce am realizat in viata asta, am realizat prin munca si nopti nedormite. Si asta nu din intalniri/forum. Multumesc lui Dumnezeu  ca m-a inzestrat si cu ceva minte, nu doar "corp" si nu sunt nevoita sa traiesc doar din forum. Plus ca nici nu mi-as dori si nici nu as putea sa fac asta! Multi dintre voi aveti senzatia ca "fur curent" si ca sunt doar o "panarama care se da mare pe aici" dar stii ce? Nu ma deranjeaza! Este dreptul vostru sa credeti exact ceea ce doriti! Cine ma cunoaste, stie cum sunt si despre ce vorbesc! 

 

In incheiere as vrea sa iti mai spun ceva si m-as bucura mult daca ai invata cate ceva de la mine! Poate ai observat faptul ca eu intotdeauna vorbesc la modul general. Niciodata nu dau nume. Te-ai intrebat vreodata de ce? Hai sa iti spun: "Si reclama negativa tot RECLAMA se numeste!" Eu nu am nevoie de "reclama" insa observ ca fara sa vreti, o faceti  bagandu-ma in "filmele" vostre. Mai amuzant este faptul ca nu pe mine ma puneti intr-o lumina proasta ci pe voi! Chiar si fara sa va dati seama!  :)

 

Mult succes in viata, sanatate, fericire si implinire iti doresc la modul cel mai sincer! 

 

 

Am inteles exact ce ai transmis si cred ca toata lumea a inteles. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Toti o sa ardem! Suntem in acelasi pacat toti.

Pacat de vorbele spuse la nervi si aiurea, alea raman...

 

Unele din ele sunt adevărate si tu stii! Nu inteleg de ce încerci sa acoperi..

fiecare om greșește dar ma enerveaza cand altii se dau ce nu sunt! Atat!

 

Eu am fost mereu cu mult bun simt si am fost fair play.. e normal sa astept la fel in schimb’

 

Sau gresesc?

Link spre comentariu
  • Oras:Dacia
  • Oras:Dacia

Bravo, altaniciodata. Ai un fantastic fel de-a fute meciul. Arunci cu noroi si apoi te miri de ce ripostează lumea si cazi cu curu-n pula. Voi, astia care șantajați si va credeti ciumegi, stati pe putza voastră, ca sunteți mici. Dacă ar fi sa încep si eu cu șantajul, ati muri cu toții. Nici măcar atata lucru nu stiti? Sa va țineți pizdele alea de guri spurcate? Sonia, nu faci publice datele futacilor orice ar fi. Risti sa iti iei o mare muie. Te poate cauta unul dintre ei si sa-ti scoata dinții. Cum spunea cineva : tu pierzi niște bani, ala poate pierde familia. Cam ce crezi că ar face unul, dacă afla nevasta pe unde umbla?

Pana la urma si Sonia confirma faptul că altaniciodata sta prost cu pasta de dinți ðŸ˜ðŸ¤£ðŸ˜‚

Am ceva pentru tine

post-209414-0-03633800-1606957885_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

NU MAI ACTIVEZ!

NU MAI DERANJAȚI INUTIL, OBSEDAȚILOR!

Ai probleme grave.

Eu ti-am mai spus si cand am fost la tine si credeam ca poate ai o seara mai nasoala dar de fapt tu ai probleme pe bune,mergi fata mea si te controleaza ca nu e ok

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...