Sari la conținut

Roxana noua in CT - 19 ani - 0731429619


Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

daca o recunoasteti in pozele astea inseamna ca nu este noua ....daca nu o recunoasteti pentru voi este noua

 

oricum daca n-ati fost niciodata la ea este noua...in orice caz fata merita vizitata ,chiar isi face treaba si arata bine ...poze reale, nu furate

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20190506/1351/fe8ec7e52d289559852872809d8fa642.jpg

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20190506/1256/c72f5de9ff4285b3a5f43286fc20ff51.jpg

 1 / 4

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20190506/1351/fe8ec7e52d289559852872809d8fa642.jpg
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Asea o fi mah Nea Gica...numa ca fata din primele pozi nari nisio treaba cu aia din pozili tali ! Pozili cari leai pus matali ie alu alta fata...cari ari toping acilea di mult.

 

;)

 

 

Amelia tu vrajestel in continuare pe Eugen ....si pe cei care pun botul

 

Spor la treaba

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Io doar precizez ca cie zici matali acilea nari treaba cu realitatea topingului ! ;)

 

Io inteleg ca tioi suparat ca no vrut Printzu sa sparga gasca si sati dea si matali un amarit di numar di telifon dila o curva...da tu ti laudai ca stiai dija...cum oi zis...sa ni obijnuim ca matali cind vorbesti sti cie zici...si ca aia clar iera in Baba Novac.

 

Numa ca nui asea !

 

Nici acilea...cu topingu asta nui asea ! ;)

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

A fost ceneva?

 

 

dute si daca suni la ambele va raspunde aceasi fata la acelas numar de telefon 0731429619

 

de altfel si anunturile cu ambele seturi de poze au acelas numar de telefon

 

dar Amelia are si ea o varsta ....dupa un anumit  timp nu mai ai simptul observatiei la fel ca in tinerete 

 

bine ca ia ramas simtul contrazicerii ....in rest numai de bine. iar in ceea ce priveste fata are servicii ok la preturi foarte bune

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

daca mai vrei argumente  pe ambele fete le cheama ROXANA

 

uitate la primul set de poze vei observa o alunita sub subtioara dreapta 

 

in al doilea set de poze apare aceeasi alunita dar un pic mai putin distinctiva datorita celui care a executat poza

 

acum este limpede ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

poate ca da poate ca nu 

 

la Targu Jiu pot fi doar pozele ei ....adica sa-i fure altcineva pozele 

 

sa fi mata sanatos de cate ori am vazut eu aceleasi poze in 3-4 orase diferite in acelas timp 

 

daca mata poti fi in 3 locuri in acelas timp ...brovo si felicitari 

 

daca mata nu poti face asta fi sigur ca nici altii nu pot 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

:)))

Ce itchy ești bre... mai relaxează-te oleaca.

Te-am întrebat de ce in 3 locuri? In doua locuri poti!? :)

Pe 2 useri clar ca poți, chiar si pe 3 sau mai multi :)

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

pai asta spun si eu ....ce nu intelegi ?

 

am vazut pozele unei fete cu care eu eram in pat in momentul ala postate pe Valcea 

 

era clar ca nu putea fi fata la Valcea atunci (de altfel ea n-a fost niciodata la Valcea ) cand ea mi-o sugea mie in momentul ala 

 

acum intelegi?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Eu de unde sa stiu dom Colonel cu cine ești mata in pat? :)) Sincer, n-as dori sa stiu :))))

 

Eu ma întrebam de ce 3 locuri când fata apare doar aci si la Tg Jiu.

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Eu de unde sa stiu dom Colonel cu cine ești mata in pat? :)) Sincer, n-as dori sa stiu :))))

 

Eu ma întrebam de ce 3 locuri când fata apare doar aci si la Tg Jiu.

 

Domnule General cine stie prea multe moare de obicei mai repede ...nu-ti bate capul si vei trai mai mult si vei fi mai fericit

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Pai nu ziceai matale ca știi tot?  :laugh2

Zi sa ma pregătesc 

 

N-am zis niciodata ca stiu TOT 

Am spus ca stiu ce vorbesc ...e o mare diferenta 

Dar cum spuneam nu-ti mai bate capul ...asculta doar de Amelia si-ti va fi bine

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Mie mi-e bine oricum Tovarășe.

De Amelia nu ascult cum nu ascult nici de matale.

Ascult ce are de zis Amelia pentru ca e pertinent, ce zici matale ... ce zici matale!?

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Mie mi-e bine oricum Tovarășe.

De Amelia nu ascult cum nu ascult nici de matale.

Ascult ce are de zis Amelia pentru ca e pertinent, ce zici matale ... ce zici matale!?

 

eu ti-am dat doar un sfat ...poate fi pertinent sau mai putin pertinent 

 

asa cum dumneata imi bagi vorbe in gura pe care nu le-am spus mi-am permis si eu sa-ti dau un sfat 

 

este doar alegerea dumitale ce faci ...apropo ala care pretindea ca stie TOT a murit saracul .....l-au ciuruit niste unii care nu stiau ce fac.

 

de aia iti spun cu cat stii mai putine ...cu atat vei fi mai fericit. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Bine bre :)

Sa înțeleg ca si banarea lui UL Amelia ti-o asumi? :)))

Respectând teoria asta, la câte știi matale ești trist rău de tot :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

apelativul pe care il folosesti la adresa unui om pe care nu il cunosti denota ca esti un securist ,draga legendo. te supara adevarul? da , nu numai el crede ca sunteti o cloaca care ati nenorocit forumul asta prin aroganta,superficialitatea si jignirile aduse altora.daca tastezi gramatical si dai dovada de minima inteligenta nu te face vreun superman,ar trebui sa fii in primul rand OM , calitate care tie si gastii voastre ii lipseste cu desavarsire. amelia e pertinent? sunteti indoctrinati. ai auzit de libertate de opinie? nu cred

Niii mah... acum ma baga ăștia cacolaborator :)

Parca si văd apărarea mea: “nu știam sa zic pe vremea aia decât ga-gu-ga-ga” :))))

Ti se pare ca suntem vreunu din “gasca” moderator? E forumul lu’ tata!? Libertatea de opinie ti-o exprimi tu si in postarea asta așa cum o fac si eu acum.

Numai ca amândoi o sa ne luam warn pentru “trolling” si eu nu pentru asta sunt aici spre deosebire de tine.

Gașca asta vrea un spațiu pentru membrii ei. Pe forumul asta pe care tot noi l-am crescut. Dacă nu se poate, gașca merge in alta parte, nu-i problema. Gașca nu mai vrea sa contribuie pentru OAMENI ca tine.

 

P.S.: ti-am corectat in reply greselile gramaticale Domnița 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...